کشته شدن یک شهروند به دست نیروی انتظامی در تهران

02/08/1400 02:09:00 ب.ظ

تهران, نیروی_انتظامی

نیروهای پلیس در منطقه پل گیشا تهران و در حین تعقیب و گریز برای بازداشت محسن ابراهیمی جوان اهل شهرستان کوهدشت را به گلوله بستند و وی در اثر این تیراندازی در دم جانباخته است. اخبار_ایران تهران نیروی_انتظامی

بر اساس گزارشی که وبسایتهه‌نگاومنتشر کرده است، روز پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰، ماموران نیروهای انتظامی تهران این شهروند ساکن کرمانشاه با نام محسن ابراهیمی را به رگبار بسته و به قتل رسانده‌اند.هه‌نگاو به نقل از یک منبع مطلع نوشته است که نیروهای پلیس در منطقه پل گیشا تهران و در حین تعقیب و گریز برای بازداشت محسن ابراهیمی این جوان را به گلوله بستند و وی در اثر این تیراندازی در دم جانباخته است.

 محسن ابراهیمی ۲۸ ساله اصالتاً اهل شهرستان کوهدشت استان لرستان و ساکن کرمانشاه بود.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

احتمالا از کوهدشت اومده اجناس لوکس ساکنین پل گیشا رو ببره به مالخر بفروشه. کوهدشت دزدایی داره که رهبر کارتلهای مکزیک باید بیان پیششون دوره ببینن. جرم و اتهامش چی بوده ؟

روسیه در واکنش به اظهارات امیرعبداللهیان: «به زودی» به چه معناست؟میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، در واکنش به وعده دوباره حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران مبنی بر «به زودی» از

بنگلادش؛ تیراندازی در اردوگاه پناهجویان روهینگیا ده‌ها کشته و زخمی به جا گذاشتحدود ۷۴۰ هزار اقلیت روهینگیایی چهار سال پیش زیر سرکوب شدید ارتش میانمار که از دید سازمان ملل نوعی نسل‌کشی تلقی شد، مجبور به رها کردن خانه و کاشانه خود در استان راخین و ترک این کشور شدند. ای داد

ده کشته و صدها زخمی در تظاهرات علیه فرانسه در پاکستان | DW | 24.10.2021لاهور برای دومین روز شاهد رویارویی پلیس پاکستان با هواداران گروه اسلامگرای افراطی 'تحریک لبیک پاکستان' بود. معترضان خواستار آزادی رهبر خود و همچنین اخراج سفیر فرانسه از پاکستان شده‌اند.

سنتکام: یک رهبر القاعده در حمله پهپادی در سوریه کشته شد | DW | 23.10.2021ارتش آمریکا از کشته شدن یکی از اعضای ارشد گروه تروریستی القاعده خبر داده است. به گفته ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا، عبدالحمید المطر طی حمله پهپادی در منطقه تل‌ ابیض در شمال سوریه کشته شده است.

سنتکام: یک رهبر ارشد القاعده در جریان حمله هوایی آمریکا در سوریه کشته شدسنتکام: یک رهبر ارشد القاعده در جریان حمله هوایی آمریکا در سوریه کشته شد سخنگوی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا روز جمعه اعلام کرد در جریان حمله هوایی نیروهای آمریکایی در شمال غرب سوریه، یک رهبر ارشد گروه تروریستی القاعده کشته شد. آفرین به آمریکا بازم گل کاشت

ازسرگیری برگزاری نماز جمعه در تهران با وجود هشدارها در مورد موج ششم کرونا🔺ازسرگیری برگزاری نماز جمعه در تهران با وجود هشدارها در مورد موج ششم کرونا به گزارش خبرگزاری ایسنا، تب‌سنجی، توزیع ماسک و وجود لیوان یک‌بار مصرف، مایع دستشویی و ضدعفونی‌کننده در محل وضو، به عنوان پروتکل بهداشتی برای بازگشایی نمازجمعه اعلام شده است. در حالی که خدایان کل ادیان نه‌تنها در برابر حوادث ناتوان بوده‌اند، بلکه پیروانشان منشأ وحشی‌گری و حوادث غیر انسانی بوده‌اند، اما هنوز هم بی‌شعورترینها(آخوندها) در رأس بی‌شعورها(مردمک مذهبی) هستند!

استان‌وایر- ماموران نیروی انتظامی یک شهروند اهل کوهدشت استان لرستان را در مرکز تهران و در حین بازداشت به قتل رساندند.October 23, 2021 این دومین بار است که نماینده روسیه در هفته‌های اخیر از موضع ایران در مورد تاریخ بازگشت به مذاکرات ابراز نارضایتی می‌کند.هم‌رسانی این مطلب:.جهان ده کشته و صدها زخمی در تظاهرات علیه فرانسه در پاکستان لاهور برای دومین روز شاهد رویارویی پلیس پاکستان با هواداران گروه اسلامگرای افراطی"تحریک لبیک پاکستان" بود.

بر اساس گزارشی که وبسایت هه‌نگاو منتشر کرده است، روز پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰، ماموران نیروهای انتظامی تهران این شهروند ساکن کرمانشاه با نام محسن ابراهیمی را به رگبار بسته و به قتل رسانده‌اند. هه‌نگاو به نقل از یک منبع مطلع نوشته است که نیروهای پلیس در منطقه پل گیشا تهران و در حین تعقیب و گریز برای بازداشت محسن ابراهیمی این جوان را به گلوله بستند و وی در اثر این تیراندازی در دم جانباخته است. این موضع‌گیری در شرایطی صورت می‌گیرد که تشدید فشارهای اروپایی و آمریکایی بر ایران برای بازگشت هر چه سریعتر به میز مذاکرات احیای برجام افزایش یافته است.  محسن ابراهیمی ۲۸ ساله اصالتاً اهل شهرستان کوهدشت استان لرستان و ساکن کرمانشاه بود. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، جمعه 22 اکتبر، با اظهار این‌که «دیپلماسی» مؤثرترین راه در خصوص منع دائمی ایران از دستیابی به سلاح اتمی است، عنوان کرد رایزنی‌های اتمی با ایران باید در ادامه دور ششم مذاکرات باشد.