پرزیدنت بایدن مجوز حفاری و اکتشاف نفت در آلاسکا را لغو کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرزیدنت بایدن مجوز حفاری و اکتشاف نفت در آلاسکا را لغو کرد مجوز استخراج نفت از آن منطقه در دولت قبلی صادر شده بود. دستور لغو این مجوز توسط دب هالند، وزیر کشور، بر اساس فرمان اجرایی پرزیدنت بایدن در نخستین روز ریاست جمهوری او صادر شده است. ⬇️بیشتر بخوانید:

دولت پرزیدنت بایدن روز سه شنبه مجوز اکتشاف و استخراج نفت و گاز در منطقه حفاظت شده حیات وحش در آلاسکا را لغو کرد.

مجوز استخراج نفت از آن منطقه در دولت قبلی صادر شده بود. دستور لغو این مجوز توسط دب هالند، وزیر کشور، بر اساس فرمان اجرایی پرزیدنت بایدن در نخستین روز ریاست جمهوری او صادر شده است. در فرمان اجرایی روز ۲۰ ژانویه پرزیدنت بایدن به اشکالات قانونی اجازه حفاری در آن منطقه اشاره شده بود. وزارت کشور اکنون با شناسایی آن اشکالات قانونی و عدم تطابق آن با قوانین محیط زیستی کشور، اجازه حفاری در آن منطقه را لغو کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

توییتر آزاد شد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت بایدن در صدمین سالگرد کشتار تولسا: بی‌عدالتی‌ها را نمی‌شود دفن کرد🔺پرزیدنت بایدن در صدمین سالگرد کشتار تولسا: بی‌عدالتی‌ها را نمی‌شود دفن کرد ▪️مدیران موزه و مرکز فرهنگی آمریکاییان آفریقایی‌تبار در واشینگتن، قتل عام سال ۱۹۲۱ تولسا را «مرگبارترین کشتار نژادی در تاریخ آمریکا» دانسته‌اند قصابان و جنایتکاران از کی دلسوز و مهربان شدند امریکاقاتل بشریت بخصوص کشورهای فقیرجهان وکشورهای اسلامی.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جو بایدن: خشونت نژادپرستانه‌ای که «قتل‌عام تولسا» را رقم زد هنوز در آمریکا وجود داردجو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، روز سه‌شنبه ۱۱ خرداد (یکم ژوئن) در جریان بزرگداشت قربانیان واقعه کشتار سیاهان موسوم به تولسا هشدار داد میراث خشونت نژادپرستانه‌ای که این اتفاق را رقم زد هنوز در این کشور وجود دارد . جو از چوس ننش خورد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بایدن مصمم به رفع تبعیض علیه سیاه‌پوستان است | DW | 02.06.2021جو بایدن در ۱۰۰ سالگی کشتار جمعی سیاه‌پوستان در تولسای اوکلاهما تاکید کرد که راست گرایی افراطی بزرگترین تهدید علیه ایالات متحده است. او گفت دولتش مصمم است که تبعیض میان سیاه‌پوستان و سفیدپوستان را از بین ببرد. مرده گوزبد نکبت زور چپون رئیس جمهور شد این پیر مرد خودشو نمیتونه اداره کنه حرف مفت زیاد میزنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تنگ‌نظری‌ و گزینش‌های تبعیض‌آمیز راه را بر تنفس ساختار تصمیم‌سازی کشور بسته استیک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری، گفت: تاراندن سرمایه‌های انسانی از عرصه‌ی مدیریتی کشور، مانعی بزرگ در مسیر توسعه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر ارتباطات: ممکن است دستور قطع چندروزه شبکه‌های اجتماعی را بدهند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل 48 مورد سوء قصد علیه فعالان عراقی را ثبت کرده استهیئت کمک‌های سازمان ملل متحد برای عراق، (UNAMI)، روز دوشنبه 10 خرداد ماه، با انتشار گزارشی به موارد نقض حقوق بشر علیه فعالان عراقی که در تظاهرات اکتبر 2019 کار سازمان ملل فقط شده ثبت کردن ! بگو از طرف کی یا کجا یا افرادی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »