پرسپولیس نودمین شهرآورد را یک بر صفر برد؛ استقلال پنالتی از دست داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پرسپولیس نودمین شهرآورد را یک بر صفر برد؛ استقلال پنالتی از دست داد ⚡️تیم فوتبال پرسپولیس در بازی حساس شهرآورد نود توانست با یک گل استقلال را شکست دهد. بازی دو تیم در حالی برگزار شد که باز هم مانند گذشته زنان ایرانی اجازه حضور در ورزشگاه را نداشتند.

بازی دو تیم در حالی برگزار شد که باز هم مانند گذشته زنان ایرانی اجازه حضور در ورزشگاه را نداشتند.

استقلال تهران در دقیقه ۲۷ یک پنالتی به دست آورد. علی کریمی، بازیکن استقلال، ضربه پنالتی را به سمت چپ دروازه علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس، زد. اما بیرانوند پنالتی او را مهار کرد.علی کریمی در ادامه روز کم فروغش در اواخر بازی با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. در نیمه دوم دو تیم خطر چندانی روی دروازه هم پدید نیاوردند تا این که در دقیقه هشتاد، شوت مهدی عبدی بعد از برخورد با تیر دروازه و به پشت حسین حسینی، دروازه‌بان استقلال خورد و وارد دروازه شد.این نخستین دربی یا شهرآورد گابریل کالدرون و آندره‌آ استراماچونی، دو مربی خارجی جدید پرسپولیس و استقلال، بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پرسپولیس کی بودی؟ ما دربی را بردیم💑👍🤜🤜😍😻💃 پرسپولیسی بیرانوند دروازبان_پرسپولیس سنگربان_پرسپولیس دختر_آبي دختر_سرخابی

این راه دادن حکومت جاهلیت بیگانگان فرقه فارسیسم به زنان و به ورزشگاها و شاید در دیگر موضوعات و عملکردهاش یک مکرست کوتاه مدت از علوم‌ جاهلیت شئونیزم پان فارسی که خرش از پل بگذرد.وگرنه در علوم جاهلیت ذهنی مذهبی هفتگانه ی فارسیعربی شئونیزم تحمیلی حکومت فرقه فارسیسم پان فارسی...

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بهزاد نبوی: چهار نهاد در ایران 60 درصد ثروت را در اختیار دارندبهزاد نبوی، بخش هایی از نظام جمهوری اسلامی که به واسطه انتخابات مردم تعیین می شود را دارای سهم کمی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نطق امسال روحانی در سازمان ملل بسیار مهم است/ هیأت ایرانی در دیدارهای خود مسئله کارشکنی آمریکایی‌ها در صدور ویزا را بیان کند/ ایالات متحده جرأت حمله به منطقه را نداردنقوی حسینی در گفت وگو با ایلنا: نطق امسال روحانی در سازمان ملل بسیار مهم است/ هیأت ایرانی در دیدارهای خود مسئله کارشکنی آمریکایی‌ها در صدور ویزا را بیان کند/ ایالات متحده جرأت حمله به منطقه را ندارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعلام ترکیب پرسپولیس در شهراورد 90هفته چهارم لیگ برتر فوتبال؛ اعلام ترکیب پرسپولیس در شهراورد 90
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پمپئو چگونه مسئولیت واکنش آمریکا در قبال حمله به میدان‌های نفتی سعودی را برعهده گرفتبخش انگلیسی صدای آمریکا - جهان در انتظار ایالات متحده و عربستان سعودی است تا تصمیم بگیرند به حمله هفته پیش با پهپاد و موشک به دو میدان نفتی بزرگ سعودی چه واکنشی نشان دهند. اما مایک پمپئو، وزیر خارجه آ با اون ترامپ روس فکر کنم آمریکا و به گه میکشه اینطوری به عهده گرفت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه تظاهرات خیابانی در هنگ کنگ: معترضان پرچم چین را آتش زدند🔺ادامه تظاهرات خیابانی در هنگ کنگ: معترضان پرچم چین را آتش زدند ⚡️معترضان هنگ کنگ روز شنبه ۳۰ شهریور شانزدهمین تظاهرات آخر هفته خود را با سر دادن شعارهای ضددولتی ادامه داده و یک پرچم چین را آتش زدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهوری چین در تماسی تلفنی با پادشاه سعودی حملات آرامکو را محکوم کردشی جین پینگ رئیس‌جمهوری چین، جمعه 20 سپتامبر 2019 در تماسی تلفنی با ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود مسوليت کلی بدبختیا خاندان السعود است همه محكوم كنان ميخوان اين گاو شيرده رو بدوشن يه چند تا سپر دفاع موشكي بهش بندازن چه خوب بود اگر رئیس جمهوری خلق چین،بمباران و آوارگی چند ساله 'مردم یمن'را نیز محکوم می کرد و از همدردی با 'جنایتکارانِ هم مسلك كش'و 'گاوهای شیرده امریکا'پرهیز می کرد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »