بارش پراکنده در برخی نقاط کشور / روند کاهشی دمای هوا از چهارشنبه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بارش پراکنده در برخی نقاط کشور روند کاهشی دمای هوا از چهارشنبه مدیرکل سازمان هواشناسی از بارش پراکنده و احتمال وقوع رعد و برق در برخی مناطق کشور خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت‌وگو با ایسنا بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی اظهار کرد: امروز در استان گیلان، برخی نقاط مازندران، ارتفاعات گلستان، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی افزایش ابر، بارش پراکنده و احتمال وقوع رعد و برق و در برخی مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوب و جنوب غرب کرمان، هرمزگان، نیمه جنوبی فارس و ارتفاعات زاگرس مرکزی به ویژه در ساعات بعداز ظهر افزایش ابر و رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

به گفته ضیاییان چهارشنبه در نوار شمالی کشور و ارتفاعات رشته کوه البرز و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود. وی با بیان اینکه امروز تا اواسط هفته در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور، وزش باد شدید پدیده غالب است که در پاره‌ای از مناطق سبب خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا خواهد شد، گفت: دریای خزر طی دو روز آینده مواج خواهد بود. طی پنج روزآینده نیز مناطق شرقی دریای عمان مواج و متلاطم است. دوشنبه و سه‌شنبه تنگه هرمز مواج پیش‌بینی می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کردبا توجه به پیشروی‌های سریع ستیزه‌جویان طالبان در افغانستان با آغاز خروج نیروهای آمریکایی از این کشور، ارتش ایالات متحده چهارشنبه 21 ژوئیه 2021 به وقت محلی آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کرد .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ده‌ها هزار فرانسوی در اعتراض به اجباری شدن ارائه «گذرنامه سلامت» تظاهرات کردندتظاهرات روز شنبه نسبت به هفته گذشته با استقبال بیشتری از سوی معترضان به طرح الزامی کردن واکسیناسیون همراه بود و در پایتخت نیز به درگیری‌های پراکنده با ماموران پلیس همراه شد. از پلان های شوم شما غربی تمام نفوس جهان درخطر مرگ قرار دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از 65 میلیون دوز واکسن کرونا در ترکیه تزریق شده استوزارت بهداشت ترکیه از تزریق بیش از 65 میلیون دوز واکسن کرونا در کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقرارت منع رفت و آمد شبانه در ۳۱ ولایت افغانستان به اجرا درآمدمعاون سخنگوی وزارت امور داخله افغانستان هدف از این تصمیم را ممانعت از نفوذ طالبان به شهرها و مکان‌های امن در ولایات کشور عنوان کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی در کشورمدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: با پیگیری‌های صورت‌گرفته، واکسیناسیون رانندگان تاکسی در کشور آغاز شد. واکسیناسون تاکسیهای اینترنتی چی میشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نجات 175 مهاجر غیرقانونی در سواحل تونسنیروهای گارد ساحلی تونس 175 مهاجر غیرقانونی را در سواحل این کشور از خطر غرق شدن نجات دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »