پرزیدنت ترامپ و جو بایدن همزمان در دو برنامه جداگانه تلویزیونی به پرسش‌های رأی دهندگان پاسخ دادند

16/10/2020 05:06:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پرزیدنت ترامپ, جو بایدن

🔺 پرزیدنت ترامپ و جو بایدن همزمان در دو برنامه جداگانه تلویزیونی به پرسش‌های رأی دهندگان پاسخ دادند ⚡️ پرزیدنت ترامپ و جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری در دو برنامه جداگانه تلویزیونی در دو شهر متفاوت، به پرسش‌های رأی دهندگان پاسخ دادند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageپرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پنجشنبه شب در دو برنامه جداگانه تلویزیونی در دو شهر متفاوت، به پرسش‌های رأی دهندگان پاسخ دادند.برنامه پرسش و پاسخ پرزیدنت ترامپ در محوطه باز موزه هنر پرز در میامی در ایالت فلوریدا برگزار شد و به طور مستقیم از شبکه ان بی سی در سراسر کشور پخش شد

.برنامه پرسش و پاسخ جو بایدن در مرکز قانون اساسی ملی در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا برگزار شد و از شبکه تلویزیونی ای بی سی به طور مستقیم پخش شد.هر دو نامزد ریاست جمهوری به پرسش‌های مطرح شده از طرف مجری برنامه‌ها و همچنین رأی دهندگانی که در آن برنامه‌ها شرکت کرده بودند پاسخ دادند

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

بایدن وسط پاسخ دادن به پرسش ها خوابش نبرد؟ CrookedJoeBide

ملتمسانه خواستیم که سفر نروید / شرایط کرونا اسف‌بار استعضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا: ملتمسانه خواستیم که سفر نروید شرایط کرونا اسف‌بار است وضعیت پیچیده‌ای را تجربه می‌کنیم‌ تخت بیمارستانی در دسترس نیست موارد بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری بسیار بالا است در خانه بمانید تا به بهبود اوضاع کمک کنید ایا ابانماه چنین است و ماههای اینده بهتر خواهد, شد! وقتی باید بریم سر کار، خونه موندن یعنی چی؟! بمونید تو خونه و با یارانه ۴۵ هزارتومن از گشنگی بمیرید.

روزهای پیاپی آلوده در شرایطی که کرونا نفس‌ها را تنگ کرده استروزهای پیاپی آلوده در شرایطی که کرونا نفس‌ها را تنگ کرده است درحالی که هنوز یک ماه هم از پاییز نگذشته است هوای تهران برای پنجمین روز پیاپی آلوده اعلام شد. آلودگی هوا امسال نه تنها نفس‌ها را تنگ و سرفه‌ها را بیشتر می‌کند بلکه باعث شیوع بیشتر کرونا می‌شود میشه دلیل علمی بیارید برکسانی که نمی اندیشندپلیدی راقرارمیدهد.،قران کریم،وقتی که ارتفاع سازی درکشورشروع شد،افزایشدتصاعدی الودگی هوای تهران هم شروع شدکه خودمعلول تراکم وسایل الوده کننده براثرتراکم ساختمانها درواحدسطح وهمچنین ممانعت خروج هوای الوده به زمان،براساس ارتفاع سازی است وان دایمی است که بایدبا که بایدبازشناسی شودودرشهرسازی وساختمان سازی تجدیدنظرشودوجامع ان یک طبقه وویلایی باجاده های استانداردمتناسب باوسایل نقلیه زمان باشدکه درهرزمان امکان پدیراست،چراکه بستران یعنی زمین برای ان وجودداردلکن دانش ان وجودندارد.

جلوگیری از خرید دارو و غذا برای مردم ایران جنایت علیه بشریت استوزیر امور خارجه محدودیت‌های غیرقانونی آمریکا در استفاده از منابع ارزی خود در کشورهای دیگر و جلوگیری این رژیم برای خرید دارو و غذا برای مردم ایران را جنایت علیه بشریت عنوان کرد. وزير خارجه ژاپن به ظريف نگفت كه اگر غذا و دارو تحريم است پس چطور از يكشنبه تجارت اسلحه را شروع ميكنيد؟ نه میخواد نقشه صدام و پیاده کنه یادت رفته درسته چندسالی با مسکل ممکنه روبر بشیم اما مثل مردم عراق که الان هم از ظلم صدام رها شدند و رو به رشدند ماهم ازظلم شماها رهاخواهیم شد سیاست اتخاذی شما کلا اشتباه بود و باید بعد جنگ عراق با همه دنیاصلح میکردیم نه مثل استالین دشمن تراشی کنیم دارو نمی‌تونید بخرید ولی اسلحه می‌خرید و می‌فروشید به برکت برجام؟

شمار مبتلایان به کرونا در آلمان به سرعت در حال افزایش است | DW | 14.10.2020موارد جدید ابتلا به بیماری کرونا در آلمان برای اولین بار از ماه آوریل تا کنون از مرز ۵۰۰۰ نفر در یک روز عبور کرده است. گسترش بیماری به ويژه در شهرهای بزرگ سرعت یافته است. صدراعظم آلمان به شدت از این وضع نگران است.

گرانی افسارگسیخته و افزایش ارزش دلار از یک به ۳۲ هزار تومان؛ ده سال است که دولت ایران یارانه نقدی به مردم را ثابت نگه داشته استگرانی افسارگسیخته و افزایش ارزش دلار از یک به ۳۲ هزار تومان؛ ده سال است که دولت ایران یارانه نقدی به مردم را ثابت نگه داشته است به تو چه؟ کدوم گرونی؟؟؟؟ چرا شعر میگی برا خودت بگو تورم لعنت خدا بر مموتي و كروبي كه اين يارانه رو باب كردند و باعث بيچارگي مردم شدند

سومین واکسن روسی کووید- ۱۹ در راه استسومین واکسن روسی کووید- ۱۹ در راه است *'ولادیمیر پوتین' در جدیدترین مصاحبه خود گفت که سومین واکسن کروناویروس نیز در حال ساخت است و در آینده نزدیک ارائه خواهد شد. *وی افزود: ما در حال حاضر باید تولید نخستین و دومین واکسن را افزایش دهیم. من یاد فیات روسی میفتم لادا اگه ما بزنیم زودی جوش میاریم قبل از رخ دادن انقلاب کیری و ننگین جمهوری فاسد و تروریستی اسلامی در ایران تمام دنیا دکتراشون رو به ایران میفرستادن برای تحصیل و ما از دنیا جلوتر بودیم اما الان جوری شدیم که همه کشورها دارند به واکسن کرونا میرسن و ما هنوز تو تست میمونیم

Share via Email Print this page پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پنجشنبه شب در دو برنامه جداگانه تلویزیونی در دو شهر متفاوت، به پرسش‌های رأی دهندگان پاسخ دادند .دکتر مسعود مردانی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اسف‌بار خواندن شرایط کرونا در کشور، گفت: وضعیت پیچیده‌ای را تجربه می‌کنیم‌.به گزارش ایسنا، کیفیت هوا در تهران طی چهار روز اخیر (از ۲۰ تا ۲۳ مهر) به دلیل افزایش غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمد جواد ظریف در گفت و گو با همتای ژاپنی خود درباره تحولات بین‌المللی، منطقه و روابط دوجانبه تبادل نظر کردند.

برنامه پرسش و پاسخ پرزیدنت ترامپ در محوطه باز موزه هنر پرز در میامی در ایالت فلوریدا برگزار شد و به طور مستقیم از شبکه ان بی سی در سراسر کشور پخش شد . برنامه پرسش و پاسخ جو بایدن در مرکز قانون اساسی ملی در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا برگزار شد و از شبکه تلویزیونی ای بی سی به طور مستقیم پخش شد . وی با اشاره به تعطیلات پیش‌رو و آغاز سفرها، تاکید کرد: تاکنون چندین بار از مردم ملتمسانه خواهش کردیم برای کمک به کاهش بار بیماری برای کادر درمان و کاهش موارد بیماری سفر نروند. هر دو نامزد ریاست جمهوری به پرسش‌های مطرح شده از طرف مجری برنامه‌ها و همچنین رأی دهندگانی که در آن برنامه‌ها شرکت کرده بودند پاسخ دادند . از دیگر توصیه‌های محیط زیست استان تهران خودداری از هرگونه فعالیتی است که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود. این خبر بروزرسانی خواهد شد. وی افزود: بر اساس پیش‌بینی‌ها در صورتی که مردم به توصیه‌های بهداشتی عمل نکرده و به سفر بروند، میزان مرگ و میر می‌تواند تا ۲ برابر افزایش یابد. پرزیدنت ترامپ در پرسش و پاسخ شبکه ان بی سی جو بایدن در پرسش و پاسخ شبکه ای بی سی نمایی از حاضران در مصاحبه تلویزیونی پرزیدنت ترامپ نمایی از محل برگزاری مصاحبه تلویزیونی جو بایدن خبرهای دیگر . وی در خصوص برجام تاکید کرد: بسیار مهم است که تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا طرف‌های دیگر هم تعهدات خود ذیل این توافق را انجام دهند.

. بنابراین دوره بیماری برای آنها طولانی‌تر می‌شود.۵ میکرون در تهران و برخی از کلانشهرهای دیگر از جمله البرز درحالی آغاز شده است که نگرانی‌هایی از تاثیر آن بر شیوع بیشتر بیماری کووید ۱۹ و افزایش تلفات این بیماری وجود دارد.. . انتهای پیام.