آغاز نشست کمیسیون مشترک برجام در وین؛ عراقچی: اینطور نیست که اختلافات برطرف نشود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آغاز نشست کمیسیون مشترک برجام در وین؛ عراقچی: اینطور نیست که اختلافات برطرف نشود جزئیات بیشتر🔽

نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور نمایندگان ایران و گروه ۴+۱ و نماینده اتحادیه اروپا عصر چهارشنبه ۲ ژوئن در وین پایتخت اتریش آغاز شد.

اتحادیه اروپا جلسات کمیسیون مشترک برجام را در گرند هتل اداره می‌کند و در این جلسات طرف‌های باقی مانده در برجام یعنی نمایندگان ایران، روسیه، چین، فرانسه، بریتانیا، آلمان و اتحادیه اروپا حضور دارند. نمایندگان آمریکا که با ایران مذاکره مستقیم ندارند در هتل دیگری مستقر هستند. وی تاکید کرده بود که «همه هیأت‌ها به این نتیجه رسیدند که باید مراجعه مجددی به پایتخت‌ها برای مشورت‌های بیشتر و تصمیم گیری‌های بیشتر در خصوص مسائل مورد اختلاف صورت بگیرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ترا خدا بگذارید بعد از انتخابات مذاکره کنید شاید کمتر جاسوس درتیم مذاکره کنند جا خوش کنند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش‌ها به انتشار گزارش آژانس انرژی اتمی؛ نماینده ایران: در راستای مصوبه مجلس عمل کردیمدر پی انتشار گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصوص برجام، نماینده ایران در وین اقدامات جمهوری اسلامی را در راستای اجرای مصوبه مجلس دانست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عراقچی: مطمئن نیستم مذاکرات وین در این دور به نتیجه برسدمعاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد مطمئن نیستم مذاکرات برجام در وین در این دور به پایان برسد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: با وجود اختلافات در مذاکرات وین نهایتا دیپلماسی پیروز خواهد شدپس از پایان دور پنجم مذاکرات وین بر سراحیای برجام هنوز به نظر می رسد اختلافات اساسی برای کسب یک توافق در آستانه دور ششم مذاکرات وجود دارد. اما علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران، می گوید قطعا مذاکرات وین تا پیش از پایان دوره ریاست جمهوری روحانی به نتیجه می رسد. BrusselsBureau Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مذاکرات وین به هیچ وجه تحت تاثیر نتایج انتخابات نیست/ عده‌ای می‌خواهند با فرار رو به جلو احتمال مشارکت کم را به نارضایتی از دولت گره بزنندسخنگوی دولت گفت: صندوق ها به عنوان دستاوردی بزرگ در بیش از یکصد سال فداکاری یک ملت و در کوران دو انقلاب مشروطه و انقلاب اسلامی بدست آمده است. صندوق رای میراث انقلاب و امام است؛ دستاورد به بلوغ‌ رسیده از مشروطه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتقال نفت خام ایران از طریق خط لوله گوره-جاسک با دور زدن تنگه هرمزرسانه‌های ایران گزارش دادند که با آغاز انتقال زمینی نفت خام از تلمبه‌خانه گوره در استان بوشهر به بندر جاسک در استان هرمزگان، ایران توانسته است تنگه هرمز را توبذار خط تمام کنیم بعدروزنامه کن.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هیات‌های مذاکره‌کننده در وین احتمالا ظرف دو روز آتی به پایتخت‌های خود بازمی‌گردندخبرنگار وال استریت ژورنال اعلام کرد که هیات‌های مذاکره‌کننده در وین احتمالا چهارشنبه یا پنج‌شنبه به پایتخت‌های‌شان بازخواهند گشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »