زمان برگزاری آزمون‌های ارشد و دکتری اعلام شد/کنکور تغییر نکرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زمان برگزاری آزمون‌های ارشد و دکتری اعلام شد سازمان سنجش: براساس ابلاغیه روز ۲۳ تیر وزارت بهداشت، آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۹ روز پنج شنبه ۹ مرداد سال ۹۹ همچنین آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته نیز روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ مردادماه ۹۹ برگزار خواهد شد

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و بر اساس ابلاغیه روز ۲۳ تیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۹ روز پنج شنبه 9 مرداد و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته نیز در روزهای پنج شنبه و جمعه 16 و 17 مردادماه 99 برگزار خواهد شد.

بر این اساس سایر آزمون‌ها شامل آزمون سراسری، کاردانی به کارشناسی و کاردانی فنی و حرفه ای طبق برنامه زمانی قبلی اعلام شده برگزار خواهند شد. به گزارش ایسنا ، پیش از این قرار بود آزمون دکتری ۹۹ روز پنج‌شنبه این هفته ۲۶ تیر ماه و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته روزهای پنج‌شنبه ۲ مرداد و جمعه ۳ مرداد برگزار شود که در جلسه روز شنبه ستاد ملی کرونا به دلیل شیوع کرونا ویروس این زمان لغو شد.

کنکور سراسری نیز روزهای پنج‌شنبه ۳۰ و جمعه ۳۱ مرداد، آزمون فنی و حرفه‌ای جمعه ۱۴ شهریور و آزمون کارشناسی ناپیوسته نیز جمعه ۱۴ شهریور برگزار می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زمان برگزاری آزمون‌های پزشکی و غیرپزشکی تغییر نمی‌کندمعاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه تاخیری در برگزاری آزمون‌های پزشکی و غیرپزشکی سال ۹۹ نخواهیم داشت، گفت: آزمون‌ها براساس تاریخ اعلام شده برگزار خواهد شد و داوطلبان در تاریخ‌هایی که قبلا اعلام شده سر جلسه آزمون حضور پیدا کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نمکی: امروز درباره وضعیت و زمان برگزاری آزمون‌‌های سراسری تصمیم‌‌گیری می‌‌شود- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر بهداشت نوشت: امروز در وزارت بهداشت، میزبان وزیر محترم علوم و مسئولان سازمان سنجش هستم تا سریعاً درباره وضعیت و زمان برگزاری آزمون‌‌های سراسری تصمیم‌‌گیری کنیم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

زمان برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد در ایران به تعویق افتادسازمان سنجش آموزش ایران اعلام کرد کنکور دکترا و کارشناسی ارشد به تعویق افتاده و برگزاری آن به زمانی نامعلوم موکول شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تغییر زمان برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشدسازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه از تغییر تاریخ و زمان برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زمان برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته تغییر کردسازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای از تغییر زمان برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زمان برگزاری کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد 99 و دکتری معلوم شد🔻زمان برگزاری کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد ۹۹ و دکتری معلوم شد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت که در جلسه امروز با وزیر بهداشت مقرر شد آزمون های سراسری سال ۹۹ در زمان_مقرر برگزار شود. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »