ماه‌چهره خلیلی، بازیگر ایرانی در ۴۴ سالگی درگذشت

17/05/1399 07:31:00 ب.ظ

ماه‌چهره_خلیلی، بازیگر ایرانی در ۴۴ سالگی درگذشت هرچند بیماری و دلیل فوت ماه‌چهره خلیلی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، ولی برخی دوستان و همکاران او در شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند که این هنرمند جوان به سرطان مبتلا بود.

ماه‌چهره خلیلی، هنرمند ایرانی و بازیگر جوان سینما و تلویزیون، روز جمعه ۱۷ مرداد در انگلیس درگذشت. Aug 7, 2020 at 3:31am PDT بنا بر اطلاعات منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی، ماه‌چهره خلیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه آکسفورد بود و دوره‌های حرفه‌ای بازیگری را در لندن گذرانده بود.

او نوه دختری پروین سلیمانی، از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون ایران، بود و فعالیت‌های هنری خود را به صورت جدی از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد.

او در دهه‌های اخیر در فیلم‌های سینمایی مختلفی از جمله چشمان سیاه، اشنوگل، قرارمون پارک شهر، یادم تو را فراموش، و صله سحر بازی کرد. از سریال‌هایی که ماه‌چهره خلیلی در آن حضور داشت، می‌توان به مرضیه، دخترگمشده، گذر از رنج‌ها، در چشم باد، و مختارنامه اشاره کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ماه‌چهره خلیلی درگذشتماه چهره خلیلی ـ بازیگر سریال های «در چشم باد»، «مختارنامه» و «کلاه پهلوی» ـ جمعه، ۱۷ مرداد ماه در سن ۴۴ سالگی درگذشت.

ماه‌چهره خلیلی درگذشتماه چهره خلیلی ـ بازیگر سریال های «در چشم باد»، «مختارنامه» و «کلاه پهلوی» ـ جمعه، ۱۷ مرداد ماه در سن ۴۴ سالگی درگذشت.

گل جهانبخش کاندیدای عنوان زیباترین گل فصل لیگ برتر انگلیس شد- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimگلی که بازیکن ایرانی تیم برایتون در ابتدای سال میلادی جاری به تیم چلسی زد، در میان زیباترین گل‌های فصل اخیر لیگ برتر انگلیس جای گرفته است.

در واکنش به انفجار بیروت؛ هشدار سه مقام مسئول نسبت به خطر انبارهای شیمایی در تهراندر پی وقوع انفجار روز سه‌شنبه در بیروت، دست‌کم سه مقام مسئول در ایران، نسبت به خطر وجود انبارهای شیمیایی در منطق مسکونی شهرهای بزرگ ایران به ویژه در پایتخت و احتمال بروز «فاجعه‌ای بزرگ‌تر از بیروت در تهران» هشدار دادند.

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در ایران در میان شیوع کرونا - BBC News فارسیدر ایران امروز بیش از ۳۰۰ هزار نفر داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها شرکت کردند.

جریمه ۶۵۰ میلیون تومانی یک خانه ۱۰۰ متری خالی در تهران!جریمه ۶۵۰ میلیون تومانی یک خانه ۱۰۰ متری خالی در تهران! براساس قانونی که روز چهارشنبه در مجلس تصویب شد مالک یک واحد مسکونی ۱۰۰ متری خالی در یک منطقه معمولی پایتخت باید در سال اول حدود ۶۵۰ میلیون تومان مالیات بپردازد.