پیش‌روی 'دلتا' و فاجعه کاهش رعایت پروتکل‌های ضدکرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیش‌روی 'دلتا' و فاجعه کاهش رعایت پروتکل‌های ضدکرونا میزان رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی در کشور به زیر ۴۴.۴۹ درصد رسیده و در عین حال میزان مرگ‌های ناشی از کرونا هم روزبروز افزایش می‌یابد؛ آن هم در شرایطی که ویروس دلتا غالب شده و در کل کشور شیوع پیدا کرده است

به گزارش ایسنا، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور به زیر ۴۴.۴۹ درصد رسیده است و در عین حال میزان مرگ های ناشی از کرونا هم روزبروز افزایش می یابد؛ آن هم در شرایطی که ویروس دلتا غالب شده و در کل کشور شیوع پیدا کرده است.

در نقشه زیر می‌توانید میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان‌های مختلف را تا ۳۰ تیر ماه مشاهده کنید. استان‌های با رنگ قهوه ای روشن با رعایت ۴۸ تا ۵۷ درصدی بیشترین میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین استان‌های با رنگ نارنجی دارای ۴۱ تا ۴۷ درصد رعایت پروتکل های بهداشتی هستند. در عین حال استان های با رنگ قهوه ای تیره نیز با میزان رعایت ۲۹ تا ۴۰ درصد دارای کمترین میزان رعایت پروتکل‌ها هستند.

میانگین درصد موارد استفاده از ماسک در اماکن عمومی استان‌های کشور از ۲۳ تا ۳۰ تیر ماه ۴۴.۴۹ درصد بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به جای اینکه به مردم گیر بدید برید به حسن روحانی پفیوز گیر بدید که چرا در کاخ نشسته و واکسن وارد نمیکند بلک ضعف در پاسخگویی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش ۵۴ درصدی بارندگی در کشور / در مناطق پربرف هم برفی وجود نداردکاهش ۵۴ درصدی بارندگی در کشور رئیس سازمان مدیریت بحران: *بارندگی در سطح کشور امسال ۵۴ درصد کاهش پیدا کرده است *حتی برخی از استان‌ها با کاهش بیش از ۹۰ درصدی بارش مواجه بودند *اکنون در مناطق بسیار پربرف کشور، برفی وجود ندارد عجیبه که در کشوری با تمدن چند هزار ساله زندگی می‌کنیم و نیاکان ما با همین شرایط اقلیمی کشاورزی و دامداری فرهنگ و هنر و… را یکجا داشتند و سرآمد دنیای آن روزها بودند! جناب ریئس سازمان مدیریت بحران، مشکل جغرافیای ایران نیست. مشکل امثال شمایید. خخخ یعنی مردم دلیل بی بارش کم است، یکی نیست بگه فقط دزدی اختلاس و سرکوب بلدید، مردم از شما نخواستند که بارندگی ایجاد کنید،درست توقع مدیریت از شما آنهم در حوزه آب زیاده ولی خوبم دم توقع مدریت دارند 'Спартак' проиграл в первом матче под руководством Витории в РПЛ
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها در ایران؛ تظاهرات در آذربایجان شرقی و کردستان در همبستگی با خوزستانتصاویری که از اعتراض‌ها در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی منتشر شده است نیز شرکت کنندگان را در حال سر دادن شعارهای اعتراض‌آمیز نشان می‌دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جهانگیری: آنچه در توان دولت و کشور باشد برای خوزستان انجام می‌دهیممعاون اول رییس جمهور عصر امروز جمعه با استقبال استاندار، امام جمعه دزفول و جمعی از مقامات محلی وارد فرودگاه دزفول شد. تو وقتی داری دل آرامی میدی به مردم چهار ستون بدنم میلرزه...لامصب این ۱۴ روزو جون مادرت بیخیال ما شو این هیچ توانی نداره وگرنه اینایی که اعتقاد داشتند احمدی نژاد زمین سوخته تحویلشون داده وخزانه وانبارهای مایحتاج خالی بود،چرا نتونستندحداقل یه استان رو آباد کنند ،یک استانی مثل خوزستان که درجنگ مقاوت فراوان کردو ظرفیت هایی داشت و داره که میشه با وجود تحریم هاهم یک گلستان ازش درآورد سكوت شما بزرگترين كمك به مردم ميتونه باشه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی در کشورمدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: با پیگیری‌های صورت‌گرفته، واکسیناسیون رانندگان تاکسی در کشور آغاز شد. واکسیناسون تاکسیهای اینترنتی چی میشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بارش پراکنده در برخی نقاط کشور / روند کاهشی دمای هوا از چهارشنبهبارش پراکنده در برخی نقاط کشور روند کاهشی دمای هوا از چهارشنبه مدیرکل سازمان هواشناسی از بارش پراکنده و احتمال وقوع رعد و برق در برخی مناطق کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتایج ورزشکاران ایران در روز نخست المپیک/ از تاریخ‌سازی در تیراندازی تا پیروزی بزرگ والیبالکاروان ورزشی ایران در نخستین روز رسمی بازی‌های المپیک توکیو در رشته‌ها مختلف نماینده داشت که در تیراندازی صاحب مدال طلا شد و والیبال ایران به یک پیروزی بزرگ مقابل لهستان دست یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »