کارزار رهبر راست افراطی فرانسه علیه مهاجران: «پیمان مهاجرتی اروپا خودکشی است»

18/07/1399 07:57:00 ب.ظ

کارزار رهبر راست افراطی فرانسه علیه مهاجران: «پیمان مهاجرتی اروپا خودکشی است» بیشتر بخوانید🔽

مارین لوپن تاکید کرد که «اتحادیه اروپا کلید‌های خاورمیانه را به دست ترکیه سپرده و این کشور اکنون آماده است تا درهای خانه اروپایی را به روی جهان سوم باز کند.» مارین لوپن،‌ رهبر حزب راست افراطی «اجتماع ملی» در فرانسه روز جمعه نهم اکتبر از آغاز کارزاری بر ضد پیمان اروپایی موسوم به «مهاجرت و پناهندگی» خبر داد.

خانم لوپن که به شدت مخالف ورود مهاجران غیرقانونی و نیز اعطای تسهیلات دولتی به شهروندان غیرفرانسوی است روز جمعه گفت که قصد دارد این کارزار را در فرانسه و اروپا پیش ببرد.

مارین لوپن پیمان مهاجرتی اروپا را طرحی سازمان‌یافته برای «نابود و غوطه‌ور کردن کشورهای اروپایی» از طریق پذیرش جمعیتی مهاجر دانست که به اعتقاد او دیگر هرگز قاره را ترک نخواهند کرد و اروپا را به سوی خودکشی سوق می‌دهند.

رهبر حزب راست افراطی «اجتماع ملی» که در جریان یک کنفرانس خبری در مقر حزب تحت ریاست خود در «نانتر»، یکی از شهرهای ناحیه «ایل-دو-فرانس» سخن می‌گفت پیمان مهاجرتی اروپا را اینچنین توصیف کرد: «طرحی سازمان‌یافته برای غوطه‌ور کردن اروپا و کشورهایی که آنرا تشکیل می‌دهند؛ یک پیمان واقعی با شیطان که اروپا را به خودکشی سوق می‌دهد.» headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!

قطعنامه پارلمان اروپا: سران اتحادیه برای اجلاس «گروه ۲۰» به عربستان نرونددر قطعنامه جدید پارلمان اروپا که تنها یک هفته پس از سالگرد قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد حکومت عربستان تصویب شد، نقض حقوق بشر در پادشاهی سعودی محکوم شده است. پس به کجا برن دیوث ؟ حوزه علمیه قم که پر است از قرمساق و صیغه زاده و جاکش اخوندی ؟ چقدر دو رویی ؟ عربستان یک کشور دیکتاتوری هست که هیچگاه راهشو پیدا نخواهد کرد

پوتین وزرای خارجه آذربایجان و ارمنستان را به مسکو دعوت کردرئیس جمهور روسیه وزرای خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به منظور مذاکره درباره مسئله قره‌باغ به مسکو دعوت کرد. - خبرگزاری آناتولی اگر دولت آذربایجان به آتش بس بدون خروج ارمنستان از خاک خود باز رضایت دهد خائن است.

یونان خطاب به ترکیه: بازگشایی استراحتگاه ساحلی در قبرس را متوقف کنیدیونان از ترکیه خواست تا از بازگشایی یک استراحتگاه ساحلی متروکه در شهر واروشا در قبرس شمالی دست بردارد

اردن حریم هوایی خود را به هواپیماهای اسرائیل باز کرداردن و اسرائیل با امضای توافقی حریم خوایی خود را به یک دیگر باز کردند. - خبرگزاری آناتولی

گرجستان رژیم اسد را به نقض تمامیت ارضی خود متهم کردرئیس جمهور گرجستان رژیم اسد را به نقض تمامیت ارضی کشورش متهم کرد. - خبرگزاری آناتولی