کشته شدن 3 کارمند از جمله یکی از اعضای هیئت مذاکرات اوکراین با روسیه

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشته شدن 3 کارمند از جمله یکی از اعضای هیئت مذاکرات اوکراین با روسیه العربيه_فارسى

در تازه‌ترین تحول مقامات دولت اوکراین از کشته شدن 3 کارمند از جمله یکی از اعضای هیئت مذاکره‌کننده این کشور با روسیه خبر دادند.

اولکسی آریستوویچ، مشاور رئیس جمهوری اوکراین، جمعه در یک ویدئوی ضبط شده گفت که کشورش از قبل، جزئیات زمان یا مکان مذاکره با روسیه را به اشتراک نخواهد گذاشت. این اظهارات پس از آن بود که میخائیلو پودولاک، مشاور رئیس جمهوری اوکراین، شامگاه پنج‌شنبه اعلام کرد که دور دوم گفت‌وگوها، بدون پیشرفت به پایان رسیده است. او در «توییتر» گفت: «این دور به پایان رسید، اما متأسفانه اوکراین هنوز به نتایج مورد نیاز خود دست نیافته و صرفا تصمیماتی در مورد سازماندهی کریدورهای امن امدادرسانی بشردوستانه گرفته شد.»از سوی دیگر، ولادیمیر مدینسکی، رئیس هیأت مذاکره کننده روسیه با اوکراین، گفت که روسیه و اوکراین توانسته‌اند در مورد چند موضوع به تفاهم برسند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار مسجد شیعیان در پاکستان منجر به کشته و زخمی شدن ۲۵۰ نفر شدانفجار بمب انتحاری در مسجد شیعه شهر پیشاور پاکستان در روز جمعه، ۱۳ اسفندماه منجر به کشته شدن ۵۶ نفر و زخمی شدن ۱۹۴ نفر دیگر شد. وضعیت یک سوم از زخمی‌ها «بسیار وخیم» گزارش شده... وای چه جنایتی انجام دادن به درک مبارک است! این عمل نشون میده دو گروه مسلمان باستناد یک کتاب این جنایات را مرتکب میشوند! نتیجه: مشکل از عدم پرورش مغز مسلمانان است!!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جمعی از نهادهای مدافع حقوق بشر خواستار رفع اتهامات از حسین رونقی شدندشماری از نهادهای بین‌المللی مدافع حقوق بشر با انتشار بیانیه‌ای از مقامات جمهوری اسلامی ایران خواستند که از حسین رونقی ملکی فعال مدنی رفع هر گونه اتهام بکنند. جاسوسان را رها نمیکنیم 🍆🍆🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

درخواست چند مرکز اسرائیلی از بایدن برای خودداری از تحریم اُلیگارش روسیکی از مهم‌ترین نهادهای تاریخی و فرهنگی اسرائیل از دولت بایدن خواست تا رومن آبراموویچ، ثروتمند روس- اسرائیلی، را از تحریم‌های احتمالی در پی تهاجم روسیه به اوکراین «معاف کند».
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ روسیه همزمان با توقف تخلیه غیرنظامیان از ماریوپل حملات خود را از سر گرفتسازمان ملل می‌گوید تاکنون بیش از ۳۵۰ غیرنظامی در اوکراین کشته شده‌اند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: جدی اگر ایران بریزه بهم چه بلایی سر جهان میاید مرسی که شما آزادی بیان رعایت میکنید و رسانه های روسی رو از دو ماه قبل مسدود و فیلتر نکردید .. شما فاشیست و رسانه های دروغ گوی فاشیستی هستید اول غرب آزادی بیان را محدود کرد. RT_com SputnikInt
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه برای حقوق خود پس از احیای برجام از آمریکا تضمین کتبی خواستروسیه و چین باید از ایران خارج شوند چون تنها هدفشان چپاول ‌غارت است وخاین به ایران و ایرانی هستند!!!🤛🏼🤛🏼
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک سرگرد نیروی انتظامی در کرمانشاه کشته شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »