پرزیدنت ترامپ از بررسی یک توافق جدید با روسیه و چین خبر داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️پرزیدنت ترامپ از بررسی یک توافق جدید با روسیه و چین خبر داد ⚡️پس از خروج آمریکا از پیمان «منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد» با روسیه ، رئیس جمهوری ایالات متحده از بررسی یک توافق جدید با روسیه و چین با هدف کاهش تسلیحات اتمی خبر داد.

کانون نویسندگان ایران با انتشار بیانیه‌ای خواهان آزادی فوری و بی‌قید و شرط «اسماعیل بخشی»،‌ «سپیده قلیان»، «علی نجاتی»، «امیرحسین محمدی‌فرد»، «ساناز اللهیاری»، ‌«امیر امیرقلی»، «عسل محمدی‌» و دیگر زندانیان سیاسی و عقیدتی است.

در این بیانیه آمده است که سال گذشته کارگران معترض شرکت نیشکر هفت تپه افرادی را به نمایندگی انتخاب کردند تا اخبار و گزارش‌ اعتراضات را بازتاب دهند و حال آن نمایندگان، مدافعان و بازتاب‌دهندگان پس از ماه‌ها بازداشت و تحمل رنج فراوان قرار است روز دوشنبه ۱۲ مرداد به دادگاه برده شوند. اسماعیل بخشی فعال کارگری و سپیده قلیان فعال مدنی اولین بار در آبان سال گذشته و در جریان اعتراض‌های کارگران شرکت نیشکر هفت تپه بازداشت شدند. این دو پس از آزادی اعلام کردند که در دوران بازداشت شکنجه شده‌ و تحت فشار «اعتراف اجباری» کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا امروز از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد با روسیه خارج می‌شودآمریکا امروز به طور رسمی از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد با روسیه خارج می‌شود. رسما داره اعلام جنگ میکنه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد با روسیه خارج شدآمریکا رسماً از پیمان «منع تولید موشک‌های هسته‌ای میان‌برد» با روسیه خارج شد این پیمان تولید موشک‌های میان‌برد هسته‌ای و غیر هسته‌ای با برد بین ۵۰۰ تا ۵۵۰۰ کیلومتر را منع می‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد با روسیه خارج شدایالات متحده امروز به طور رسمی از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد با روسیه خارج می‌شود. این نگرانی وجود دارد که فروپاشی این توافق، به شکل‌گیری یک رقابت تسلیحاتی جدید میان آمریکا، روسیه و چین منجر شود. بهتر چی خوب است جمهوری خواهان می برآیند دموکرات‌ها عقده می‌کنند، و برعکس. خداقوت خروج خونش پایین اومده بود. چند وقتی بود خروج نکرده بود
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از مرور برنامه‌های بنیاد سوروس با ظریف تا زندان با تاج‌زاده؛ کیان تاج‌بخش کیست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ با ولادیمیر پوتین گفت‌وگو کرددونالد ترامپ، رئيس جمهوری آمریکا، با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت‌وگویی تلفنی انجام داد. \r\n کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد که رئیس جمهوری ایالات متحده شب گذشته به وقت محلی با ولادیمیر پوتین داره میگه یکی دیگه از نیابتی هات رو تحریم کردم 😂😂😂 ماله_کش_اعظم پوتین کیه که ترامپ کی باشه!؟ ترامپ کیه که پوتین کی باشه!؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ویدئوهای برگزیده هفته؛ از مسابقه ردبول روسیه تا نجات نهنگ گرفتار در پرودر رقابتهای «پرواز» ردبول مسکو ۳۸ تیم از سراسر روسیه شرکت کردند تا در کنار تفریح، شانس خود را برای پرواز با ماشین‌های پروازِ دست ساز و عجیب و غریب خود امتحان کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »