پنتاگون در جستجوی اجسام ناشناخته هوایی است | DW | 15.08.2020

25/05/1399 10:35 ب.ظ

وزارت دفاع آمریکا از تشکیل ستادی خبر داد که ماموریت آن ردیابی اجسام ناشناخته هوایی است. هدف تحقیقات این ستاد بیش از آنکه یافتن بشقاب پرنده یا فرستادگانی از کرات دیگر باشد، ردیابی اهرم‌های جاسوسی دولت‌های متخاصم است.

وزارت دفاع آمریکا از تشکیل ستادی خبر داد که ماموریت آن ردیابی اجسام ناشناخته هوایی است. هدف تحقیقات این ستاد بیش از آنکه یافتن بشقاب پرنده یا فرستادگانی از کرات دیگر باشد، ردیابی اهرم‌های جاسوسی دولت‌های متخاصم است. البته منظور از این اجسام ردیابی بشقاب پرنده (UFO) یا موجودات فضایی نیست. هدف اصلی یافتن سرنخ تهدیدهای نظامی و ابزار جاسوسی کشورهای متاخصم علیه ایالات متحده آمریکاست.

سخنگوی پنتاگون تاکید کرده است که کشورش ورود هرگونه جسم ناشناخته به آسمان خود را زیر نظر می‌گیرد.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید سنای ایالات متحده در ماه ژوئن با ارائه درخواستی برای گرفتن اطلاعات در مورد برنامه شناسایی UFO از پنتاگون، عملا تشکیل این کارگروه را تایید کرد. با اعلام تشکیل این ستاد اکنون کار آن بطور رسمی آغاز می‌شود و کنگره می‌تواند نظارت خود را بر روی کار این ستاد اعمال کند. در پایان ماه آوریل پنتاگون فیلمی را منتشر کرد که سه خلبان نظامی آمریکا از مشاهده جسمی شبیه بشقاب پرنده گرفته بودند.

ادامه مطلب:
dw_persian »

قره‌داغی: وضعیت امروز مصر بدتر از دوران فرعون استدبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان در واکنش به درگذشت یکی دیگر از رهبران سازمان اخوان المسلمین در زندان مصر وضعیت امروز این کشور را بدتر از دوران فرعون توصیف کرد. - خبرگزاری آناتولی

«سرزمین گلف» آنتالیا آماده پذیرایی از علاقمندان به گلف است

وال‌ استریت ژورنال: بی‌اعتمادی به ایران از عوامل اصلی نزدیکی امارات و اسرائیل استوال استریت ژورنال در گزارشی به نقل از تعدادی از مقام‌های آگاه آمریکایی نوشت مقامات دولت دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، امیدوارند تا پایان سال ۲۰۲۰ کشورهای بیشتری در خاورمیانه با اسرائیل روابط دیپلماتیک برقرار کنند

شمارش معکوس؛ «آریان ۵» پس از سه بار تاخیر سرانجام آماده پرتاب استقرار است موشک «آریان ۵» سه ماهواره ساخته شده در ایالات متحده آمریکا را برای اپراتورهای Intelsat و B-SAT حمل و به مداری در ارتفاع ۳۶ هزار کیلومتری بالای استوا منتقل کند.

نجات دختر عموهای جوان پس از ۱۵ ساعات آویزان شدن از بویه شکار خرچنگدو دختر عمو موفق شدند با آویزان شدن به بویه مخصوص شکار خرچنگ پس از ۱۵ ساعت از غرق شدن در ساحل غربی ایرلند نجات پیدا کنند.

امضای توافقنامه انتقال بخشی از سربازان آمریکایی از آلمان به لهستان | DW | 15.08.2020وزیران خارجه ایالات متحده و لهستان قراردادی امضا کردند که مطابق آن به زودی هزار سرباز آمریکایی در لهستان مستقر می‌شوند. بسیاری از سربازان از آلمان به لهستان می‌روند.

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) از تشکیل ستادی خبر داده است که ماموریت آن تحقیق بر روی «پدیده‌های هوایی شناسایی‌ نشده» است. این ستاد تحت فرماندهی نیروی دریایی آمریکا تاسیس می‌شود. سوزان گوف، سخنگوی پنتاگون گفته است هدف این کارگروه درک بهتر منشا و ماهیت این اجسام است.

البته منظور از این اجسام ردیابی بشقاب پرنده (UFO) یا موجودات فضایی نیست. هدف اصلی یافتن سرنخ تهدیدهای نظامی و ابزار جاسوسی کشورهای متاخصم علیه ایالات متحده آمریکاست. سخنگوی پنتاگون تاکید کرده است که کشورش ورود هرگونه جسم ناشناخته به آسمان خود را زیر نظر می‌گیرد.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

سنای ایالات متحده در ماه ژوئن با ارائه درخواستی برای گرفتن اطلاعات در مورد برنامه شناسایی UFO از پنتاگون، عملا تشکیل این کارگروه را تایید کرد. با اعلام تشکیل این ستاد اکنون کار آن بطور رسمی آغاز می‌شود و کنگره می‌تواند نظارت خود را بر روی کار این ستاد اعمال کند. در پایان ماه آوریل پنتاگون فیلمی را منتشر کرد که سه خلبان نظامی آمریکا از مشاهده جسمی شبیه بشقاب پرنده گرفته بودند.

تاریخ