واکنش آمریکا، انگلیس و آلمان به حملات رژیم اسد به پست‌های دیده‌بانی ترکیه در ادلب

19/02/2020 07:18:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

آمریکا, انگلیس

واکنش آمریکا ، انگلیس و آلمان به حملات رژیم اسد به پست‌های دیده‌بانی ترکیه در ادلب

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

واکنش روسیه به تحریم شرکت «روس‌نفت تریدینگ» توسط آمریکاوزارت امور خارجه روسیه به تصمیم آمریکا برای درج نام شرکت «روس‌نفت تریدینگ» در فهرست تحریم‌های این کشور واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی تمام شرکت های نفت روسی باید از طرف تمام کشورهای دنیا تحریم شوند .

واکنش وزارت خارجه آمریکا به تایید احکام زندان فعالان محیط زیست در ایران🔺واکنش وزارت خارجه آمریکا به تایید احکام زندان فعالان محیط_زیست در ایران ⚡️در پی صدور احکام نهایی فعالان محیط زیست و تایید محکومیت این فعالان به زندان های طولانی مدت، وزارت خارجه آمریکا واکنش نشان داد. اینها فعال محیط زیست نبودند، یک مشت جاسوسی بودن که از روی پستی خودشون رو به امریکا و دشمنان ایران ارزون فروختن و از مردم و کشور خودشون جاسوسی کردن. لیاقتشون زندان و اگر برنامه ریزی شده باشه، اعدام خواهد بود. آمریکا مسول خون تمام این نادانهایی هستن که با تله آمریکا به چاه افتادن آبو بریز اونجا که میسوزه جاسوساتون محکوم شدن، دارید میسوزیدا راستی از ضربات ملایم مغزی نه خبر؟!!!! واکنش وزرات امورخارجه رژیم تروریستی آمریکا خودش معیار و ملاکیست که این افرادقطعاً جاسوس و نفوذی هستند. شک نکنید!

یک ایرانی متهم به نقض تحریم‌های آمریکا از آلمان به ایران بازگشتیک ایرانی متهم به نقض تحریم‌های آمریکا از آلمان به ایران بازگشت سخنگوی وزارت خارجه ایران می گوید یک ایرانی بازداشت شده در آلمان که به نقض تحریم های آمریکا متهم شده بود، پس از تلاش های دیپلماتیک تهران آزاد شده و به ایران بازگشته است. حالا با کی معامله شد ؟ تحریمهای آمریکا نبود. تحریمهای بین المللی بود MZHemingway RichardGrenell JZarif effect or SenateDems effect ?

سفیر انگلیس در تهران کار اشتباهی کرد/ مستندات سانحه هوایپما اوکراینی به تدریج منتشر می‌شودسخنگوی وزارت خارجه: *سفیر انگلیس کاری واقعاً اشتباه انجام داد *حضور یک دیپلمات خارجی در تظاهرات اعتراضی، مغایر کنوانسیون‌های بین‌المللی است *سانحه هواپیمای اوکراینی نتیجه خطای اپراتور بود، سایر مستندات این موضوع به تدریج منتشر می‌شود دروغ پشت دروغ جالب اینه که پس از بیش از ۴۰ روز حتی یک نفر از مقامات، یه عذرخواهی ساده نکردن، استعفا که پیش کش. میگین دو تابعیتی رو قبول ندارین، اوکی قبول. طبق قوانین همون کشور خودتون که باید دیه پرداخت کنین، اون چی شد. جعبه سیاه رو که نمیتونین بازش کنین، چرا تحویل نمیدین؟ در دادگاه لاهه باید همه این جنایتکاران پاسخگو باشند. رای_بی_رای رای_نمیدهم

واکنش اتحادیه جهانی کشتی به اقدام فرنگی‌کار ایراناتحادیه جهانی کشتی در گزارش خود درباره رقابت های دور مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در هند، به انصراف کشتی‌گیر ایرانی از مبارزه نیمه نهایی وزن ۸۷ کیلوگرم پرداخت. اقای ایسنا متن خبر رو چقد کشش میدید. صد بار گفتید اتحادیه فلان گفت اتحادیه فلان گفت تا خط اخر جون کندی که چی گفت...

واکنش ژنرال دوستم به نتیجه نهایی انتخابات افغانستان

19.وزارت امور خارجه روسیه به تصمیم آمریکا برای درج نام شرکت «روس‌نفت تریدینگ» در فهرست تحریم‌های این کشور واکنش نشان داد.نظرات بیشتر بهمن ۲۹, ۱۳۹۸ گزارش عفو بین الملل درباره ایران در سال ۲۰۱۹: حق آزادی بیان، تشکل و تجمع به شدت سرکوب شده است تصاویر مربوط به اعتراضات به گرانی بنزین در شهرهای مختلف ایران - کرمانشاه سازمان عفو بین الملل در گزارش سالانه خود درباره وضعیت حقوق بشر گفت که مقامات جمهوری اسلامی در سال ۲۰۱۹ «حق آزادی بیان، تشکل و تجمع» مردم ایران را «به شدت » سرکوب کردند.بهمن ۲۷, ۱۳۹۸ دانشجویان در تجمع اعتراضی دانشگاه امیر کبیر شعار دادند: «نه صندوق نه آرا، تحریم انتخابات» بیش از یک ماه از سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی از سوی سپاه می گذرد و گزارش‌ها حاکی از اعتراضات دانشجویی در دانشگاه امیرکبیر تهران در روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه در اعتراض به سرنگونی این هواپیما و حوادث آبان ماه است.

02.2020 خبرگزاری آناتولی آمریکا، انگلیس و آلمان در شورای امنیت سازمان ملل متحد خواستار پایان دادن رژیم اسد به حملات خود به پست‌های دیده‌بانی ترکیه در ادلب شدند.02. . سازمان عفو بین الملل در گزارش خود به حق دادن تابعیت به فرزندان زنان ایرانی نیز اشاره و تاکید شده است که در این مدت «زنان همچنان با تبعیض گسترده مواجه بودند.