پوتین متحدان آمریکا را «شغال‌هایی» خواند که برای «خوشایند اربابشان دور ببر زوزه می‌کشند»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

پوتین متحدان آمریکا را «شغال‌هایی» خواند که برای «خوشایند اربابشان دور ببر زوزه می‌کشند» جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه امروز چهارشنبه در سخنرانی سالانه خود به شدت نسبت به تعدی بیشتر غرب به منافع امنیتی روسیه هشدار داد و گفت که پاسخ مسکو «نامتقارن، سریع و خشن» خواهد بود.

هشدار آقای پوتین به کشورهای غربی در سخنرانی سالانه اش از وضعیت این کشور، در حالی بیان شده است که نیروهای نظامی روسیه در نزدیکی مرز اوکراین صف آرایی کرده‌اند. آقای پوتین با رد نگرانی‌های اوکراین و کشورهای غربی در مورد صف آرایی نیروهای نظامی روسیه در مرزهایش، گفت که این اقدام تهدید علیه کشوری نیست و روسیه «آزاد» است نیروهای خود را در هر کجای خاک خود مستقر کند.

رهبر روسیه بدون اشاره به کشوری خاص، یک دولت خارجی را بابت «تحریم های اقتصادی غیرقانونی، با انگیزه سیاسی و تلاش‌های خام برای تحمیل اراده خود بر دیگران» محکوم کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایشان دررابطه با متحدان آمریکا درست و دقیق گفته است .

دمت گرم پوتین ✌

حرکت به سوی جنگ جهانی سوم!

👍👍👍

دستش درد نکنه ! پوتین فقط میدونه باید چجوری با اروپا و آمریکا تعامل کرد با مشت اهنین

شاید در این یکی دو دهه پوتین را ایرانی ها از هر ملیت دیگری بهتر شناخته باشند

اره تو ومتحدات خوبین😂

آهاااا آقا ببره،،هم که خودشه...

اتحادیه اروپا هم منظورش بوده ! البته که اتحادیه اروپا و کشورک هایش در همین حد هستند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار پوتین به غرب: به هر اقدام تحریک‌آمیز پاسخی سخت و فوری می‌دهیمولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در راستای تنش‌های فزاینده این کشور با کشورهای اروپایی و آمریکا، اوه اوه کی اینو اذیت کرده ؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

به یاد سیامک پورزند، روزنامه‌نگاری که با آزار حکومت ایران به زندگی خود پایان داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندانورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندان: *فوراً بررسی خواهیم کرد *در صورت مشاهده تخلف٬ افراد خاطی احتمالی علاوه بر برخورد٬ به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد *دستور دادم اسامی دریافت‌کنندگان در سایت شفاف بارگزاری شود خیلی خنده دار بود افراد خاطر احتمالی. اون احتمالی رو خوب اومدی. داره علاجش میکنه🤣😂🤣😂 یعنی چکار می‌کنن ، واکسن رو از تنشون درمیارن؟ قیافه شهردار چقدر منو یاد کیک تولد بهشت زهرا میندازه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واكنش‌ رسمى ايران به حملات متقابل اسرائيل؛ نقدی تهدید به پاسخ به «شرارت» کرددر اولین واکنش به حمله موشکی ناکام به تاسیسات اتمی دیمونای اسرائیل، و اقدام متقابل اسرائيل در حمله به اهداف ایرانی در سوریه، محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران ادعا کرد که اسرائیل تلاش کرده حوادثی را که دیروز اتفاق افتاد لاپوشانی کند. تو دفتر خود نقدی که جاسوس بود و از دفتر خودشم خبر نداشت 🤭🤣 لااقل یه الدنگ دیگه میدا میکردن برای زر مفت زدن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سایه جنگ در شرق اروپا؛ آیا پوتین برای حمله به اوکراین آماده می‌شود؟وزیر خارجه اوکراین: «نیروهای روسی همچنان در نزدیکی مرزهای ما در شمال شرقی، شرق و جنوب حضور دارند و انتظار می‌رود که شمار آنها ظرف یک هفته دیگر به بیش از ۱۲۰ هزار نفر برسد.» تکرار_تایخ سیاست های توسعه طلبانه ترکیه عامل نسل_کشی ارامنه ۲۴آوریل ۱۰۶-امین سال روز نسل کشی ارامنه توسط ترکیه ما خواهان عدالت هستیم این صلیبچیهای غرب اروپاست که بازیچه ی آمریکا و انگلستان شده اند مخل و مزاحم و مانع پوتین و چشم دیدن زندگی حقیقی روسها را ندارند. شما چرا رفتید پشت مرزهای روسیه؟ شماانتظار دارید هر جا خواستید برید و هر کار خواستید کنید هزاران کیلومتر دورتر از کشور خودتان دارید اتش بازی میکنید و کسی نباید به شما چیزی بگه ولی اگر کشوری داخل مرزهای خودش نیروهایش را برای امنیت خودش جابجا کند موردخشم شما قرارمیگیرد.جمع کنید بابا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »