پمپیو در جده سعودی: ردپای آیت‌الله‌ها در حمله به آرامکو مشاهده می‌شود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

پمپیو در جده سعودی: ردپای آیت‌الله‌ها در حمله به آرامکو مشاهده می‌شود العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

تحقیقات درباره حملات روز شنبه به تاسیسات نفتی سعودی وارد سعودی شد، گفت که ردپای آیت‌الله‌ها در حمله به آرامکو قابل مشاهده است.

او گفت: «این حملات از سوی حوثی‌ها انجام نشد، این یک هجوم ایرانی است. آنها برای نابودی 5 درصد از تولید انرژی جهان اقدام کردند و این چیزی نیست که بتوانند از زیر مسئولیت آن شانه خالی کنند.» او با تاکید بر این موضوع که «می‌دانیم ایران سامانه‌هایی دارد که در هیچ جا خارج از این کشور مستقر نکرده» گفت که حملات صورت گرفته به آرامکو از جنوب و از یمن نبوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لعنت بر خمینی و خمینی صفتان که جز اعدام و زندان و شکنجه و صدور تروریست کار دیگر بلد نیستند ویرانی کارکرد خمینی صفتان

کاملا موافق هستم، چقدر خوب گفته ' رد پای آیت الله ها(نشانه های خدا) در آرامکو مشاهده میشود' یه جوری رده که ابرهه نخورده بود و هنوز نتونستن بفهمن از کجا خوردن

جمهوری اسلامی عامل بی ثباتی و خشونت در خاورمیانه است و باید تنبیه شود

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید مکرون بر حمایت فرانسه از امنیت و ثبات سعودی در گفت‌وگو با محمد بن سلمانامانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه چهارشنبه 18 سپتامبر در گفت‌وگوی تلفنی با شاهزاده محمد بن سلمان بر مکرون دروغ میگه دست پشت پرده این خبیث اروپایی آخر مشخص میشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت دفاع سعودی چهارشنبه دلایل دست داشتن ایران در حمله آرامکو را نشان می‌دهدوزارت دفاع پادشاهی عربی سعودی اعلام کرد که شامگاه چهارشنبه 18 سپتامبر 2019 طی کنفرانسی خبری درباره خوردن از یمنی های مظلوم اینقدر درد داره که با بستن حمله به ایران دارید دردش رو کم میکنید😂 اول گفتن سند ارائه میکنیم حالا شد دلایل؟ 😂😂 ریدی😂 گاو شیرده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تخریب دو موتر بم‌گذاری شده طالبان در یک حمله هوایی در پکتیامنابع امنیتی در ولایت پکتیا افغانستان چهارشنبه 18 سپتامبر اعلام کردند که در نتیجه حمله هوایی نیروهای طالبان احمق هم با جراغ سبز روسیه و پشتیبانی ایران این عملیات رو در افغانستان انجام میدن پاکستان هیچ نقشی نداره
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قهرمانی اسپانیا در جام جهانی بسکتبال؛ شادی بازیکنان و هواداران در مادریداسپانیا روز یکشنبه با برتری در برابر آرژانتین به مقام قهرمانی جام جهانی بسکتبال رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز شمارش آراء در اسرائیل؛ نتانیاهو و گانتس در رقابتی تنگاتنگنظرسنجی ها از مردمی که در انتخابات اسرائیل شرکت کرده اند حاکیست که بنیامین نتانیاهو و بنی گانتس، رقیب اصلی او، در کسب آراء فاصله نزدیکی دارند و موفق به کسب اکثریت محسوسی نشده اند. The world going through a transformation this month...and next ! رقابت گشاداگشاد هم داریم؟ چرا انتخابات یک کشور کوچولوی جعلی انقدر برای شما مهمه؟ اسراییل مثل جیبوتی میمونه.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه وزارت دادگستری در پی فروش بخشی از اموال ایران در کاناداوزارت دادگستری جمهوری اسلامی ایران در پی فروش بخشی از اموال ایران در کانادا به بهانه حمایت از قربانیان تروریسم بیانیه صادر کرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »