کانادا قضات زن افغان و خانواده‌هایشان را اسکان می‌دهد

11/10/1400 10:36:00 ب.ظ

خبرگزاری رویترز به نقل از یک سخنگوی وزارت مهاجرت کانادا گزارش داد دولت جاستین ترودو قضات زن افغان و خانواده‌های آنان را که از زمان خروج از افغانستان در یونان به سر می‌برند، می‌پذیرد.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک سخنگوی وزارت مهاجرت کانادا گزارش داد دولت جاستین ترودو قضات زن افغان و خانواده‌های آنان را که از زمان خروج از افغانستان در یونان به سر می‌برند، می‌پذیرد. اگرچه تاریخ دقیق ورود این افراد به کانادا مشخص نیست، ولی انتظار می‌رود این اقدام طی سال ٢٠٢٢ به مرحله اجرا برسد. کانادا بدون ارائه یک جدول زمانی وعده داده مجموع ۴۰ هزار پناهجوی افغان را بپذیرد.

از زمان کنترل طالبان بر افغانستان در تابستان گذشته، اوتاوا ۳۹۱۵ افغان را به دلیل روابطشان با دولت کانادا و ۲۵۳۵ شهروند افغانستانی دیگر را به دلایل انسان‌دوستانه اسکان داده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

مه چی گناه کدم مرام اسکان بته دیگه تحمل ایناره ندارم

دیپلمات ایرانی منتقدان مذاکره اولیانوف و راب مالی در غیاب نماینده ایران را استهزا کردیکی از تصاویر منتشرشده از مذاکرات احیای برجام در وین میخائیل اولیانوف و راب مالی را نشان می‌دهد که در این‌باره به رایزنی مشغولند در حالی که جای نماینده ایران خالی است. عزت عنه؟! معلوم نیست رژیم آخوندی ایران چه باجی به آمریکا و اروپا داده که اینطور توانست وقت تلف کنه که جلسه به جلسه رسیدند به سالگرد هلاکت تروریست سليماني ! حالا قراره در این روز چه فیلمی بازی بشه باید منتظر بود و دید... دلار آیت_اله_بایدن

اشرف غنی: اعتماد به شرکای بین‌المللی اشتباه بود🔺اشرف_غنی: اعتماد به شرکای بین‌المللی اشتباه بود ▪️محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری پیشین افغانستان، در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی گفته است که اعتماد به شرکای بین‌المللی از جمله ایالات متحده اشتباه او بوده است. خخخخ لطفا یکی به این مردک دزد وکلاش بگه ببند اون دهنت رو حکومت سابق ایران هم خیلی ب غربی ها اَعتماد داشت. اما دولت های غربی بخصوص دولت حزب دموکراتی کارتر از خَجالت ایرانی ها در آمد و ایران را تحویل اَسلام گراها (آخوندیسم) داد

افزایش خانوارهای دارای سرپرست زن در ایران؛ سیستان و بلوچستان رکورددار استآمار‌های رسمی حاکی است در یک دهه اخیر تعداد خانوارهای دارای سرپرست زن در ایران افزایش داشته و استان سیستان و بلوچستان از این نظر رکوردار است. بد نیست یک آماری هم از زنانِ آمریکا بدید ، زنانِ ،،،،،،،،،،،،، چطور اندیشیدن در بستر آموزش و پروش شکل می گیرد چیزی که امروز جامعه دچارش هست از همان کج فهمی است که در لا به لای کتابها یشان این رژیم دیکتاتور قرار داده اند به قشری که بدنه اصلی و تشکیل دهنده و عضو مهم جامعه بشری است یعنی زن یعنی زایش یعنی آفریننده یک انسان از تعداد بسيار زياد بی‌خانمان های آمریکا هم بگویید.

طالبان: اداره گذرنامه به دلیل مشکلات امنیتی مسدود شده است- اخبار افغانستان - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimطالبان: اداره گذرنامه مسدود شده است درحالیکه اخیرا اعلام شده بود صدور گذرنامه در کابل فقط بطور آنلاین انجام می‌شود، رئیس اداره گذرنامه طالبان گفت که این اداره به دلیل مشکلات امنیتی مسدود شده است

نماهنگ | پیروز میدان- فیلم باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم | Tasnim🎥 نماهنگ | پیروز میدان نماهنگ پیروز میدان با موضوع شکست آمریکا از شهید سلیمانی در سراسر منطقه را مشاهده می‌کنید به_نیت_حاج_قاسم مرد_میدان چه صحیح فرمودند که فرهنگ قالب بر سیاستمداران امریکاست که امریکارا شکست داده.

همایش دختران حاج قاسم- عکس خبری تسنیم | Tasnimهمایش دختران_حاج_قاسم همایش دختران حاج‌قاسم صبح امروز با حضور جمع کثیری از دختران جوان شهر تهران برگزار شد گزارش تصویری: