کانون نویسندگان ایران اعدام روح‌الله زم را محکوم کرد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«کانون_نویسندگان_ایران» با انتشار بیانیه‌‌ای با عنوان «چرخه‌ شکنجه، اعترافات اجباری و اعدام را متوقف کنید!» اعدام «روح‌الله زم»، موسس کانال تلگرامی «آمدنیوز»، را محکوم کرد. اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست روح_الله_زم

«کانون نویسندگان ایران» با انتشار بیانیه‌‌ای با عنوان «چرخه‌ شکنجه، اعترافات اجباری و اعدام را متوقف کنید!» اعدام «روح‌الله زم»، موسس کانال تلگرامی «آمدنیوز»، را محکوم کرد.، آمده است: «روز شنبه ۲۲ آذر حکم اعدام روح‌الله زم، در حالی اجرا شد که در مورد روند محاکمه و پخش اعترافات اجباری او از صدا و سیما پرسش‌ها و ابهامات جدی وجود داشت.»

این نهاد مستقل آورده است که در طول فعالیت پنجاه‌ودو ساله‌اش، همواره آزادی بیان را حق همگان دانسته و بر این باور است که هیچ یک از افراد جامعه را، با هر نوع عقیده و گرایش سیاسی، نمی‌توان به خاطر بیان دیدگاه‌هایش مجازات کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کانون نویسندگان ایران: زنان ایران هر بار پس از سرکوب، نیرومندتر از پیش بر پا خاسته‌اندکانون نویسندگان ایران: زنان ایران هر بار پس از سرکوب، نیرومندتر از پیش بر پا خاسته‌اند حکومت ایران در چهار دهه اخیر با اعمال محدودیت هایی از حجاب_اجباری گرفته تا منع آوازخوانی و حضور در ورزشگاه‌ها، طیف وسیعی از حقوق زنان ایرانی را زیر پا گذاشته است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کانون نویسندگان ایران خواستار لغو بی‌قید و شرط حکم آرش گنجی شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سانسور و سرکوب هفتگی؛ زندان و عدم امکانات درمانی برای اعضای کانون نویسندگان ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض کانون نویسندگان ایران به سرکوب سیستماتیک فعالان حوزه اندیشه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روز جهانی کارگر؛ کانون نویسندگان ایران خواهان آزادی کارگران زندانی شد | DW | 01.05.2021کانون نویسندگان ایران به مناسبت روز جهانی کارگر بیانیه‌ای منتشر کرده و خواهان به رسیمت شناختن حق اعتصاب برای کارگران و آزادی کارگران زندانی شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »