پوتین: اعضای ناتو نباید دارایی‌های مالی افغانستان را مسدود کنند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد که کشورهای عضو ناتو به‌عنوان مسئول اصلی تحولات افغانستان نباید دارایی‌های مالی این کشور را مسدود کنند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد که کشورهای عضو ناتو به‌عنوان مسئول اصلی تحولات افغانستان نباید دارایی‌های مالی این کشور را مسدود کنند.ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه طی سخنانی در نشست باشگاه بین‌المللی مباحثه‌ای والدای در سوچی گفت: کشورهای عضو ناتو به‌عنوان مسئول اصلی تحولات افغانستان که طی 20 سال در این کشور جنگیدند، آنچه باید انجام دهند این است که دارایی‌های مالی افغانستان را مسدود نکنند و اجازه دهند این کشور مشکلات اجتماعی و اقتصادی خود را حل کند.

پوتین بر لزوم کمک به بازسازی اقتصاد افغانستان برای عادی‌سازی اوضاع این کشور و اهمیت حمایت روسیه، چین و کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای از این روند تاکید کرد. وی با اشاره به اینکه مناقشه مرزی میان آذربایجان و ارمنستان می‌تواند با استناد به نقشه‌های دوران شوروی حل شود، خاطرنشان کرد: آذربایجان و ارمنستان می‌توانند مشکل مرزها را براساس نقشه‌های دوران شوروی حل کنند، اما هر دو طرف در این روند باید از خود امتیازات به خرج دهند.

پوتین تصریح کرد که آذربایجان قصد دارد با نخجوان راه‌های حمل‌و‌نقل مسقیم ایجاد کند و ایروان نیز تمایل برقراری روابط اقتصادی عادی با باکو دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گوه خورده پوتین چطور امکان دارد که دارایی های افغانستان را به تروریست های خطرناک طالبان واگذار شود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس: رتبه‌بندی معلمان بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان بار مالی دارد🔺رئیس کمیسیون آموزش مجلس: رتبه‌بندی معلمان بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان بار مالی دارد لایحه رتبه‌بندی معلمان روز چهارشنبه پس از بررسی در صحن علنی مجلس، برای اصلاح دوباره در عناوین تقسیم‌بندی آموزگاران به کمیسیون آموزش بازگردانده و اصلاح شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توافق اعضای ناتو بر سر نقشه راه جدید برای 'بازدارندگی' روسیه | DW | 21.10.2021وزیران خارجه کشورهای عضو ناتو در نشست خود در بروکسل در مورد نقشه راه جدیدی برای بازدارندگی روسیه به توافق رسیدند. از نظر ناتو حوزه بالتیک و دریای سیاه جزو اهداف حملات نظامی روسیه به حساب می‌آیند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

طرح جدید و جامع ناتو برای مقابله با تهدیدهای روسیهوزرای دفاع کشورهای عضو ناتو طرحی را تصویب می‌کنند که بر لزوم مقابله و آمادگی بیشتر در مقابل تهدیدهای بالقوه روسیه در دریای سیاه و بالتیک تاکید ویژه‌ای دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ از شبکه اجتماعی‌اش رونمایی کرد: طالبان در توییتر هستند و مرا حذف می‌کنندپس از آنکه حامیان ترامپ در روز ۶ ژانویه به ساختمان کنگره آمریکا یورش بردند، غول‌های فناوری حساب‌های کاربری او را در توییتر و فیسبوک مسدود کردند. درود بر ترامپ همیشه پیروز و لعنت بر رسانه های مزدور دموکراتها، این اروپا هم اگر شعور داشت مانع رسانه های گلوبالیست آمریکا میشد من که از اسمش خوشم اومده استقبال میکنم شبکه اجتماعی ترامپ با نام truth از نوامبر برای عده ای معدود و در سه ماهه نخست سال 2022 برای ارائه جهانی آماده می شود در بیانیه آمده که این شبکه اجتماعی شبیه فیسبوک و یا توییتر نیست و تجریه هایی به مانند گب و پارلر هم نخواهد بود یکی از قابلیت های آن اشتراک ویدئو خواهد بود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لاوروف: روسیه «تلاش»‌ طالبان برای برقراری ثبات در افغانستان را به رسمیت می‌شناسدلاوروف: روسیه «تلاش»‌ طالبان برای برقراری ثبات در افغانستان را به رسمیت می‌شناسد جزئیات بیشتر🔽 گوه میخورد گوه خورد به رسمیت می شناسد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حقوق شهروندی | به تعویق افتادن تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان به دلیل «کمبود منابع مالی»🔺 حقوق شهروندی | به تعویق افتادن تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان به دلیل «کمبود منابع مالی» ▪ یک عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت که نمایندگان نمی‌خواهند این طرح به صحن بیاید، تصویب شود، و شورای نگهبان به دلیل کمبود منابع مالی آن را رد کند. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »