پنتاگون سخنان مجری «فاکس‌ نیوز» درباره حضور زنان در ارتش آمریکا را محکوم کرد

22/12/1399 06:02 ب.ظ

پنتاگون سخنان مجری «فاکس‌ نیوز» درباره حضور زنان در ارتش آمریکا را محکوم کرد جزئیات بیشتر🔽

مجری «فاکس نیوز» از اینکه ارتش چین روز به روز «مردانه‌تر» می‌شود و در مقابل ارتش آمریکا «زنانه» خواهد شد انتقاد کرده بود. وزارت دفاع آمریکا روز پنجشنبه سخنان مجری شبکه «فاکس نیوز» که تلاش‌ها برای حمایت از نظامیان زن را «تمسخر» ارتش ایالات متحده خوانده بود محکوم کرد.

تاکر کارلسون، یکی از محبوب‌ترین مجری‌های شبکه محافظه کار «فاکس نیوز» روز سه شنبه در جریان برنامه خود در این شبکه تلویزیونی از سیاست پنتاگون در زمینه حمایت از سربازان زن انتقاد کرده بود. جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در واکنش به سخنان تاکر کارلسون این اظهارات را «تحقیر» کل ارتش این کشور توصیف کرد.

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا همزمان با روز جهانی زن گفته بود که حضور زنان در ارتش این کشور باید «تسهیل» شود. او همچنین از ایجاد شرایطی «امن‌تر» برای خدمت زنان در ارتش ایالات متحده سخن گفته بود. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

تاکر کارلسون در سخنان انتقادآمیزش علیه سیاست دولت آمریکا ادعا کرد که «زنان باردار» قرار است به جنگ فرستاده شوند. او افزوده بود که چنین تصمیمی «تمسخر» ارتش آمریکا است. مجری «فاکس نیوز» همچنین از اینکه ارتش چین روز به روز «مردانه‌تر» می شود و در مقابل ارتش آمریکا «زنانه» خواهد شد انتقاد کرده بود. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews_pe »

واکنش حوثی‌ها به سخنان قاسمی درباره حضور ایران در یمن | DW | 24.04.2021سخنان رستم قاسمی درباره کمک ایران به شیعیان یمن ابتدا با واکنش وزارت خارجه و اکنون با انتقاد عضو ارشد انصارالله روبرو شد. وزارت خارجه اظهارات رستمی را خلاف واقع خوانده و محمد علی حوثی آن را تحریک‌آمیز می‌داند. شما درباره ی کمک های بی ان دی به موساد خبر بزن حالا چه شده ژرمن مزدورها مگر تمام غرب خون ریز وشیطان صفت واتش افروز صدام را حمایت تسلیحاتی وشیمیایی وتبلیغاتی نمیکردید ایا داعش را نساختید مسلح نکردید ایا وهابیون عیاش سعودی برای کشتار مردم مظلوم یمن مدرن ترین تسلیحات را ندادید چه بروز مردم عراق سوریه یمن وافغانستان اوردید طالب س مگر طالب وحشی ساخته ی شما انگلیس سعودی وامریکا با اجرای ای اس ای نبودایا غنی کفتار وقاتل را کرزی دزد را قبیله ی اوغان شما برای کشتار سایر اقوام قدرت ندادید

نماینده ایران در وین: سخنان گروسی درباره «اورانیوم اعلام‌نشده» غیرسازنده استنماینده دائم ایران در وین نسبت به اظهارات رافائل گروسی، مبنی بر شفاف‌سازی درباره منشا «اورانیوم

سخنان بایدن علیه پوتین؛ روسیه سفیر خود را از واشنگتن فراخواند | DW | 18.03.2021سفیر روسیه در آمریکا پس از آنکه بایدن پوتین را قاتل توصیف کرد به مسکو فراخوانده شد. در بیانیه‌ رسمی وزارت خارجه روسیه در این باره گفته شده که علت این تصمیم، 'بررسی چشم‌انداز روابط با واشنگتن' است. ابرای بایدن کشتار و زندان اقلیت مسلمان در چین اختلاف فرهنگیست و ملاقات با دیکتاتور چین کمونیست در آلاسکا امری عادی! سطح ديالوگهاي سياستمداران بسيار نزول كرده. دست تمامشان الوده است ولي تا قبل از دهه اخير، شما نمي ديديد كه به استثناء افرادي مثل دوترته، سياستمداران اينگونه با هم صحبت كنند. برای همینه که با خبرنگارها روبرو نمیشه، حرف های نسنجیده میزنه ، این جور دیالوگ‌ها اصلا سیاسی نیست و از آداب سیاست به دور است ، هرچند که روسیه هم واقعا از رحم و مروت بهره ای نبرده است

سخنان رضا پهلوی؛ وقتی شاهزاده 'شورشی' می‌شود | DW | 17.03.2021یک فایل صوتی که ظاهرا از یک جلسه خصوصی به بیرون درز کرده، بحث‌های زیادی را برانگیخته است. رضا_پهلوی در این فایل خود را یک 'شورشی' می‌نامد و تصریح می‌کند که نظام جمهوریت را به سلطنت موروثی ترجیح می‌دهد. نتشی مارو شاهزاده همیشه گفته بودند که نمی‌خواهند آقابالاسر باشند. به امید آزادی ایران زمین RezaPahlavi No2IR نه_به_جمهوری_اسلامی ای کاش پدر بزرگش و یا پدرش اینطور فکر می کردند خیلی دیرست دیگر

پخش زنده سخنان پرزیدنت بایدن در نخستین سالگرد اعلان رسمی همه‌گیری کرونا🔴 پخش زنده سخنان پرزیدنت بایدن در نخستین سالگرد اعلان رسمی همه‌گیری کرونا ▪️یوتیوب:

Aa

وزارت دفاع آمریکا روز پنجشنبه سخنان مجری شبکه «فاکس نیوز» که تلاش‌ها برای حمایت از نظامیان زن را «تمسخر» ارتش ایالات متحده خوانده بود محکوم کرد.

تاکر کارلسون، یکی از محبوب‌ترین مجری‌های شبکه محافظه کار «فاکس نیوز» روز سه شنبه در جریان برنامه خود در این شبکه تلویزیونی از سیاست پنتاگون در زمینه حمایت از سربازان زن انتقاد کرده بود. جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در واکنش به سخنان تاکر کارلسون این اظهارات را «تحقیر» کل ارتش این کشور توصیف کرد.

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا همزمان با روز جهانی زن گفته بود که حضور زنان در ارتش این کشور باید «تسهیل» شود. او همچنین از ایجاد شرایطی «امن‌تر» برای خدمت زنان در ارتش ایالات متحده سخن گفته بود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

تاکر کارلسون در سخنان انتقادآمیزش علیه سیاست دولت آمریکا ادعا کرد که «زنان باردار» قرار است به جنگ فرستاده شوند. او افزوده بود که چنین تصمیمی «تمسخر» ارتش آمریکا است.

مجری «فاکس نیوز» همچنین از اینکه ارتش چین روز به روز «مردانه‌تر» می شود و در مقابل ارتش آمریکا «زنانه» خواهد شد انتقاد کرده بود.

سنای آمریکا صلاحیت نخستین رئیس سیاهپوست پنتاگون را تأیید کرد

سخنان تاکر کارلسون در مورد حضور زنان باردار در میدان های نبرد در حالی بیان شد که بنا به مقررات ارتش آمریکا امکان اعزام زنان عضو ارتش هنگام بارداری به جبهه های جنگ وجود ندارد.

شماری از فرماندهان ارتش آمریکا نیز از سخنان تاکر کارلسون انتقاد کرده اند.

هم‌رسانی این مطلب: