پلمب استودیو و باغ آتلیه عکاسی در یزد

30/09/1400 04:21 ب.ظ

رییس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان یزد می‌گوید یک استودیو و باغ آتلیه عکاسی متعلق به این واحد صنفی به دلیل آنچه «فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی» عنوان شد، پلمب شده است. خبرنگاری_جرم_نیست نیروی_انتظامی

*** گفت این استودیو و آتلیه، کلیپ و عکس‌هایی را با محتوا و مضامین غیراسلامی و بعضا بدون رعایت شئونات اخلاقی و اجتماعی، تولید و در سایت‌ها و فضای مجازی انتشار می‌دادند.

زارع تهدید کرد که هرگونه تولید و انتشار محتوای «غیرمجاز» به استناد مواد قانونی که سبب اشاعه محتوای ضدفرهنگی و جریحه‌دار کردن عفت عمومی شود، پیگرد قانونی دارد.

پیش از این نیز مواردی از بازداشت و پلمب واحدهای صنفی، از جمله آتلیه‌ها، کانون‌های تبلیغاتی و حتی مزون‌ها تحت عنوان فعالیت غیرمجاز رخ داده بود. در همین راستا، دختران زیادی که به فعالیت مدلینگ در ایران مشغول بوده، توسط ماموران بازداشت یا تحت فشار، حرفه خود را کنار گذاشته‌اند. آن‌ها اغلب در تولید محتوای تصویری در رابطه با فروش لباس، تیزر تبلیغاتی و ساخت ویدیوهای موسیقی فعالیت دارند.

در تاریخ ۱۰آذر۱۴۰۰، «عبدالعلی روانبخش»، جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان خبر داد، دو شهروند به دلیل تهیه تصاویر و کلیپ‌‌های آتلیه‌ای «غیرمجاز» و «غیراخلاقی» و انتشار آن‌ها در فضای مجازی، بازداشت شده‌اند headtopics.com

.

ادامه مطلب:
iranwire »

تصاویری از جشن خیابانی مسیحیان پاکستان در آستانه کریسمسصدها تن از اعضای جامعه اقلیت مسیحیان ساکن کراچی روز شنبه و در آستانه فرارسیدن کریسمس و میلاد مسیح در یک مراسم جشن خیابانی شرکت کردند. Interesting.

مهار کامل آتش در جنگل های سیاهکل و رودبار/ احتمال عمدی بودن وجود داردمدیرکل منابع طبیعی گیلان، از مهار کامل حریق در رودبار به دنبال بارش باران خبر داد و گفت: حریق در منطقه اشکراب شهرستان در مهار نیروهای حفاظتی است. حاجی لاکن لازمه جهاد سربازان گمنام مستندسازی و فیلم احتمال عمدی بودن درس شانزدهم: شیاطین جن و نفوذ به آسمان‌ها ,مصباح یزدی امکان تغییر شکل شیاطین جن بر پایه برداشت از قرآن و حدیث ensani,ir

اینفوگرافی| کیفیت هوای تهران در ۹ ماه گذشته چگونه بود؟بررسی‌ها نشان می‌دهد روند آلودگی هوا در ۹ ماه گذشته افزایشی بوده و حتی در تابستان نیز هوا در وضعیت ناسالم قرار داشته است.

پنجمین مرحله طرح اقتدار- عکس خبری تسنیم | Tasnimبازداشت ۴۰ متهم پرونده قمار و شرط‌بندی رئیس پلیس تهران: همچنین دو متهم با عنوان میوه‌فروش سیار که کارت‌های بانکی شهروندان را کپی و بالغ بر ۹۸۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند را بازداشت کردیم گزارش تصویری پنجمین مرحله طرح اقتدار:

اولین روز رزمایش مشترک پیامبر اعظم17 سپاه- عکس خبری تسنیم | Tasnimاولین روز رزمایش_پیامبر_اعظم ۱۷ سپاه گزارش تصویری:

انتشار گزارش تحولات اقتصاد ایران در 6ماهه اول 1400/ رشد اقتصادی کشور 3.3درصد شد- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimرشد_اقتصادی کشور ۳.۳ درصد شد عملکرد تولید ناخالص داخلی کشور به‌ قیمت‌های ثابت سال ۱۳۹۵ در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ به رقم ۷۵۳۰.۵ هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به رقم مشابه سال قبل به‌ میزان ۳.۳ درصد افزایش یافته است