هشدار پوتین به غرب: به هر اقدام تحریک‌آمیز پاسخی سخت و فوری می‌دهیم

01/02/1400 06:20 ب.ظ

هشدار پوتین به غرب: به هر اقدام تحریک‌آمیز پاسخی سخت و فوری می‌دهیم العربية

چهارشنبه 21 آوریل 2021 مبادرت به ارسال پیامی حاوی تهدیدی ضمنی علیه غرب کرد و گفت به هر اقدام تحریک‌آمیز پاسخی سخت و فوری می‌دهد.او در جریان سخنرانی سالانه خود در مورد فدراسیون روسیه گفت: « مسکو پاسخی سخت و فوری به هر گونه اقدام تحریک‌آمیز خارجی بعد از شکایات بی حاصل از ادامه اقدامات غیر دوستانه خواهد داد.»

او در جریان سخنرانی سالانه خود در مورد فدراسیون روسیه گفت: « مسکو پاسخی سخت و فوری به هر گونه اقدام تحریک‌آمیز خارجی بعد از شکایات بی حاصل از ادامه اقدامات غیر دوستانه خواهد داد.» پوتین با تاکید بر تلاش کشورش برای روابط دوستانه با تمامی کشورها، خاطر نشان نمود که امیدوار است غرب، خطوط قرمز روسیه را زیر پا نگذارد.

او آنچه را که «اقدام کودتاگرانه» در بلاروس خواند، محکوم کرده و عنوان ساخت که الکساندرلوکاشینکو عملیات سوء قصد به جان خود را خنثی کرد. این آواخر فضای روابط مسکو با اتحادیه اروپا از یک سو و آمریکا از سوی دیگر به دلیل مسائل بحران برانگیزی چون بسیج نظامی در شرق اوکراین و اخراج و احضار سفرا میان طرفین درکنار پرونده الکسی ناوالنی، چهره مخالف پوتین و اتهام‌زنی‌های واشنگتن به مسکو درمورد جاسوسی و دخالت درانتخابات 2020 ، تیره و تار شده است.

وزارت خارجه روسیه ساعاتی پیش از اوکراین و ناتو که در حال تدارک آمادگی‌های نظامی هستند، خواست تا این اقدامات را متوقف سازند که چه بسا به به بروز تنشی خارج از کنترل بیانجامد.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

اوه اوه کی اینو اذیت کرده ؟

هشدار رهبر گروه طالبان به آمریکا به دلیل تاخیر در خروج سربازانشهیبت الله آخندزاده رهبر گروه طالبان به تازگی از دولت افغانستان خواست به «امارت» بپیوندد و به آمریکا به دلیل تاخیر در خروج نیروهایش هشدار داد.وبسایت گروه هبت الله کجاست؟ عدم حضور وی این گمان را افزایش می دهد که رهبر طالبا مرده رهبر ارشد طالبان در جلسات مهم غایب بوده و ماه هااست که در محضر عام دیده نشده است، و که برخی از درونی ها مگویند که وی براثر کووید-۱۹ درگذشت. هههه در عکس شما جوان شده رنگ سیاه زیادشوده از پیش شما به نظر من آمریکا اگه طالبان رو جمع نکنه نباید از افغانستان بره .من به آمریکا قول میدم اگه این کارو نکنه منتظر ۱۱سپتامبر دیگه ای باید باشه. الله برکت الله

واکنش ظریف به شلیک هشدار آمریکایی‌ها به سوی قایق‌های ایرانی در خلیج فارسوزیر خارجه کشورمان در توییتی به شلیک ۳۰ تیر هشدار به قایق‌های تندروی سپاه پاسداران از سوی ناوهای آمریکایی واکنش نشان داد.

هشدار اردن به اسرائیل در باره تداوم حملات به قدس اشغالیوزارت امور خارجه اردن به اسرائیل نسبت به عواقب حملات نظامیان این کشور به اهالی قدس اشغالی هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی چرا ترکیه و صهیونیستها سفارت خودشان را فلسطین اشغالی و ترکیه افتتاح کردند؟ این ظلم به آرمانهای فلسطینی ها است.

هشدار ولادیمیر پوتین: ایدئولوژی‌های حکومت نازی‌ها از نو قوت گرفته‌اندرئیس جمهوری روسیه گفت برخی می‌کوشند ایدئولوژی نازی‌هایی را که «توهم منحصربه‌فرد بودن داشتند» دیگربار به اجرا بگذارند. او «تلاش برای بازنویسی تاریخ و توجیه رفتار خائنان و جانیانی که خون صدها هزار تن از مردم بی‌آزار بر گردن آنهاست» و نیز ایجاد «روسیه‌هراسی» را مردود خواند. غلط کردی بیشرف... تو آرزوی تزار شدن داری بعد به دیگران میگی؟؟

ورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندانورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندان: *فوراً بررسی خواهیم کرد *در صورت مشاهده تخلف٬ افراد خاطی احتمالی علاوه بر برخورد٬ به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد *دستور دادم اسامی دریافت‌کنندگان در سایت شفاف بارگزاری شود خیلی خنده دار بود افراد خاطر احتمالی. اون احتمالی رو خوب اومدی. داره علاجش میکنه🤣😂🤣😂 یعنی چکار می‌کنن ، واکسن رو از تنشون درمیارن؟ قیافه شهردار چقدر منو یاد کیک تولد بهشت زهرا میندازه

چهارشنبه 21 آوریل 2021 مبادرت به ارسال پیامی حاوی تهدیدی ضمنی علیه غرب کرد و گفت به هر اقدام تحریک‌آمیز پاسخی سخت و فوری می‌دهد.

او در جریان سخنرانی سالانه خود در مورد فدراسیون روسیه گفت: « مسکو پاسخی سخت و فوری به هر گونه اقدام تحریک‌آمیز خارجی بعد از شکایات بی حاصل از ادامه اقدامات غیر دوستانه خواهد داد.»

پوتین با تاکید بر تلاش کشورش برای روابط دوستانه با تمامی کشورها، خاطر نشان نمود که امیدوار است غرب، خطوط قرمز روسیه را زیر پا نگذارد.

او آنچه را که «اقدام کودتاگرانه» در بلاروس خواند، محکوم کرده و عنوان ساخت که الکساندرلوکاشینکو عملیات سوء قصد به جان خود را خنثی کرد.

این آواخر فضای روابط مسکو با اتحادیه اروپا از یک سو و آمریکا از سوی دیگر به دلیل مسائل بحران برانگیزی چون بسیج نظامی در شرق اوکراین و اخراج و احضار سفرا میان طرفین درکنار پرونده الکسی ناوالنی، چهره مخالف پوتین و اتهام‌زنی‌های واشنگتن به مسکو درمورد جاسوسی و دخالت درانتخابات 2020 ، تیره و تار شده است.

وزارت خارجه روسیه ساعاتی پیش از اوکراین و ناتو که در حال تدارک آمادگی‌های نظامی هستند، خواست تا این اقدامات را متوقف سازند که چه بسا به به بروز تنشی خارج از کنترل بیانجامد.

این در حالی است که رئیس جمهوری اوکراین سه شنبه 20 آوریل همتای روس خود را به اجرای مذاکرات برای پایان دادن به منازعه و تنش‌زدایی از روابط دو کشور فرا خواند.