پیشنهاد وزیر سابق بهداشت برای نجات کشور از بحران کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

پیشنهادهای قاضی‌زاده هاشمی برای عبور از بحران کرونا: از ظرفیت شبکه بهداشتی کشور، بهورزها، مراقبین سلامت و پزشکان خانواده حداکثر استفاده بشود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در پست اینستاگرامی خود در مطلبی با عنوان"روز جهانی بهداشت و یک راهکار" نوشت:« امروز ۱۸ فروردین مصادف با روز جهانی بهداشت است؛ به این مناسبت ذکر نکاتی ضروری به نظر می‌رسد.

بهورزها مسوول سلامت روستاییان هستند و به‌ازای حداکثر هر هزار نفر، یک بهورز و در مجموع حدود ۳۵ هزار بهورز در کشور داریم. در این مسیر، بیماران شناسایی‌شده و نیز افرادی که به عنوان ناقل یا مشکوک تشخیص داده می‌شوند در منزل و تحت نظر پزشک خانواده درمان شده و در صورت نیاز به ونتیلاتور، به مراکز یا بیمارستان‌های ویژه این بیماران هدایت شوند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اين همونى نبود كه گفت خودت برو بمالش!

از داوطلبین کاربلد هم بخوایید بیان کمک چون پرستار به داروی بیمار رسیدگی کنه شاهکار کرده، توجه و کمک به بیمار برای جابه‌جایی و تعویض لباس و ... و اینکه بیمار همراهی نداره خیلی مهمه چه بسا بیماران دچار زخم بستر میشن در دروان بستری لطفا به این نکات هم توجه کنید.

salari_mohamad بهتره خود شما هم آقای دکتر آستین بالا بزنی...

خودت بمال

تو خفه شو بابا

میشه یکی به گوش این آقای دکتر برسونه... چرا شما خودت شروع نکردی مگر اون دکترای مدافع سلامت که دارن می جنگند و شهید می شن با شما چیه؟؟؟؟ حتما که شما نژاد برتری؟؟؟ 🤔😉🤔😉 این نظر که من بی سوادم می تونم بدم...

جناب قاضی زاده شما چنانچه بیل زن بودید تو ۴ سال گذشته برای رنج این ملت کاری انجام میدادید. البته به جز داد و بیداد های پوپولیستی و سکوت در مقابل رانت خوارها و وزرای منفعل. مثل وزیری که خواستید استیضاحِش کنید. استعفا داد در لباس وزارت خونه جدید بهش رای اعتماد دادید!!!!!!!🤥🤥

مرد خوبی که تحمل بد عهدی را نداشت و پاکدست ماند.

حیف تو که رفتی دکتر اصن نیازی به ظرفیت و اینا نیس خودمون میمالیم خوب میشه درسته نیستین ولی آموزه ها و رهنمود هاتون که هس من خودم شخصا بهمن کرونا گرفتم مالیدم الان توپه توپ ام😄

یه کد خیلی جالب تو حرفاش بدد: «نافرمانی مدنی» اینها از نافرمانی مدنی در مقابل حکومت می‌ترسند. امیدوارم که مردم برای نجات جان خودشان هم که شده به نافرمانی مدنی متوسل بشند!

چرا ایشون استعفا دادن بهتره پیشنهاد ندن

این همون نبود که میگفت 'خودت بمال' فکر کنم پیشنهادش در مورد کرونا هم از قبیل همون خودت بمال باشه.

فقط باید بهش گفت گند زدی به بهداشت و‌درمان رو رفت

اینم یه اسکله ربطی نداره دکتره وزیر بود نادانه... چون همه کارکنان و تحت فشار بزاری بعد چند هفته فرار میکنن بعدش چی میشه؟

از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد و گفت شیرین است

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستور وزیر بهداشت برای نگرفتن پول از بیماران کرونایی در مراکز درمانیتهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور بر نگرفتن وجه از بیماران مبتلا به ویروس کرونا با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا و همچنین استفاده از ظرفیت بیمه سلامت تاکید کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ترکیه: آمار قربانیان کرونا به 574 نفر رسیدوزارت بهداشت ترکیه: شمار بهبودیافتگان کووید-19 در کشور به 1042 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار سازمان جهانی بهداشت به آفریقا: آماده طوفان کرونا باشیدهشدار سازمان جهانی بهداشت به آفریقا: آماده طوفان کرونا باشید دبیرکل سازمان جهانی بهداشت از رهبران آفریقایی خواست تا به منظور آمادگی برای آنچه که طوفان قریب الوقوع در شمار مبتلایان به کرونا در این قاره نامیده است، به شیوه‌ای کامل و جامع اقدام نمایند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستور وزیر بهداشت برای نگرفتن پول از بیماران کرونایی در مراکز درمانیتهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور بر نگرفتن وجه از بیماران مبتلا به ویروس کرونا با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا و همچنین استفاده از ظرفیت بیمه سلامت تاکید کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مرکل: اتحادیه اروپا به‌دلیل شیوع ویروس کرونا با بزرگ‌ترین چالش خود روبه‌روستمرکل: اتحادیه اروپا به‌دلیل شیوع ویروس کرونا با بزرگ‌ترین چالش خود روبه‌روست همه اعضای اتحادیه اروپا باید به این اتحادیه برای مهار این بحران کمک کنند آلمان تنها در صورتی در مبارزه با ویروس کرونا موفق خواهد شد که تمام قاره اروپا در این زمینه موفق شوند آلمان با جمعیت برابر با ایران ۱۵۶ میلیارد یورو برای مقابله با کرونا بودجه اختصاص داده و دولت ایران بعد از ۱۱ روز التماس، ۱ میلیارد یورو!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لیو وارادکار؛ از پست نخست وزیری ایرلند تا پزشکی داوطلب برای مقابله با کرونالیو وارادکار، نخست وزیر جمهوری ایرلند، برای کمک به هموطنان خود در بحران بیماری «کرونا» به شغل پزشکی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »