پمپئو: ترامپ آماده دیدار با روحانی است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور حاضر است بدون هیچ پیش‌شرطی با حسن روحانی، همتای ایرانی خود دیدار کند.

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا پس از دیدار با استیون منوشن، وزیر خزانه‌داری این کشور گفت: دونالد ترامپ حاضر است بدون هیچ پیش‌شرطی با حسن روحانی دیدار کند.

پمپئو در پاسخ به سوالی درباره احتمال دیدار ترامپ و روحانی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل تصریح کرد: ترامپ به وضوح گفته که حاضر است بدون هیچ پیش‌شرطی با روحانی دیدار کند. منوشن نیز در این زمینه اظهار داشت: آمریکا بیشتر از همه، علیه ایران تحریم اعمال می کند که موثر بوده است. ترامپ از احتمال دیدار خود با روحانی گفته ولی ما به کمپین «حداکثر فشار» علیه ایران ادامه خواهیم داشت.

گفتنی است دونالد ترامپ دیروز در پاسخ به سوالی پیرامون احتمال دیدارش با روحانی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک اعلام کرد: «نمی‌دانم. همه چیز ممکن است. می خواهند مشکلات خود را حل کنند. وضعیت مالی آنها نیز بدتر می‌شود. ما می‌توانیم این مشکلات را ظرف 24 ساعت حل کنیم».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادعای پمپئو درباره احتمال دیدار ترامپ با روحانی در نیویورکادعای پمپئو درباره احتمال دیدار ترامپ با روحانی در نیویورک وزیر امورخارجه آمریکا با تکرار این ادعا که دونالد ترامپ آماده مذاکره بدون پیش شرط با تهران است، احتمال دیدار روسای جمهور ایران و آمریکا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل را رد نکرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پمپئو: امکان دیدار روحانی و ترامپ بدون پیش‌شرط وجود داردوزیر امور خارجه آمریکا دیدار بدون پیش‌شرط میان روسای جمهوری ایران و آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل را ممکن دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پمپئو: تمامی راه‌های دستیابی به بمب اتمی را به روی رژیم ایران می‌بندیمپمپئو : تمامی راه‌های دستیابی به بمب اتمی را به روی رژیم ایران می‌بندیم جان بولتون ، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، هم روز سه‌شنبه در پیامی به فریب‌کاری‌های دوچندان ایران در آستانه برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل اشاره کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پمپئو ایران را به فعالیت هسته ای «مخفیانه» متهم کردسخنان مایک پمپئو تنها یک روز پس از ادعای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل مطرح می شود که ادعا کرده بود ایران به صورت مخفیانه در حال توسعه سلاح های هسته ای در سایتی در آباده بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پمپئو ایران را به فعالیت‌های هسته‌ای اعلام نشده متهم کردوزیر امور خارجه آمریکا در توییتی نوشت: عدم همکاری کامل نظام ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی سوالاتی را در خصوص احتمال وجود مواد یا فعالیت‌های هسته‌ای ایران ایجاد می‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ جان بولتون را برکنار کرددونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز سه‌شنبه 10 سپتامبر 2019، جان بولتون مشاور امنیت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »