پوتین برای دریافت جایزه صلح نوبل پیشنهاد شد

03/07/1399 04:34 ب.ظ

پوتین برای دریافت جایزه صلح نوبل پیشنهاد شد سرگئی کومکوف، نویسنده و چهره آکادمیک روسیه گفت پوتین را برای دریافت جایزه صلح نوبل سال آتی میلادی به کمیته نوبل پیشنهاد داده است.

یک نویسنده روس، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه را برای دریافت نوبل صلح ۲۰۲۱ پیشنهاد داد. دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین پنجشنبه گفته بود پیشنهاد پوتین برای دریافت جایزه صلح نوبل گزینه مناسبی است. پسکوف به خبرنگاران گفته بود: خب قطعا افراد مختلفی نامزد دریافت این جایزه می شوند.

اینها ابتکارعمل افرادی است که این پیشنهادهای مرتبط را ارائه می کنند. در مورد نویسنده ای که شما گفتید. یک فرایند مشخص برای بررسی نامزدها وجود دارد. اگر چنین تصمیمی اتخاذ شود، عالی می شود. اگر نشود، مشکلی نیست. نمی توان چیز دیگری گفت.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

طاقت داشتن حتی یک مخالف رو نداشته و درنهایت با سم میخواسته مسمومش کنه اما کاندید جایزه نوبل اش کردن تو سوریه کم کشته حالا هم جایزه نوبل میخاد بگیره شنیدم علی خامنه ای هم معرفی شده به نظرم بجای پوتین عاقا رو معرفی کنین که خیلی زحمت صلح ایران رو به دوش میکشه! عن صلح نوبل هم در اورديد. جمهوري اسلامي نوكر روس و چين

من خامنه ایی رو پیشنهاد میدم همین مونده به این کس ننه جایزه هم بدن 🤣🤣🤣🤣 این جنگ طلب جاکش آدمکش شده کاندید 😂😂😂 چی جُکی شده این جایزه صلح نوبل...

پوتین: به کارکنان سازمان ملل مجانی واکسن کرونا می‌زنیمرئیس جمهور روسیه اعلام کرده است که کارمندان سازمان ملل می‌توانند از واکسن روسی ضد کرونا به صورت رایگان استفاده کنند. به کارکنان سازمان بهداشت چینی هم بزنیدخیلی خوبه خخخخخ مافیا روسیه وکار مجانی امکان نداره مجلس خبرگان وشورای اسلامی ما تو صف واکسن مجانی روسی بودن

اگر واقعن اینجوریه باید رید تو اون جایزه صلح نوبل که یک چنین جانی را حتا بعنوان کاندیدا اصلن قبول کنه. خودتونو کسخل کردید این خبرارو میزنید؟ خاک تو سر اون کسی که پیشنهادش کرد باید رید تو اون جایزه صلحی که به پوتین جاکش میدن.همشن کصکش نبود که کریمه رو ضمیمه خاک روس کرد؟ No one is going to nominate me too? Everyone is benefiting me but no one is paying at least the 24 bUSD of me!

دنیا را چه شده است پوتین ترامپ 😐 جانی سینز رو هم بعنوان پیشنماز مسجد آکادمی نوبل پیشنهاد بدین. پس مقام معظم رهبری چه؟!! ایشان دل ندارند؟!! khamenei_ir khamenei_Ga

مهندسان کشور نانوا و مسافرکش شده‌اند/ طرح دوفوریتی مجلس برای ساخت ۴ میلیون مسکنرییس کمیسیون عمران اظهار داشت: شاهد آن هستیم که مهندسان کشورمان که هزینه بسیار زیادی برای تحصیل آن پرداخت شده است امروز نانوانی و مسافرکشی می‌کنند. صبح_بخیر مهندسین کشورو نانوا و مسافرکش کردین...

انتشار جزئیات پروژه ۲۸ میلیارد دلاری ناسا برای اعزام انسان به ماهسازمان فضایی آمریکا، ناسا، جزئیات یک برنامه ۲۸ میلیارد دلاری را منتشر کرده است که طراحی شده تا فضانوردان را تا سال ۲۰۲۴ بعد از قریب نیم قرن بار دیگر به کره ماه ببرد.

احضار محمد داوری فعال کارگری برای اجرای حکم، اتهام: عنصر مسلح مارکسیستکیهان گفته باید ترامپ را بکشیم

دادستانی سوئیس برای مالک پاری سن ژرمن و دبیر کل سابق فیفا درخواست مجازات زندان کردمالک و رئیس شبکه بین اسپورت متهم است که برای دریافت امتیاز حق پخش تلویزیونی مسابقات مهم بین المللی، به خصوص حق پخش فینال جام‌های جهانی ۲۰۲۶ و ۲۰۳۰ برای مناطق خاورمیانه و شمال آفریقا رشوه پرداخت کرده است.

بیماران و کسانی که احساس بیماری دارند برای مدتی وارد مترو نشوند/ برای پاییز برنامه اضافه‌ای نداریم/ نیازمند کمک دولت هستیم؛ کم آوردیممدیرعامل متروی تهران در گفت‌وگو با ایلنا: بیماران و کسانی که احساس بیماری دارند برای مدتی وارد مترو نشوند/ برای پاییز برنامه اضافه‌ای نداریم/ نیازمند کمک دولت هستیم؛ کم آوردیم

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی کومکوف، نویسنده و چهره آکادمیک روسیه گفت پوتین را برای دریافت جایزه صلح نوبل سال آتی میلادی به کمیته نوبل پیشنهاد داده است.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین پنجشنبه گفته بود پیشنهاد پوتین برای دریافت جایزه صلح نوبل گزینه مناسبی است. پسکوف به خبرنگاران گفته بود: خب قطعا افراد مختلفی نامزد دریافت این جایزه می شوند. اینها ابتکارعمل افرادی است که این پیشنهادهای مرتبط را ارائه می کنند. در مورد نویسنده ای که شما گفتید. یک فرایند مشخص برای بررسی نامزدها وجود دارد. اگر چنین تصمیمی اتخاذ شود، عالی می شود. اگر نشود، مشکلی نیست. نمی توان چیز دیگری گفت.

جایزه صلح نوبل سالانه به افراد یا سازمان هایی تعلق می گیرد که سهم بسزایی در اشاعه صلح داشته اند. این جایزه از ۱۹۰۱ داده می شود.