روح‌الله زم, اعترافات اجباری, کاریکاتور هفته, مانا نیستانی

روح‌الله زم, اعترافات اجباری

کاریکاتور هفته | DW | 13.07.2020

13/07/2020 01:14:00 ب.ظ

کاریکاتور هفته : 'مصاحبه' تلویزیونی با روح‌الله زم

کاریکاتور هفتهپخش گفت‌وگوی تلویزیونی با روح‌الله زم، مدیر پیشین کانال تلگرامی آمدنیوز، موجی از اعتراض‌ها و انتقادها را در شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. صدا و سیمای جمهوری اسلامی تا کنون بارها دست به برگزاری"اعترافات اجباری" زده است.  اعترافات تلویزیونی به گفته منتقدان"سناریوی تکراری و مبتذلی" است که نظام  قضائی ایران را نیز به چالش می‌کشد، زیرا متهم را از ابتدایی‌ترین حقوق خود محروم می‌کند. این موضوع دستمایه کار این هفته مانا نیستانی برای دویچه وله فارسی است.

قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران رای نیاورد - BBC News فارسی پوتین پیشنهاد نشست اضطراری پنج قدرت هسته‌ای همراه با آلمان و ایران را داد - BBC News فارسی ظریف در بیروت: کشورها حمایت خود از لبنان را مشروط نکنند ادامه مطلب: DW فارسی »

هفته هنر و فرهنگ، بازگشت کرونا، گسترش تعلیم آرایش، بازیگری و آوازفته‌‎ای که مرگ کرونایی سه رقمی شد، عزراییل برگشت، اما از ازدحام بازار و خیابان نکاست، بیمارستان صحرایی نمونه ناپدید شده. سینما‌ها و تئاترها بسته‌اند. اجاره خانه‌ها یا دوبرابر شده و یا صاحبخانه مهربان، مستاجر بیکار را فعلا معاف کرده است.

بهره‌برداری از ۲۷۰۰ میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق هرمزگان در پایان هفته جاریوزیر نیرو در آیین بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه آب و فاضلاب استان تهران: بیش از ۵۷ درصد صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور مختص صنعت آب و برق است بهره‌برداری از ۲۷۰۰ میلیارد تومان پروژه صنعت آب و برق هرمزگان در پایان هفته جاری

پاشازاده : دوستان جواب دهند چرا استقلال این‌همه مصدوم و کرونایی دارد؟/ تا سه هفته پیش صحبت از قهرمانی بود الان سهمیه هم به اگر و اما کشیده شده است

جدول لیگ برتر فوتبال در هفته تساوی‌ها/ همه نتایج به نفع پرسپولیس و فولاد رقم خورد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimجدول لیگ_برتر فوتبال در هفته تساوی‌ها؛ همه نتایج به نفع پرسپولیس و فولاد رقم خورد تساوی استقلال و تراکتور بعد از روزهای کرونا و قرنطینه/ تیم مجیدی همچنان نمی‌برد

اعلام مجدد وضعیت فوق‌العاده در کرانه باختری به علت کرونا | DW | 13.07.2020شمار موارد ثبت شده ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در مناطق خودگردان فلسطینی افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته است. در واکنش به گسترش شیوع ویروس کرونا، تشکیلات خودگران فلسطینی دو هفته منع تردد در کرانه باختری تعیین کرده‌است.

آخرین خبرهای دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ | DW | 13.07.2020به گزارش رسانه‌ها مارکو روبینو و تد کروز، سناتورهای جمهوری‌خواه و همچنین کمیسیون امور چین در کنگره آمریکا مورد تحریم پکن قرار می‌گیرند. سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد که این تحریم‌ها از امروز دوشنبه ۲۳ تیر اجرایی می‌شوند. به گزارش خبرگزاری ایسنا، این نماینده مجلس که چندی پیش به ویروس جدید کرونا مبتلا شده و در قرنطینه به سر می‌برد، در پی تشدید بیماری کووید ۱۹ جان باخت. بنا بر این خبر، مولاوردی بر اساس این شکایت با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته شده است. کیفرخواست صادره برای معاون سابق روحانی جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.