کشتاری جدید درعراق؛ داعش 7 عضو یک خانواده را در تکریت به قتل رساند

12/03/2021 08:16:00 ب.ظ

کشتاری جدید درعراق؛ #داعش 7 عضو یک خانواده را در تکریت به قتل رساند #العربية

داعش, العربية

کشتاری جدید در عراق ؛ داعش 7 عضو یک خانواده را در تکریت به قتل رساند العربية

در کشتاری جدید در عراق نیروهای داعش با حمله به خانه‌ای در استان صلاح‌الدین، همه اعضای یک خانواده را

جمال عکاب مدیر اطلاع رسانی استان صلاح الدین عراق روزجمعه 12 مارس 2021 به شبکه رسانه‌ای «رووداو» گفت که «شماری از شبه نظامیان داعش با لباس نظامی به خانه‌ای در منطقه البودور، جنوب شهر تکریت ، در استان صلاح الدین حمله کرده و 7 نفر را با اسلحه مجهز به صدا خفه کن کشتند، در حالی که 7 نفر از اعضای خانواده به منطقه نامعلومی فرار کردند.»

او خاطر نشان کرد که«منطقه وقوع این جنایت داعش، منطقه‌ای زراعی است.»به گزارش خبرنگار العربیه در عراق، خانواده قربانیان کشتار صلاح الدین خواستار حضور نخست‌وزیر عراق در مراسم خاکسپاری آنها شده و اعلام کرده‌اند تازمانی که مصطفی الکاظمی به منطقه نیاید، اجساد قربانیان را به خاک نمی‌سپارند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

حمایت گر داعش و رسانه شما یکیست مرگ بر تمام مذدوران آمریکا و اسرائیل . العربیه از کجا می دانید قاتلین از اعضای داعش بودند ! در حالی که رژیم ایران هم از این قتل های فجیح در عراق مرتکب شده و میشود نه_به_جمهوري_اسلامي داعش؟؟؟؟ مگه تموم نشد ؟؟!!

استقبال پادشاهی سعودی از رای اعتماد به دولت جدید لیبیچند ساعت پس از رای اعتماد پارلمان به تشکیل دولت جدید لیبی، وزارت خارجه پادشاهی عربی سعودی شامگاه

ارومیه مقصد جدید خطوط هوایی «آنادولوجت» ترکیه در ایرانخطوط هوایی آنادولوجت از برند‌های زیر مجموعه ترکیش ایرلاینز، ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی ایران را به عنوان مقصد جدید به فهرست پروازهای خود اضافه کرد. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در افغانستان؛ فوت 3 بیمار و شناسایی 17 مورد جدید

ترکیه، مصر و عربستان؛ صف‌آرایی‌های جدید در منطقه‌ای پرتنش | DW | 12.03.2021از شروع فصل جدیدی در مناسبات دیپلماتیک ترکیه و مصر سخن می‌رود. ترکیه در راستای بهبود مناسبات خود با عربستان نیز تلاش می‌کند. حتی گفته می‌شود که ترکیه در جنگ یمن نیز علیه شورشیان حوثی مایل است پا به میدان بگذارد. هرگز از از دست دادن امتیازی نترسید ...برای آزادی و استقلال باید بها پرداخت ... به قفسی که از طلای ناب برای خود ساخته اید و در آن محبوسید فخر نکنید ... برای لذت پرواز در بی کرانها ، باید چنین قفس هایی را شکست ...‌

سال ۱۴۰۰ و اتومبیل‌های جدید ایرانی | DW | 17.03.2021در سال ۱۴۰۰ چه خودروهایی وارد بازار خودرو ایران خواهد شد و این خودروها چه ویژگی‌هایی خواهند داشت؟ ایران خودرو قصد دارد دو محصول جدید را بر پایه پلت‌فرم پژو ۳۰۱، ارائه کند و سایپا تولیدات قدیمی با ظاهری جدید.

کشته و از منطقه گریختند.چهارشنبه 10 مارس 2021 ضمن استقبال از تصمیم مجلس نمایندگان لیبی به دادن رای اعتماد به دولت اتحاد ملی به ریاست عبدالحمید البیبه آن را «گامی تاریخی» عنوان کرد.خطوط هوایی آنادولوجت از برند‌های زیر مجموعه ترکیش ایرلاینز، ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی ایران را به عنوان مقصد جدید به فهرست پروازهای خود اضافه کرد.شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با ثبت 17 مورد دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 53 هزار و 957 نفر افزایش یافت.

جمال عکاب مدیر اطلاع رسانی استان صلاح الدین عراق روزجمعه 12 مارس 2021 به شبکه رسانه‌ای «رووداو» گفت که «شماری از شبه نظامیان داعش با لباس نظامی به خانه‌ای در منطقه البودور، جنوب شهر تکریت ، در استان صلاح الدین حمله کرده و 7 نفر را با اسلحه مجهز به صدا خفه کن کشتند، در حالی که 7 نفر از اعضای خانواده به منطقه نامعلومی فرار کردند.» او خاطر نشان کرد که«منطقه وقوع این جنایت داعش، منطقه‌ای زراعی است. پادشاهی سعودی در این بیانیه ضمن با ارزش خواندن تلاش‌های ثمربخش سازمان ملل متحد در این زمینه، بر همبستگی سعودی با کشور برادر لیبی و حمایت از همه تلاش‌های نیکوکارانه جهت دستیابی به راه حلی سیاسی برای بحران لیبی تاکید کرده و ابراز امیدواری کرد این گام منجر به تحقق امنیت، ثبات و توسعه در لیبی شود.» به گزارش خبرنگار العربیه در عراق، خانواده قربانیان کشتار صلاح الدین خواستار حضور نخست‌وزیر عراق در مراسم خاکسپاری آنها شده و اعلام کرده‌اند تازمانی که مصطفی الکاظمی به منطقه نیاید، اجساد قربانیان را به خاک نمی‌سپارند.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام روابط عمومی شرکت خطوط هوایی ترکیه «ترکیش ایرلاینز»، هواپیمایی «آنادولوجت» از برند‌های زیر مجموعه این شرکت در راستای گسترش شبکه هوایی خود شهر ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی ایران را به عنوان مقصد جدید به فهرست پرواز‌های خود اضافه کرده است. العربیه به بیانیه فرماندار استان صلاح الدین در مورد حمله آلبودور دست یافته که در آن آمده: «در حالی که ما حمله ناجوانمردانه علیه خانواده‌ای در آلبودور، جنوب استان صلاح الدین را بشدت محکوم می‌کنیم که منجر به کشته شدن هفت نفر از جمله زنان شد، تأکید داریم که دستگاه‌های امنیتی در حال اجرای تحقیقات کامل برای کشف سرنخ‌های جنایت هستند. شایان ذکر است پارلمان لیبی چهارشنبه در چارچوب طرح مورد حمایت سازمان ملل متحد برای پایان دادن به یک دهه هرج و مرج و خشونت در این کشور و اجرای انتخابات در دسامبر آینده، به دولت جدید وحدت ملی در این کشور به ریاست عبدالحمید الدبیبه رای اعتماد داد.» در ادامه بیانیه آمده است: «امنیت شهروندان و امنیت استان، خط قرمز است و ما اجازه نمی‌دهیم استان صلاح الدین، محل تکرار چنین جنایات وحشتناکی علیه شهروندان باشد. همچنین درمان 4032 تن دیگر همچنان ادامه دارد.

» داعش جزئیات جنایت فجیع هسته رسانه‌ای امنیتی عراق نیز به نوبه خود اعلام کرد: «مقامات دست اندرکار استان، در حال انجام مراحل تحقیقاتی خود برای کشف جزئیات جنایت فجیعی هستند که نیمه شب گذشته در روستای آلبودور در منطقه العوینات در تکریت، وابسته به بخش عملیاتی استان صلاح الدین روی داد که طی آن، یک باند مسلح تروریستی، اقدام به کشتار یک خانواده 4 نفره از کسبه و دو زن در منزل مسکونی آن‌ها کرد که جزئیات در مرحله بعدی اطلاع رسانی خواهد شد. قرار است دولت جدید اتحاد ملی در لیبی هفته آینده در شهر بنغازی در شرق این کشور، سوگند قانونی اساسی یاد کند برچسب‌ها.55 به وقت ترکیه و و پرواز به مقصد استانبول از ارومیه در ساعت 17.» شایان ذکر است که افراد مسلح ناشناس اکتبر گذشته، 8 جوان را در منطقه «الفرحاتیه»، از توابع شهرستان بلد در جنوب استان صلاح الدین، اعدام کردند. افراد مسلح ناشناس، 12 نفر را از اهالی این روستا را ربودند که اجساد 8 نفر از آنها در حالی پیدا شد که از ناحیه سر و سینه هدف گلوله قرار گرفته بودند. عمار جبر خلیل استاندار صلاح الدین در سوگ کشته شدگان الفرحاتیه، از یکشنبه آینده، سه روز عزای عمومی اعلام کرد.. پیشتر، سرلشکر قندیل الجبوری فرمانده پلیس استان صلاح الدین، گفته بود که «پلیس اضطراری، جسد 8 تن از شهروندان الفرحاتیه از مجموع 12 غیرنظامی ربوده شده به دست عناصر مسلح ناشناس را پیدا کرده، در حالی تا این لحظه از سرنوشت چهار نفر دیگر اطلاعی در دست نیست.

» برچسب‌ها .