کاهش ۴۰ درصدی مراجعه به مراکز طب سنتی در مشهد

21/06/1399 10:59:00 ق.ظ

میزان مراجعه مردم به سلامتکده‌های طب_سنتی در مشهد بعد از شیوع کرونا، حدود ۴۰ درصد کاهش یافته است. رییس دانشکده طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر گفت بیشتر مراجعات مربوط به بیماریهای عضلانی و اسکلتی است. اخبار_ایران خراسان_رضوی

مهدی یوسفی ، رییس دانشکده طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر گفته «بیشتر مراجعات مردم به سلامتکده‌ها مربوط به بیماری‌های عضلانی و اسکلتی» است.

یوسفی افزوده «اختلالات روان‌شناختی، بیماری‌های داخلی مزمن و افزایش وزن و امثال آن» از دیگر عوامل مراجعه مردم به طب سنتی است.

این کاهش در شرایطی رخ داده که اطبای سنتی و اسلامی در ایران بارها ادعا کرده‌اند که روش‌های خاصی برای مقابله و درمان ویروس کرونا دارند. بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۳۹۵ هزار و ۴۸۸ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده که از میان آنها ۲۲ هزار و ۷۹۸ جان باخته‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

پرزیدنت ترامپ: ایران با رکورد بی‌سابقه کاهش ۲۴ درصدی تولید ناخالص داخلی خود در «سراشیبی سقوط» است🔺پرزیدنت ترامپ: ایران با رکورد بی‌سابقه کاهش ۲۴ درصدی تولید ناخالص داخلی خود در «سراشیبی سقوط» است ⚡️پرزیدنت ترامپ شامگاه سه‌شنبه ۱۸ شهریور در جمع حامیان خود سخنرانی کرد و هشدار داد که اقتصاد ایران در حال فروپاشی است.

آمریکا نیروهای خود در عراق را به سه هزار نفر کاهش می‌دهدفرماندهی مرکزی ارتش آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد در ماه جاری میلادی نیرو‌های این کشور در عراق را از پنج هزار و ۲۰۰ نفر به سه هزار نفر کاهش دهد.

پیام نهفته در کاهش مجدد بهای نفت خام در بازارهای جهانی | DW | 09.09.2020بهای نفت خام بار دیگر روندی نزولی یافته است. بهای هر بشکه نفت وست‌تگزاس‌اینترمدیت حتی به ۳۶ دلار رسیده است. این خبر خوب برای مصرف کنندگان عادی می‌تواند در ارتباط با آهنگ رشد اقتصادی حکایتگر تحولی منفی باشد.

آمریکا تعداد نیروهای نظامی خود در عراق را به ۳ هزار نفر کاهش می‌دهد🔺آمریکا تعداد نیروهای نظامی خود در عراق را به ۳ هزار نفر کاهش می‌دهد ⚡️ژنرال فرنک مکنزی، فرمانده «فرماندهی مرکزی ایالات متحده»، روز چهارشنبه در جریان سفری به عراق گفت که شمار نیروهای آمریکایی در آن کشور از ۵۲۰۰ نفر به ۳ هزار نفر کاهش خواهد یافت.

چرا خوابیدن بر کاهش وزن تاثیر می‌گذارد؟اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: چرا خوابیدن بر کاهش وزن تاثیر می‌گذارد؟ داشتن خواب کافی یکی از عواملی است که تاثیر شگرفی بر سلامت انسان می‌گذارد. متخصصان می‌گویند خوابیدن بر کاهش وزن و در نتیجه بهبود وضعیت سلامت اثرگذار است.

ترامپ: تعداد سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان را کاهش می دهیمترامپ: تعداد سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان را کاهش می دهیم