کاهش ۴۰ درصدی مراجعه به مراکز طب سنتی در مشهد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

میزان مراجعه مردم به سلامتکده‌های طب_سنتی در مشهد بعد از شیوع کرونا، حدود ۴۰ درصد کاهش یافته است. رییس دانشکده طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر گفت بیشتر مراجعات مربوط به بیماریهای عضلانی و اسکلتی است. اخبار_ایران خراسان_رضوی

استان‌وایر- میزان مراجعه مردم به سلامتکده‌های طب سنتی در مشهد طی دوران شیوع کرونا نسبت به قبل از همه‌گیری این ویروس، حدود ۴۰ درصد کاهش یافته است.، رییس دانشکده طب ایرانی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر گفته «بیشتر مراجعات مردم به سلامتکده‌ها مربوط به بیماری‌های عضلانی و اسکلتی» است.

یوسفی افزوده «اختلالات روان‌شناختی، بیماری‌های داخلی مزمن و افزایش وزن و امثال آن» از دیگر عوامل مراجعه مردم به طب سنتی است. این کاهش در شرایطی رخ داده که اطبای سنتی و اسلامی در ایران بارها ادعا کرده‌اند که روش‌های خاصی برای مقابله و درمان ویروس کرونا دارند. بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۳۹۵ هزار و ۴۸۸ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده که از میان آنها ۲۲ هزار و ۷۹۸ جان باخته‌اند.📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسئول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ: ایران با رکورد بی‌سابقه کاهش ۲۴ درصدی تولید ناخالص داخلی خود در «سراشیبی سقوط» است🔺پرزیدنت ترامپ: ایران با رکورد بی‌سابقه کاهش ۲۴ درصدی تولید ناخالص داخلی خود در «سراشیبی سقوط» است ⚡️پرزیدنت ترامپ شامگاه سه‌شنبه ۱۸ شهریور در جمع حامیان خود سخنرانی کرد و هشدار داد که اقتصاد ایران در حال فروپاشی است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا نیروهای خود در عراق را به سه هزار نفر کاهش می‌دهدفرماندهی مرکزی ارتش آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد در ماه جاری میلادی نیرو‌های این کشور در عراق را از پنج هزار و ۲۰۰ نفر به سه هزار نفر کاهش دهد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

پیام نهفته در کاهش مجدد بهای نفت خام در بازارهای جهانی | DW | 09.09.2020بهای نفت خام بار دیگر روندی نزولی یافته است. بهای هر بشکه نفت وست‌تگزاس‌اینترمدیت حتی به ۳۶ دلار رسیده است. این خبر خوب برای مصرف کنندگان عادی می‌تواند در ارتباط با آهنگ رشد اقتصادی حکایتگر تحولی منفی باشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا تعداد نیروهای نظامی خود در عراق را به ۳ هزار نفر کاهش می‌دهد🔺آمریکا تعداد نیروهای نظامی خود در عراق را به ۳ هزار نفر کاهش می‌دهد ⚡️ژنرال فرنک مکنزی، فرمانده «فرماندهی مرکزی ایالات متحده»، روز چهارشنبه در جریان سفری به عراق گفت که شمار نیروهای آمریکایی در آن کشور از ۵۲۰۰ نفر به ۳ هزار نفر کاهش خواهد یافت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چرا خوابیدن بر کاهش وزن تاثیر می‌گذارد؟اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: چرا خوابیدن بر کاهش وزن تاثیر می‌گذارد؟ داشتن خواب کافی یکی از عواملی است که تاثیر شگرفی بر سلامت انسان می‌گذارد. متخصصان می‌گویند خوابیدن بر کاهش وزن و در نتیجه بهبود وضعیت سلامت اثرگذار است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: تعداد سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان را کاهش می دهیمترامپ: تعداد سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان را کاهش می دهیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »