ماه‌چهره خلیلی، بازیگر ایرانی در ۴۴ سالگی درگذشت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ماه‌چهره_خلیلی، بازیگر ایرانی در ۴۴ سالگی درگذشت هرچند بیماری و دلیل فوت ماه‌چهره خلیلی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، ولی برخی دوستان و همکاران او در شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند که این هنرمند جوان به سرطان مبتلا بود.

بنا بر اطلاعات منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی، ماه‌چهره خلیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه آکسفورد بود و دوره‌های حرفه‌ای بازیگری را در لندن گذرانده بود.

او نوه دختری پروین سلیمانی، از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون ایران، بود و فعالیت‌های هنری خود را به صورت جدی از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد. او در دهه‌های اخیر در فیلم‌های سینمایی مختلفی از جمله چشمان سیاه، اشنوگل، قرارمون پارک شهر، یادم تو را فراموش، و صله سحر بازی کرد. از سریال‌هایی که ماه‌چهره خلیلی در آن حضور داشت، می‌توان به مرضیه، دخترگمشده، گذر از رنج‌ها، در چشم باد، و مختارنامه اشاره کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ماه‌چهره خلیلی درگذشتماه چهره خلیلی ـ بازیگر سریال های «در چشم باد»، «مختارنامه» و «کلاه پهلوی» ـ جمعه، ۱۷ مرداد ماه در سن ۴۴ سالگی درگذشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماه‌چهره خلیلی درگذشتماه چهره خلیلی ـ بازیگر سریال های «در چشم باد»، «مختارنامه» و «کلاه پهلوی» ـ جمعه، ۱۷ مرداد ماه در سن ۴۴ سالگی درگذشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گل جهانبخش کاندیدای عنوان زیباترین گل فصل لیگ برتر انگلیس شد- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimگلی که بازیکن ایرانی تیم برایتون در ابتدای سال میلادی جاری به تیم چلسی زد، در میان زیباترین گل‌های فصل اخیر لیگ برتر انگلیس جای گرفته است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

در واکنش به انفجار بیروت؛ هشدار سه مقام مسئول نسبت به خطر انبارهای شیمایی در تهراندر پی وقوع انفجار روز سه‌شنبه در بیروت، دست‌کم سه مقام مسئول در ایران، نسبت به خطر وجود انبارهای شیمیایی در منطق مسکونی شهرهای بزرگ ایران به ویژه در پایتخت و احتمال بروز «فاجعه‌ای بزرگ‌تر از بیروت در تهران» هشدار دادند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در ایران در میان شیوع کرونا - BBC News فارسیدر ایران امروز بیش از ۳۰۰ هزار نفر داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها شرکت کردند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جریمه ۶۵۰ میلیون تومانی یک خانه ۱۰۰ متری خالی در تهران!جریمه ۶۵۰ میلیون تومانی یک خانه ۱۰۰ متری خالی در تهران! براساس قانونی که روز چهارشنبه در مجلس تصویب شد مالک یک واحد مسکونی ۱۰۰ متری خالی در یک منطقه معمولی پایتخت باید در سال اول حدود ۶۵۰ میلیون تومان مالیات بپردازد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »