کشتی نفتکش در ساحل موریس شکسته شده است | DW | 16.08.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نفتکش بزرگی که در آب‌های ساحلی موریس سانحه دیده، می‌رود تا از وسط دوپاره شود. امدادگران بخشی از بار کشتی را تخلیه کرده‌اند اما چنانچه کشتی درهم بشکند نفت زیادی به دریا جاری می‌شود و یک فاجعه زیست‌بومی رقم می‌خورد.

موریس جزیره‌ای در اقیانوس هند است، با زیبایی دلفریب و بهشت‌آسا، که بسیاری از گردشگران آرزوی سفر به آن را دارند.

شهروندان موریس از خطر زیست‌بومی که ساحل آنها را تهدید می‌کند، سخت نگران هستند. آنها با استفاده از قایق‌های ماهیگیری می‌کوشند دوشادوش امدادگران مانع از گسترش نفت در آب‌های جزیره شوند. آنها از هر وسیله‌ای برای جلوگیری از نشت نفت به دیگر نقاط آب‌های جزیره بهره می‌گیرند. از برگ‌های نیشکر گرفته تا کاه و پلاستیک، آنها هر چیزی بیابند را به آب می‌اندازند تا مانع از گسترش لکه نفتی شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نفت‌کش عظیم ‌ژاپنی در ساحل موریس دو تکه شدنفت‌کش عظیمی که از روز ۲۵ ژوئیه در ساحل موریس به گل نشسته و از هفته گذشته نیز نشت محموله نفتی آن به اقیانوس هند آغاز شده بود، تحت تاثیر ضربه و فشار امواج دریا، شکست و دو تکه شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش‌هایی از توقیف چهار نفتکش در راه ونزوئلا؛ تکذیب ایران - BBC News فارسیمقام‌های آمریکایی می‌گویند، بار چهار نفتکشی را توقیف کرده‌اند که از ایران، بنزین به ونزوئلا می‌بردند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تنش در شرق مدیترانه؛ رزمایش فرانسه و برخورد دو کشتی ترک و یونانیمولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در اشاره به اقدامات اخیر فرانسه تاکید کرده که پاریس باید از هرگونه اقدام که منجر به تشدید تنش در شرق مدیترانه شود،‌ اجتناب کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تنش در شرق مدیترانه؛ رزم‌آیش فرانسه و برخورد دو کشتی ترک و یونانیمولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در اشاره به اقدامات اخیر فرانسه تاکید کرده که پاریس باید از هرگونه اقدام که منجر به تشدید تنش در شرق مدیترانه شود،‌ اجتناب کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: چهار نفتکش ایران را ضبط و به هیوستون منتقل کردیمپرزیدنت ترامپ: چهار نفتکش ایران را ضبط و به هیوستون منتقل کردیم رئیس جمهوری آمریکا افزود: «از آن توافق غیر از مشکل هیچ‌چیز دیگری درنیامد. همان طور که در مقابل چین ضعیف بودند، در مقابل روسیه هم ضعیف بودند، و در مقابل ایران از همه ضعیف‌تر بودند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا رسما تأیید کرد که چهار نفتکش متعلق به ایران را توقیف کرده استواشنگتن این محموله‌های سوختی را متعلق به سپاه پاسداران می‌داند. آمریکا مدت‌هاست که سپاه پاسداران ایران را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »