کدام تحریم‌ها جمهوری اسلامی را پای میز مذاکره کشاند؟

01/12/1400 11:31:00 ق.ظ

نظام به این نتیجه رسیده که تنها راه‌حل جلوگیری از عمیق‌تر شدن انواع بحران‌ها در ایران که منجر به تزلزل بی‌سابقه مشروعیت حکومت روحانیون شده،بازگشت به میز مذاکره و توافق با کشور‌های۵+۱ و لغو بخش زیادی از تحریم‌ها است. اطلاع‌_رسانی تحریم گزارشی از beehnam

دو تحقیق جداگانه‌ای که به تازگی از سوی مجلس شورای اسلامی و دانشگاه «امام صادق» منتشر شده، تلاش...

دو تحقیق جداگانه‌ای که به تازگی از سوی مجلس شورای اسلامی و دانشگاه «امام صادق» منتشر شده، تلاش کرده تا به این پرسش‌ها پاسخ دهد. تحریم سلاحی اقتصادی در میدان مبارزه غیرنظامی اســت که دیپلماسی را از گفت‌وگو فراتر برده و وارد میدان عمل می‌کند. تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی در اواخر دوران ریاست‌جمهوری «محمد خاتمی» و انتشار خبر از سرگیری فعالیت‌های هسته‌ای تهران، تشدید شد.

مجموع تحریم‌های اعمال شده از آن سال به این سو، به خاطر ایجاد انحراف و اختلال و توقف در روند طبیعی مبادلات اقتصادی بین‌المللی جمهوری اسلامی، نه تنها سبب کاهش تجارت بین ایران و سایر کشورها شد، بلکه بر فعالیت اقتصادی و تجاری دیگر کشورهای مرتبط با تهران هم اثر گذاشت.

جمهوری اسلامی از جمله نظام‌های سیاسی در جهان است که از سال ۱۳۵۸بــا تحریم‌های آمریکا مواجه است که از ســال ۱۳۹۱ دامنه و وسعت ایــن تحریم‌هـا گسـترش یافت و به تحریم‌های اتحادیه اروپا، همراهی و مشارکت کشورهای شرق آسیا، کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین تحریم‌های مصوب در شورای امنیت سازمان ملل هم رسید. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سازنده ایتالیایی میز معروف پوتین؛ امیدوارم میز ما منجر به تشدید جنگ نشوداین میزمنحصر بفرد حدودا شش متر طول و دو و نیم متر عرض دارد. جنسش از چوپ راش درختان کوه‌های آلپ و به نرخ امروز معادل ۱۰۰ هزار یورو ارزش دارد. کصکلک بازی رسانه ای این میز نیست که منجر به جنگ میشود این نگرش یک دیوانه است که از آن میز به عنوان ابزاری برای القاء اندیشه های خصمانه خود بهره میگیرد وقتی خبر نیست..

تصاویری از لندن؛ اعتراض حامیان حقوق حیوانات به استفاده از پَر در صنعت مدحامیان حقوق حیوانات در اقدامی نمادین به استفاده از پر پرندگان در صنعت مد اعتراض کردند. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

یادداشت سیامک نمازی از زندان در انتقاد از نگاه امنیتی به ایرانیان دوتابعیتی

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتندلحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ مقامات ارشد ارتش اوکراین به دنبال گلوله‌باران به پناهگاه رفتند بیشتر بخوانید🔽 نظر به تجربه از دیدگاه ذهنی و عملی طرف امپریالیسم را گرفتن به نفع هیچ یکی از کشور های اروپایی نبوده و نخواهد بود.. تجربه نشان داده است.

از روان‌شناس بپرس؛ چه زمانی باید از رابطه خارج شد؟

از سرگیری پروازهای تهران-باکو پس از دو سال کروناسخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز پروازهای تهران - باکو و بالعکس پس از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا و با دو پرواز هفتگی خبر داد.