پیروزی پرگل ترکیه در مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترکیه، مولداوی را با نتیجه 4-0 شکست داد

تیم ملی فوتبال ترکیه در ادامه رقابت های مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا، مولداوی با نتیجه 4-0 شکست داد.تیم ملی فوتبال ترکیه در ششمین دیدار مسابقات گروه H مقدماتی جام ملت‌های اروپا 2020 توانست با نتیجه 4-0 مولداوی را در شهر کیشینف این کشور شکست دهد.گل‌های ترکیه در این بازی را جنک توسون دو بار، دنیز توروچ و یوسف یازیجی به ثمر رساندند.

در دیگر بازی‌های این گروه نیز فرانسه با 3 گل بر آندورا غلبه کرد و آلبانی نیز با نتیجه 4-2 بر ایسلند چیره شد. هم اکنون تیم فرانسه با 15 امتیاز در رده اول این گروه و ترکیه نیز با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم ایستاده است. تیم های ملی فوتبال ایسلند با 12، آلبانی با 9، مولداوی با 3 و آندورا نیز بدون امتیاز در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نادال با پیروزی در اوپن آمریکا برنده نوزدهمین گرند اسلم شدرافائل نادال نوزدهمین عنوان گرند اسلم خود را پس از مقاومت در برابر بازی جانانه دانیل مدودف بازیگر روس در فینال مسابقات اوپن آمریکا به دست آورده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پیروزی راحت تیم ملی ایران مقابل هنگ کنگ در نخستین گامشاگردان مارک ویلموتس با دو گل هنگ کنگ را در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ شکست دادند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقدماتی جام جهانی قطر؛ پیروزی افغانستان در مقابل بنگلادشتیم ملی فوتبال افغانستان در دومین مسابقه‌اش در بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا یک بر صفر بنگلادش را شکست داد. افغانستان در گروه E مقدماتی جام جهانی با تیم های قطر، عمان، هند و بنگلادش هم‌گروه است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

نتانیاهو وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات، دره اردن و منطقه شمال دریای مرده را به اسرائیل ضمیمه کندنتانیاهو وعده داد در صورت پیروزی در انتخابات، دره اردن و منطقه شمال دریای مرده را به اسرائیل ضمیمه کند نخست وزیر اسرائیل، وعده داده است در صورت پیروزی در انتخابات جدید، او دره اردن و منطقه شمال دریای مرده را بی‌درنگ به اسرائیل ملحق می کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیروزی تیم ملی فوتبال افغانستان مقابل بنگلادش
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقدماتی جام جهانی قطر؛ ایران با پیروزی مقابل هنگ‌کنگ آغاز کردتیم ملی فوتبال ایران در نخستین مسابقه‌اش در دیدارهای انتخابی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا دو بر صفر هنگ کنگ را شکست داد. ۲۰۱۸ که دروغه 😂
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »