چهار درسی که رهبران عرصه مبارزه با همه‌گیری کرونا می‌توانند از ارتش آمریکا بیاموزند

18/04/1399 09:36 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کسانی که رهبری دیگران را برعهده دارند، از روسای دولت‌ها گرفته تا مدیران شرکت‌های بزرگ و کوچک و مقامات محلی، در دنیای کرونا با ترکیبی از التهاب،‌ عدم اطمینان و پیچیدگی و ابهام روبرو هستند و این امر بر توانایی آنها برای درک موقعیت و گرفتن تصمیم‌های قاطع تاثیر می‌گذارد.

«فاکس بیزنس نیوز» در گزارشی به قلم ژنرال بازنشسته جرج کیسی با سابقه ۴۱ سال خدمت در ارتش آمریکا و الن هیلبرگ، مشاور اعتمادسازی، می‌نویسد که رهبران می‌توانند برای حفظ ذهنیت تهاجمی از چهار رویکرد موفق و ثابت‌شده که به نظامیان آموزش داده می‌شود، سرمشق بگیرند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

نعیم قاسم: محاصره لبنان توسط آمریکا برای تحقق اهداف اسرائیل است/ خبری از جنگ نیستمعاون دبیرکل حزب‌الله لبنان: محاصره اقتصادی و گرسنگی که لبنان با آن مواجه است توسط آمریکا و هم‌پیمانانش برای تحقق اهداف اسرائیل و نابودی مقاومت مدیریت می‌شود شرایط حاکی از جنگ جدیدی از سوی اسرائیل نیست

آمریکا ویزای دانشجویان خارجی که کلاس‌هایشان تماما آنلاین شده را لغو می‌کندبرنی سندرز، نماینده دموکرات ورمونت در مجلس سنای آمریکا در واکنش تندی به این تصمیم دولت در توییتر نوشت: «ظلم کاخ سفید حد و مرزی ندارد.»

ارائه خدمت به افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، ممنوع استمعاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، ضمن تشریح مصوبات ستاد ملی کرونا اعلام کرد، خدمت دهنده موظف است از ارائه خدمت به افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، خودداری کند.

آمریکا از تحریم دهها شهروند روسیه و عربستان توسط بریتانیا استقبال کردآمریکا از تحریم دهها شهروند روسیه و عربستان توسط بریتانیا استقبال کرد در پی تحریم ۲۵ شخصیت حقیقی از روسیه و ۲۰ شهروند عربستان سعودی توسط بریتانیا بخاطر نقض حقوق بشر، آمریکا از این اقدام دولت بریتانیا استقبال کرد.

کرونا در آمریکا؛ شمار جانباختگان از ۱۳۰ هزار نفر گذشتتعداد جانباختگان در آمریکا دو برابر برزیل است که از نظر شمار جانباختگان ناشی از کرونا دومین کشور جهان به شمار می‌آید. آمریکا با دو میلیون و ۹۰۰ هزار نفر بیشترین شمار مبتلایان را هم دارد.

خطر اخراج از آمریکا در کمین دانشجویان خارجی | DW | 07.07.2020اداره مهاجرت آمریکا اعلام کرده برای دانشجویان خارجی که قرار است از ترم زمستانی تحصیل خود را در دانشگاهی که تنها کلاس آنلاین ارائه می‌دهد، شروع کنند، ویزا صادر نمی‌کند. بسیاری دانشجویان خارجی هم با خطر اخراج روبرو هستند.