کمک ۱۰۰ هزار دلاری «جورج کلونی» به مردم بیروت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جورج و امل کلونی ۱۰۰ هزار دلار برای کمک به حادثه دیدگان انفجار در شهر بیروت پرداخت می‌کنند

به گزارش ایسنا به نقل از ددلاین، این مبلغ در اختیار سه خیریه لبنانی فعال برای کمک به مردم حادثه دیده در انفجار بندر بیروت قرار می‌گیرد.

در این حادثه بیش از پنج هزار نفر زخمی و حداقل ۱۴۵ نفر کشته شدند و بر اساس اعلام یونیسف حداقل ۱۰۰ هزار کودک نیز بی خانمان شدند. «جورج کلونی» بازیگر، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی در بیانیه ای در این باره اعلام کرد: «بسیار نگران مردم بیروت و تخریب هایی هستیم که آنها در چند روز گذشته تجربه کرده‌اند. ما سه خیریه لبنانی که در حال کمک به مردم بیروت هستند پیدا کردیم و این ۱۰۰ هزار دلار را در اختیار آنها قرار می‌دهیم وامیدوارم دیگران نیز به هر شکلی که می‌توانند کمک کنند».

سازمان خیریه و لبنانی «بیتنا بیتک» که در ابتدا برای کمک به مهار شیوع ویروس کرونا شکل گرفته و حالا پس از انفجار بیروت تمرکز خود را بر روی کمک به بی‌خانمان ها قرار داده است اعلام کرده بیش از ۳۰۰ هزار نفر در بیروت به کمک آنها نیاز دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعلام 'کمک اولیه' ۱۷ میلیون دلاری آمریکا برای لبناناعلام 'کمک اولیه' ۱۷ میلیون دلاری آمریکا برای لبنان سفارت آمریکا در لبنان امروز جمعه اعلام کرد، واشنگتن در پی حادثه انفجار روز سه شنبه در بندر بیروت مبلغ ۱۷ میلیون دلار کمک اولیه رسیدگی به فاجعه را برای این کشور اختصاص داده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمادگی پنتاگون برای کمک به تحقیقات درباره انفجار بیروتوزارت دفاع آمریکا آمادگی خود را برای کمک به تحقیقات درباره انفجار در بندر بیروت اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار بیروت؛ آمریکا ۱۷ میلیون دلار به لبنان کمک می‌کندسفارت ایالات متحده آمریکا در لبنان اعلام کرد در پی انفجار بندر بیروت در روز سه شنبه، این کشور به عنوان کمک اولیه ۱۷ میلیون دلار به لبنان اختصاص می‌دهد انفجار_بیروت جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از یک میلیارد دلار کمک مالی انتخاباتی برای دونالد ترامپ | DW | 06.08.2020تیم انتخاباتی ترامپ اعلام کرد که میزان کمک‌های مالی انتخاباتی جمع‌آوری شده او از مرز یک میلیارد دلار گذشته است. جو بایدن نیز تا کنون کمک مالی زیادی دریافت کرده است. این حجم از کمک‌های مالی انتخاباتی بی‌سابقه بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دومین هواپیمای حامل کمک ایران وارد فرودگاه بین‌المللی بیروت شددومین هواپیمای حامل کمک ایران وارد فرودگاه بین‌المللی بیروت شد دومین هواپیمای حامل کمک‌های انسان دوستانه ایران بامداد روز پنجشنبه وارد فرودگاه بین‌المللی بیروت شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماموریت ویژه روحانی به وزرای خارجه و بهداشت ایران جهت کمک به مردم لبنانرئیس جمهور ایران در گفتگو با همتای لبنانی خود گفت که وزرای خارجه، بهداشت و رئیس هلال احمر ایران را موظف به کمک و پشتیبانی از مردم لبنان کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »