قره‌داغی: وضعیت امروز مصر بدتر از دوران فرعون است

24/05/1399 10:48:00 ق.ظ

دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان در واکنش به درگذشت یکی دیگر از رهبران سازمان اخوان المسلمین در زندان مصر وضعیت امروز این کشور را بدتر از دوران فرعون توصیف کرد. - خبرگزاری آناتولی

دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان در واکنش به درگذشت یکی دیگر از رهبران سازمان اخوان المسلمین در زندان مصر وضعیت امروز این کشور را بدتر از دوران فرعون توصیف کرد. - خبرگزاری آناتولی 14.08.

2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی دکتر علی محی‌الدین قره‌داغی، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان در واکنش به درگذشت «عصام العریان» یکی از رهبران اخوان المسلمین در زندان مصر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز مصر از کودتای نظامی تاکنون با تراژدی بزرگی مواجه است که در دوران فرعون‌ هم دیده نشده ‌است.

قره‌داغی در ادامه با بیان اینکه العریان نیز به کاروان شهدا پیوسته‌ است، افزود: جامعه جهانی تا چه زمان در قبال جنایات سیسی سکوت اختیار خواهد کرد؟ گفتنی است که المنعم عبد المقصود، وکیل دادگستری العریان روز گذشته به خبرنگار آناتولی گفت که عصام العریان، در زندان السیسی درگذشته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سود مردم از خرید نفت در طرح گشایش اقتصادی کمتر از سود بانکی نیسترئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: سود مردم از خرید نفت در طرح گشایش اقتصادی کمتر از سود بانکی نیست. مردم می توانند بسته به توان مالی خود از یک تا چند هزار بشکه نفت بخرند.

برآورد اولیه از میزان خسارات انفجار بیروت از زبان میشل عونرئیس‌جمهوری لبنان: برآوردهای اولیه از خسارات وارده به کشور علاوه بر خسارات مالی دیگر و ضررهای وارده به بندر بیروت و نیاز به مصالح ساختمانی جهت بازسازی محله‌های خسارت دیده در اثر انفجار بندر به بیش از ۱۵ میلیارد دلار می‌رسد

عصام العریان، از چهره‌های اصلی اخوان‌المسلمین مصر در زندان درگذشت - BBC News فارسیعصام العریان، از اعضای اصلی اخوان‌المسلمین مصر در زندان طره در جنوب قاهره، درگذشت. گفته شده علت مرگ او حمله قلبی بوده اما مقام‌های زندان در این باره به طور رسمی اظهارنظر نکرده‌اند.

شیوع دوباره کرونا؛ اسپانیا بدترین وضعیت را در اروپای غربی داردتنها هفت هفته پس از اعلام کنترل کرونا در اسپانیا، کارشناسان می‌گویند که اسپانیا دوباره وارد دوران بحران ناشی از آلودگی‌های ویروس کرونا شده است.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 22 مرداد 1399از دیروز تا امروز 22 مرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 510 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 89 نفر از آنها بستری شدند.

نسرین ستوده در اعتراض به وضعیت زندانیان سیاسی اعتصاب غذا کرد - BBC News فارسینسرین ستوده، وکیل دادگستری و فعال حقوق بشر محبوس در بند زنان زندان اوین، دست به اعتصاب غذا زده است. خانم ستوده با انتشار نامه‌ای از زندان درخواستش را آزادی زندانیان سیاسی عنوان کرده است. خانم ستوده گفته بسیاری از زندانیان مشمول آزادی مشروط‍‌اند و بسیاری با اعمال قانون جدید آزاد می‌شوند، اما با زندانیان سیاسی به گونه‌ای رفتار می‌شود که گویی قانونی وجود ندارد.