کدخدایی: تخلفی که منجر به ابطال صندوق رای شود، نداشتیم

21/02/2020 04:53:00 ب.ظ

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به تخلفات جزئی گزارش شده، گفت: تخلفی که منجر به ابطال صندوق رای شود، نداشتیم.

روزانتخاب

کدخدایی: تخلفی که منجر به ابطال صندوق رای شود، نداشتیم در خصوص کمبود تعرفه از چندین حوزه گزارش داشته‌ایم که هماهنگی‌های لازم با وزارت کشور در این خصوص صورت گرفته است روزانتخاب

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به تخلفات جزئی گزارش شده، گفت: تخلفی که منجر به ابطال صندوق رای شود، نداشتیم.

وی ادامه داد: در خصوص کمبود تعرفه از چندین حوزه گزارش داشته‌ایم که هماهنگی‌های لازم با وزارت کشور در این خصوص صورت گرفته است.سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه تاکنون استقبال خوب بوده و امیدواریم تا پایان ساعات رای‌گیری این استقبال ادامه داشته باشد، گفت: به مردم توصیه می‌کنم که در اولین فرصت به صندوق رای‌گیری مراجعه کنند و این کار را به ساعات آخر موکول نکنند، این فرصت بسیار خوبی است که مشت محکمی بر دهان دشمنان زده شود، رصد لحظه به لحظه انتخابات در وزارت کشور حاکی از استقبال خوب مردم است.

وی در خصوص تمدید ساعت انتخابات گفت: این امر وظیفه وزارت کشور است.کدخدایی در خصوص تحریم شورای نگهبان، گفت: از یک حیوان چیزی به جز درندگی انتظار نمی‌رود. آمریکایی‌ها در یک سال اخیر نشان داده‌اند که سر سازش ندارند.وی در پایان ابراز امیدواری کرد که انتخابات آینده به صورت الکترونیکی برگزار شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

آقاي كج خدائي منظورش از تخلف تحريم كنندگان آن است! عجب عکسی عباسعلی😅 مگه چقدر شرکت کننده‌بود که تخلف هم‌داشته باشین

دادگاه بین‌المللی هلند، شرکت نفتی سابق روسیه را به پرداخت غرامت به سهامداران محکوم کرددادگاه بین‌المللی هلند، شرکت نفتی سابق روسیه را به پرداخت غرامت به سهامداران محکوم کرد این تازه ترین ماجرا در رویدادهای طولانی است که فضای سیاسی و تجاری حاکم بر سال های آغازین قدرت گرفتن ولادمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، را رقم زد.

واکنش آمریکا، انگلیس و آلمان به حملات رژیم اسد به پست‌های دیده‌بانی ترکیه در ادلبواکنش آمریکا، انگلیس و آلمان به حملات رژیم اسد به پست‌های دیده‌بانی ترکیه در ادلب

ایتالیا ناخدای یک کشتی مظنون به قاچاق سلاح از ترکیه به لیبی را بازداشت کرددادستان ایتالیا روز پنجشنبه 20 فوریه اعلام کرد، ناخدای یک کشتی باری‌بری که با پرچم لبنان حرکت

ثبت ۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران؛ انتقال ۵ مورد مشکوک به تهرانثبت رسمی ۳ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ایران کرونا_در_ایران بروزرسانی خبر درباره شیوع ویروس کرونا در ایران را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید🔽 همش واسه اینه که رای_بی_رای پیروز شد یهویی از دیشب شروع شده کردنا گرفتن انگار دیروز از هواپیما پیاده شده اومده شب گرفتن ویروسو و مردن همیشه ما پیروزیم ما مردم👍👍👍🙋🙋 بهانه جدید صداسیما کرونا باعث شد شور انتخابات و کم کنه ویروس کرونا در ایران؛ شناسایی بیمار مشکوک در مترو باعث تخلیه ایستگاه شوش شد خبرها و گزارش‌ها درباره ویروس کرونا در ایران را در صفحه مخصوص وب‌سایت یورونیوز بخوانید: مردم مورد جدید کجا بود ایران آزمایشگاه تشخیص ویروس عفونی نداره.بعد از مرگ جنازه کالبد شکافی میشه.از واکنش اجزای داخلی ریه ب وجود باکتری آلوده ب میکروب بیولوژی میفهمن کرونا داشته.بعدشم اون جنازه باید معدوم بشه ن مدفون.

ناخدای کشتی لبنانی به ظن قاچاق تانک از ترکیه به لیبی در ایتالیا بازداشیکی از ملوانان اطلاعاتی را درباره‌ٔ قاچاق سلاح و نیز ارتباط کاپیتان با مقامات نظامی ترکیه در اختیار ایتالیا گذاشت.

تایید ابتلای ۲ بیمار جدید به کرونا و انتقال ۵ فرد مشکوک به تهرانتهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از تایید ابتلای دو بیمار دیگر به ویروس کرونا در قم و انتقال پنج فرد مشکوک دیگر از قم به بیمارستان‌های تهران خبر داد. وای خدایا!اینم بدبختی تازه! همه مون میدونیم تو ایران چی میشه با اون وضعیت 😱 کدام ابله‌ و نادانی این تصمیم را گرفته؟! مگر فرد مشکوک به ویروسی ناشناخته و کشنده را انتقال می‌دهند ؟!!! البته در حکومت_جهال در جمهوری_جهالت ممکن است

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی پس از حضور در شعبه اخذ رای مسجد لرزاده در جمع خبرنگاران گفت: از صبح تاکنون یکسری تخلفات جزئی به ما گزارش شده است که اقدامات لازم برای برخورد با آن‌ها صورت گرفته است، اما تاکنون تخلفی که منجر به ابطال صندوق رای حوزه‌ای شود نداشتیم.بخش انگلیسی صدای آمریکا - یک دادگاه بین المللی استیناف در هلند به مسکو دستور داده است ۵۰ میلیارد دلار به سهامداران یوکس، شرکت نفتی سابق روسیه، غرامت پرداخت کند.19.می‌کرد، به اتهام قاچاق اسلحه میان ترکیه و لیبی در شمال ایتالیا دستگیر شده است.

وی ادامه داد: در خصوص کمبود تعرفه از چندین حوزه گزارش داشته‌ایم که هماهنگی‌های لازم با وزارت کشور در این خصوص صورت گرفته است. سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه تاکنون استقبال خوب بوده و امیدواریم تا پایان ساعات رای‌گیری این استقبال ادامه داشته باشد، گفت: به مردم توصیه می‌کنم که در اولین فرصت به صندوق رای‌گیری مراجعه کنند و این کار را به ساعات آخر موکول نکنند، این فرصت بسیار خوبی است که مشت محکمی بر دهان دشمنان زده شود، رصد لحظه به لحظه انتخابات در وزارت کشور حاکی از استقبال خوب مردم است. بنا بر حکم صادره «دادگاه بین المللی کیفری لاهه»، یوکس، شرکت معظم نفتی که زمانی به میخائیل خودورفسکی تعلق داشت، پس از زندانی شدن خودوروفسکی و تصرف آن شرکت از سوی دولت روسیه با ادعای عدم پرداخت مالیات در سال ۲۰۰۴ به شکل غیرمنصفانه ای ده ها میلیارد دلار ضرر کرد. وی در خصوص تمدید ساعت انتخابات گفت: این امر وظیفه وزارت کشور است.. کدخدایی در خصوص تحریم شورای نگهبان، گفت: از یک حیوان چیزی به جز درندگی انتظار نمی‌رود. دیوان بین المللی حکم کرد که تصمیم دادگاه تجدیدنظر درست نیست و افزود دستور داوری دوباره به اجرا گذاشته می شود. آمریکایی‌ها در یک سال اخیر نشان داده‌اند که سر سازش ندارند. ناو هواپیمابر فرانسوی شارل‌دوگل، در ساحل لیبی، یک ناوچه ترکیه را رصد کرد که در حال اسكورت كشتی حامل تجهیزات زرهی به سمت طرابلس بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که انتخابات آینده به صورت الکترونیکی برگزار شود. تیم آزبورن، رئیس اجرایی «جی ام ال» شرکتی که نمایندگی سهامداران یوکس را برعهده دارد، در بیانیه ای گفت: «این یک پیروزی برای حاکمیت قانون است. انتهای پیام .