چشم‌انداز: جمهوری اسلامی چگونه تلاش می‌کند روایت خود را به رسانه‌های غربی غالب کند؟

25/07/1400 10:07:00 ب.ظ

کاوه شهروز، حقوق‌دان و فعال حقوق‌بشر در برنامه چشم‌انداز می‌گوید: برای مبارزه با لابیگری جمهوری اسلامی باید از قوانینی که در برخی کشورها برای مبارزه با پولشویی، مهاجرت و لابیگری است، استفاده کرد.

به تازگی، حسین رونقی، کنشگر آزادی اینترنت که ساکن ایران است، در یادداشتی که در روزنامه وال استریت جورنال منتشر کرده، از رویکرد رسانه‌های غربی در خصوص تحولات ...

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

AlinejadMasih کنفرانس مطبوعاتی زنان مسلمان AlinejadMasih درود بر شما فرنگیس بیات farangissbayat و حسین رونقی عزیز! صدای رسای حسین را اگر کسی نشنیده باشد ، حتما گوشها و چسمهایش با دلار پر شده! شرم و تف بر نایاک کثیف و فرناز فصیحی ها، tparsi HicksElahe زهرا طباخ و شیعیان_میشیگان …. تاریخ اسامی شما را در صفحات کاملا مجزا خواهد نوشت!

AlinejadMasih جمهوری اسلامی فاسد ‌به‌پایان‌‌خط‌رسیده عالی بود خانوم بیات فقط این عرفان ثابتی نیم ساعت کسشعر گفت از چین و آفریقای جنوبی و هر سوراخی حرف زد ولی از ایران و ماله کشایی که موضوع برنامه بودن لام تا کام حرفی نزد. میشه خفه شی مرد بدهی یا چک برگشتی دارید که این مردک فلج مغزی رو با ربط و بی ربط میارید؟ جدی جواب میخوام

غیب گفت واقعا... نمیدونستیم دنیا راجع بهمون چی فکر میکنن! Sima_Sabet یکی از بهترین برنامه های شما بود سیما جان . و خانم بیات واقعا عالی و شیوا بیان کردند لب کلام را ❤⚘ چشم انداز امشب دیدنی بود، بالاخره بخشی از صدای واقعی مردم رو هم تونستیم در اینترنشنال بشنویم، بیش باد! It's true farangissbayat BUT if history teaches us anything it teaches that self-delusion in the face of unpleasant facts is folly. In politics you have to be unapologetically realistic.

در قعر تاریخ؛ موضع نماینده جمهوری اسلامی درباه «جنایت علیه بشریت»

در قعر تاریخ؛ موضع نماینده جمهوری اسلامی درباره «جنایت علیه بشریت»

پیروزی و بازگشت میلان به صدر جدول در ایتالیا در شب شکست سنگین منچستر در انگلستانشاگردان استفانو پیولی در نمایشی دیدنی موفق شدند، شکست ۲-۰ در نیمه نخست را به پیروزی ۳-۲ در پایان بازی تبدیل کنند و به صدر جدول سری‌آ فوتبال ایتالیا راه یابند.

گلزنی امانوئل مکرون در مسابقه فوتبال؛ رئیس جمهوری فرانسه پنالتی زدامانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در جریان یک مسابقه دوستانه فوتبال موفق به گلزنی شد و دروازه حریف را از روی نقطه پنالتی باز کرد. به گزارش رویترز، در این بازی خیریه در شهر پوآزی در نزدیکی پاریس، که با هدف جمع‌آوری کمک‌های مالی برای بنیاد بیمارستان‌های پاریس و فرانسه ترتیب یافت، تعدادی از...

یکه‌تازی ارابه‌های مرگ در جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد/ شوتی‌سوارانی که جان می‌گیرند و جان می‌دهنداستان کهگیلویه و بویراحمد با 90 درصد کوهستان و داشتن جاده های ناهموار و پیچ در پیچ از جمله استان‌های کشور است که ورودی‌ و خروجی‌های آن در کوتاهترین زمان ممکن جان مسافران‌شان را می‌گیرد و هر روز شاهد انتشار اخبار ناخوشایند مرگ و میر در محورهای ارتباطی آن هستیم.

فوت‌و‌فن؛ لستر سیتی - منچستریونایتد: شکستی که آینده سولشر را در خطر قرار داد - BBC News فارسیهفته هشتم لیگ برتر فوتبال انگلیس شنبه با بازی لیورپول و فولام آغاز شد و در ادامه در یکی از مهمترین بازی‌ها، لسترسیتی میزبان منچستریونایتد بود؛ مسابقه‌ای که در فوت‌و‌فن این هفته نگاهی داشتیم به آن.