پنج کشته و ۲۱ زخمی در حادثه تیراندازی در تگزاس

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنج کشته و ۲۱ زخمی در حادثه تیراندازی در تگزاس خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که در نتیجه تیراندازی در غرب تگزاس پنج نفر کشته و ۲۱ نفر مجروح شدند این تیراندازی توسط فردی با انگیزه نامشخص انجام شده است پلیس اعلام کرد تیرانداز به ضرب گلوله از پای در آمده است

به گزارش ایسنا، خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که در نتیجه تیراندازی در غرب تگزاس، تا لحظه انتشار اولیه این خبر پنج نفر کشته و ۲۱ نفر مجروح شده‌اند.

این تیراندازی توسط فردی با انگیزه نامشخص از درون یک خودرو انجام گرفته است. پلیس اعلام کرده تیرانداز را به ضرب گلوله از پای در آورده اما رسانه‌های محلی اعلام کردند مظنون دومی با استفاده از خودروی اداره پست در غرب تگزاس در حال رانندگی است.پلیس میدلند تایید کرده که پنج نفر در این حادثه کشته شده‌اند. دونالد ترامپ هم در واکنش به این تیراندازی در توییتی نوشت که به وسیله دادستان کل آمریکا در جریان این موضوع قرار گرفته و پلیس این کشور در حال پیگیری موضوع است.

هنوز هویت و انگیزه فرد تیرانداز خبری مخابره نشده است اما پلیس محلی اعلام کرده، تیرانداز فردی سفید پوست با سی و چند سال سن است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیراندازی در مراسم عروسی در ازنا حادثه آفریدتیراندازی با تفنگ ساچمه‌ای در یک عروسی، شش نفر را راهی بیمارستان کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طی 7 ماه 1460 نفر در سرقتهای مسلحانه در نیجریه کشته شده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در اوج مذاکرات صلح؛ یک سرباز امریکایی در افغانستان کشته شددر حالی که مذاکرات صلح نمایندگان طالبان با امریکا در شهر دوحه قطر در نقطۀ حساس رسیده است یک سرباز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دولت افغانستان: 56 عضو طالبان در درگیری‌های قندوز کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک حمله انتحاری دیگر در قندوز؛ ۱۱ نفر کشته شدندمقام‌های امنیتی افغان می‌‌گویند که در یک حمله انتحاری در شهر قندوز در شمال افغانستان ۱۱ نفر کشته شدند. به گفته سخنگوی وزارت کشور افغانستان، ۱۲ نفر، از جمله منظور استانکزی، فرمانده پلیس این ولایت هم زخمی شده‌اند. گروه طالبان مسئولیت حمله را برعهده گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمله پناهجوی افغان با چاقو در حومه لیون؛ دست‌کم ۱ کشته و ۹ زخمیدر پی حمله عصر شنبه در ویل‌اوربان در حومه لیون فرانسه، نیروهای پلیس در محل حادثه حضور دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »