کارشناسان اوکراینی در رمزگشایی جعبه‌ سیاه هواپیما مشارکت می‌کنند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

هواپیمای_اوکراینی | معاون وزیر امور خارجه اوکراین:ایران اعلام کرده ۳۰ تیر جعبه‌های سیاه هواپیمای سرنگون شده را به فرانسه ارسال می‌کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یوهن ینین (Yevhen Yenin) معاون وزیر امور خارجه اوکراین به تلویزیون «اوکراین ۲۴» گفت که ایران اعلام کرده است ۲۰ ژوئیه (۳۰ تیر) جعبه‌های سیاه هواپیمای سرنگون شده را به فرانسه ارسال میکند.

این دیپلمات بلندپایه افزود که کشورهای آسیب دیده پرواز ۷۵۲ هواپیمایی بین المللی اوکراین بالاخره بر سر مواضع و رویکرد خود در مذاکرات با طرف ایرانی و مسئول دانستن ایران در قبال غرامت خانواده‌های جانباختگان توافق کردند. طرف اوکراینی نیز به دنبال آن است که هواپیمایی بین المللی اوکراین غرامت خود را دریافت کند.

پیش‌تر اعلام شده بود که کانادا نیز تیمی از کارشناسان را برای مشارکت در بازخوانی جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسه اعزام می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تظاهرات مردم بلژیک در اعتراض به ممنوعیت روسری در مدرسه‌ای در بروکسلهزاران نفر در پایتخت بلژیک٬ نسبت به رای دادگاه قانون اساسی برای ممنوعیت روسری در مدرسه‌ای در بروکسل اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شیوع دوباره ویروس کرونا در ژاپن و وضع محدودیت‌های رفت و آمد در توکیوگفته می‌شود مهمترین مراکز شیوع این ویروس در روزهای اخیر کلوپ‌های شبانه بوده‌اند و بیماران نیز عمدتا در دهه دوم یا سوم زندگی‌شان به سر می‌بردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دست‌کم 20 نفر در دو حمله انتحاری در سومالی کشته و زخمی شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ساخت یک مدرسه دو اتاقه در «مچی دپ»، روستایی که نامش در اینترنت نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انفجار در نطنز؛ 'آمادگی در اسرائیل از بیم واکنش تلافی‌جویانه ایران'یک روزنامه اسرائیلی نوشته است پس از آنکه مقام‌های بدون نام در ایران در گفت‌و‌گو با خبرگزاری رویترز، اسرائیل را مظنون انفجار در مرکز مونتاژ سانتریفوژهای ایران دانستند، اسرائیل خود را برای واکنش تلافی‌جویانه ایران آماده کرده است
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درگیری مهاجران در مدیترانه؛ اعلام وضعیت اضطراری در کشتی «اوشین وایکینگ»از روز پنج‌شنبه تا کنون چندین درگیری در عرشۀ کشتی، عمدتا بین گروههای قومی روی داده و شش اقدام به خودکشی نیز ثبت شده است. امدادگران می‌گویند وضعیت به حدی بد شده که دیگر نمی‌توان نه امنیت مهاجران و نه خدمه کشتی را تامین کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »