کارت واکسن، فقط ۵۰۰ هزار تومان!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کارت واکسن، فقط ۵۰۰ هزار تومان! کارت‌های دیجیتال برای دو دوز واکسن، تنها ۵۰۰ هزار تومان است و مبلغ پس از دانلود کارت دیجیتال بارکددار از صفحه اصلی وزارت بهداشت گرفته می‌شود./ روزنامه‌ همشهری

به گزارش ایسنا، روزنامه همشهری نوشت: «ماجرای فروش کارت دیجیتال واکسن کرونا ابعاد جدیدی پیدا کرده است. با این که وزارت بهداشت بر پیگیری موضوع تأکید می‌کند اما بررسی‌ها حکایت از ادامه فعالیت این گروه‌های سودجو دارد.

همه اینها در شرایطی است که بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر حدود هشت میلیون نفر از گروه هدف واکسن کرونا نزده‌اند.چهارم دی بود که همشهری در گزارشی پشت پرده عده‌ای تحت عنوان «درآمد میلیاردی از واکسن‌ستیزی» را برملا کرد که با تبلیغ علیه واکسن‌های کرونا برای فروش محصولات خود کاسبی بزرگی راه‌انداخته‌اند. حتی گفته شد که برخی از آنها به شرکت‌کنندگان در این تجمع‌های ضد واکسن پول می‌دهند تا برای محصولات گیاهی خودشان در مقابل واکسن‌نزدن تبلیغ کنند.

این مسئول در وزارت بهداشت روز شنبه از شناسایی ۲۳ نفری که به‌ صورت غیرقانونی کارت واکسن گرفته‌اند، خبر داده بود اما ارائه اطلاعات بیشتر درباره متخلفان را منوط به تکمیل تحقیقات می‌داند: «برخی از این افراد به سامانه دسترسی دارند و از میان آنها تخلفاتی صورت می‌گیرد که با آنها برخورد می‌شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار رسمی از ناآرامی‌های قزاقستان؛ دستکم ۱۶۴ نفر کشته و ۶ هزار تن بازداشت شدندامکان بررسی آمار کشته‌شدگان ناآرامی‌های قزاقستان به طور مستقل وجود ندارد اما آمار گزارش شده نسبت به آمار قبلی افزایش چشمگیری نشان می‌دهد. مقامات قزاقستان تا قبل از روز یکشنبه تعداد معترضان کشته‌شده را ۲۶ نفر اعلام می‌کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 136 میلیون و 281 هزار و 40 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 135 میلیون و 997 هزار و 933 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برای دُز سوم واکسیناسیون کرونا مراجعه کنید / واکسن به میزان کافی تامین استرییس انستیتوپاستور ایران با تاکید بر خطر امیکرون و ضرورت سرعت گرفتن واکسیناسیون دز سوم واکسن کرونا در کشور، گفت: توصیه کمیته علمی به هموطنان این است که در اولین فرصت طبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، واکسن دز سوم را تزریق کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وکلای جوکوویچ می‌گویند ابتلا به کووید دلیل معافیت او از زدن واکسن است - BBC News فارسیوکلای نواک جوکوویچ، تنیس‌باز شماره یک جهان در دادگاه گفتند این بازیکن تنیس اهل صربستان به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ از زدن واکسن معاف بوده است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ایران: نیازی برای واردات بیشتر واکسن از خارج وجود نداردرئیس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت ایران گفت به نظر نمی‌رسد نیازی برای واردات بیشتر واکسن از خارج از کشور وجود داشته باشد. - خبرگزاری آناتولی اصولا باید عکس با نقل قول همخوانی داشته باشه گوه خورد نیاز هست و وجود دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »