تمرین‌ جنگنده‌های اسرائیلی برای حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تمرین‌ جنگنده‌های اسرائیلی برای حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران العربيه_فارسى

نیروی هوایی ارتش اسرائیل تمرین‌های هوایی خود را با هدف انجام حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای ایران از سر گرفت.

طبق این گزارش اسرائیل و احتمالا واشینگتن نیز اهمیت وجود گزینه نظامی در صورت شکست دیپلماسی را دریافته‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند که بدون وجود گزینه نظامی قابل اجرا روی میز، متقاعد کردن ایران به بازگشت به مذاکرات دشوار است. رسانه‌های اسرائیلی از لیبرمن نقل کردند که گفته برنامه هسته‌ای ایران با روند دیپلماتیک یا توافق متوقف نمی‌شود.

به گزارش روزنامه تایمز اسرائیل، لیبرمن در مصاحبه با کانال 12 اسرائیل گفت، دولت این کشور بودجه‌ای بالغ بر 5 میلیارد شیکل معادل 1.5 میلیارد دلار را برای افزایش توانمندی‌های خود برای هدف قرار دادن برنامه هسته‌ای ایران تصویب کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😂😂😂 اسرائیل مثل شما زیاد گه میخوره زیاد باور نکنید ، چون میدونه ایران_ابرقدرت اسرائیل را در یک ساعت با خاک یکسان خواهد کرد

جو نده بابا، ایناحمله نمیکنن. چهل ساله ما این جنگ زرگری رو داریم...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بودجه ۱.۵ میلیارد دلاری اسرائیل به منظور آماده‌سازی برای «حمله احتمالی» به تاسیسات هسته‌ای ایران🔺 رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند این کشور مبلغ پنج میلیارد شِکِل، معادل یک و نیم میلیارد دلار، را به آماده‌سازی برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده است. ⬇ بیشتر بخوانید: بزن راحتمون کن دیگه لامصب Ke intor این حرام زاده داره گوه زیادی میخوره کسی که میخاد حمله کنه تو بوق گرنا نمکینه بعدش هم ایران ازخدا میخاد همچنین گوهی بخوره.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری دادگاه مهندس هسته‌ای نیروی دریایی آمریکا به اتهام جاسوسی | DW | 20.10.2021یک مهندس هسته‌ای پیشین نیروی دریایی آمریکا و همسرش در برابر قاضی بازداشت دادگاه فدرال قرار گرفته‌اند. این دو متهم به تلاش برای فروش اطلاعات سری زیردریایی‌های هسته‌ای به یک قدرت خارجی هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اروپا: بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته‌ای برای برداشتن تحریم‌ها علیه ایران تمرکز می‌کنیماتحادیه اروپا اعلام کرد که بر مساله بازگشت به مذاکرات هسته‌ای ایران به منظور برداشتن تحریم‌های آمریکا تمرکز می کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران مجددا اروپا و آمریکا را به خلف وعده در توافق هسته‌ای متهم کردمحمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران بار دیگر با متهم کردن طرف‌های اروپایی و آمریکا به خلف وعده در مذاکرات هسته‌ای مدعی شد که تنها ایران برای مدت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حمله رژیم اسد به ادلب؛ دست‌کم 10 غیرنظامی کشته شدندبر اثر حمله توپخانه‌ای رژیم اسد به بازاری در منطقه اریحا در ادلب، دست‌کم 10 غیرنظامی کشته و 35 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی 😂😂😂 بوی کباب خر میاد خر کباب کردن🤣🤣🤣🤣🤣 تروریست های پانترک سقط شدن.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۱۳ کشته در حمله به اتوبوس نظامیان سوری در دمشق | DW | 20.10.2021در اثر وقوع دو انفجار در پایتخت سوریه ۱۳ نفر کشته و سه تن دیگر زخمی شدند. این انفجارها به هنگام عبور اتوبوس حامل سربازان ارتش سوریه از روی یک پل رخ دادند. خبرگزاری رسمی سوریه می‌گوید بمب سوم خنثی شده است. AfghanistanBiomedical Engineering team help request for evantate of Afghanistan
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »