چارتر پروازهای کیش به پرکنندگان هتل‌ها رسید/ تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌های کیش

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جامعه هتلداران کیش با شرکت کیش ایر به توافق رسید که پروازهای چارتر را به چارترکننده‌هایی بدهد که تعهد کنند هتل‌ها را گارانتی کنند و اولویت را به هتل‌های جزیره بدهند.

با اشاره به انعقاد طرحی جدید برای چارترکنندگان پروازهای کیش، گفت:

در جلسه‌ای که با فرزانه شرفبافی داشتیم به این توافق رسیدیم که پروازهای چارتر را به چارترکننده‌هایی بدهد که تعهد کنند هتل‌ها را گارانتی کنند و اولویت را به هتل‌های جزیره بدهند. وقتی مسافر بیاید، هتل‌ها پر می‌شوند، با پر شدن هتل‌ها شاهد پر شدن بازارها، رستوران‌ها، مراکز گردشگری و... خواهیم بود که به تبع آن اقتصاد جزیره کیش می‌چرخد.

او معتقد است: با این کار نه تنها انحصار بوجود نمی‌آید بلکه هرکس که توانایی آوردن مسافر را دارد و دارای بند «الف» و «ب» است می‌تواند قرارداد ببندد و تعهد کند که اتاق‌های یک، دو یا هرچند هتل را که می‌تواند پر کند و در قبال آن پرواز چارتر بگیرد. اولویت اول، از هرکجای ایران و جهان به جزیره کیش خواهد بود.امید است با این حرکت کیش ایر، شاهد استقبال و حضور سایر ایرلاین‌ها در این خط پروازی و اخذ چنین روشی برای چارکنندگانشان باشیم.

او همچنین از تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌های کیش به تناسب برگزاری جشنواره تابستانی خبر داد و گفت: کیش ایر نیز به چارترکنندگان خود تخفیف می‌دهد و به همین نسبت شاهد کاهش قیمت سفر به کیش خواهیم بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شاید مزدک میرزایی آخرین نباشد!مازیار ناظمی خبر پیوستن مزدک میرزایی به یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان ـ فارغ از درست یا نادرست بودن آن ـ را چنین ارزیابی می‌کند، «یک مجموعه وسیع و پرحجم در اختیار سازمان صداوسیماست ولی مهم اثر آن است که به کجا می‌رود. اثر به فرستنده و تجهیزات نیست؛ اثر یک مجموعه به آدم‌های داخل آن است؛ اثر به افراد مولف آن است. این همه برنامه، این همه تلاش، اما متاسفانه در نگهداری نیروهایش هیچ برنامه مشخصی وجود ندارد و من ضعف را در نظام مدیریتی آن می‌دانم.» maziaran مازيار ناظمي چرا خودش رو چسبونده به عادل و مزدك؟ مازيار ناظمي نهايتاً با دهقان، سيانكي و عليفر ميتونه اسمشون كنار هم بياد maziaran ما سه تا رو کجا میبرید...😎😁 maziaran چه برای خودش کلاس میزاره !! خودشو هم ردیف بقیه میدونه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کریمی‌قدوسی: لیست‌ دوتابعیتی‌ها را فقط به خبرنگاران رسانه‌های ارزشی می‌دهمنماینده اصولگرای مشهد در پاسخ به درخواست رسانه هایی که از وی لیست ادعایی وی درباره دوتابعیتی‌ها را مطالبه می‌کردند گفت: این لیست‌ها فقط برای خبرنگاران رسانه‌های ارزشی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر اقتصاد ایران: دولت ارز دیجیتال را به رسمیت می‌شناسدبگفته فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد ایران، دولت این کشور 'ارز دیجیتال' را به رسمیت می‌شناسد و برای واردات دستگاه‌های ماینینگ (استخراج) دیگر ممنوعیتی وجود نخواهد داشت. عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران، دیروز بیت‌کوین را فعلا در این کشور 'غیرقانونی' خوانده بود؛ او البته مشخص نکرد منظور او از غیرقانونی بودن، استخراج بوده یا معامله این رمز ارز. تا دیروز ممنوع بود، ظاهرا یاد گرفتن چطور میشه باهاش اختلاس کرد، آزادش کردن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

موسسه بين‌المللی مطبوعات اسرائیل را به آزادی خبرنگار آناتولی فراخواندموسسه بين‌المللی مطبوعات از اسرائیل خواست تا هرچه سریعتر مصطفی الخروف؛ خبرنگار-عکاس خبرگزاری آناتولی را آزاد کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ژاپن جنگنده‌های خود را برای رهگیری هواپیماهای روسی و چینی به پرواز درآوردژاپن می گوید روز سه شنبه اول مرداد، جنگنده‌های خود را برای رهگیری هواپیماهای روسی و چینی به پرواز در آورد. به گزارش رویترز، یکی از هواپیماها، یک هواپیمای نظارتی بود که کره جنوبی نیز به سمت آن تیر هش Reply: 07/23/19 17:43:18
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عمران خان: طالبان را به مذاکره با دولت افغانستان تشویق می‌کنماین سخنان یک روز پس از تغییر موضع تاریخی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده در قبال پاکستان ابراز می‌شود. اين خود لعنتي طالبان است... عمران خان يعني طالبان خان... خودتون منشاء عفونت و‌ کثافت طالبان هستین ( پاکستان )
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »