پرزیدنت ترامپ: اگر ایران برای مذاکره تا انتخابات صبر کند، توافق بسیار سخت‌تری در کار خواهد بود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پرزیدنت ترامپ: اگر ایران برای مذاکره تا انتخابات صبر کند، توافق بسیار سخت‌تری در کار خواهد بود رئیس جمهوری آمریکا با بیان این که رژیم_ایران می‌خواهد برای مذاکره تا بعد از انتخابات آبان صبر کند،هشدار داد در آن زمان توافق بسیار سخت‌تری در کار خواهد بود

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه چهارم مهر، با بیان این که رژیم ایران می‌خواهد برای مذاکره تا بعد از انتخابات آبان صبر کند، هشدار داد در آن زمان توافق بسیار سخت‌تری در کار خواهد بود.

پرزیدنت ترامپ گفت، «ایران و ونزوئلا هر دو خواهان مذاکره هستند، اما می‌خواهند تا بعد از انتخابات صبر کنند، چون من یک سال پیش گفتم حق انتخاب دارید، یا حالا مذاکره کنیم یا بعد از انتخابات.» رئیس جمهوری آمریکا، که در میان هوادارن لاتین‌تبار خود در دورال ایالت فلوریدا صحبت می‌کرد، در ادامه به تهران و کاراکاس هشدار داد که بعد از انتخابات توافق به مراتب سفت و سخت‌تر خواهد بود.

پرزیدنت ترامپ پیش از این بارها از توافق هسته‌ای تیر ۱۳۹۴ قدرت‌های جهانی با ایران انتقاد کرده و گفته است دولت او هرگز اجازه نخواهد داد جمهوری اسلامی به سلاح اتمی دسترسی پیدا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انتقام_سخت تابستان_داغ_آمریکا

کس ملانیا

شما خوب راهش رو پيدا كرديد: كشوري رو درفشار و تحريم ميكنيد حالا به هر بهانه اي بعد از اون ازش باج و رشوه و دزدي ميكنيد! البته اون كشور بايد منابع طبيعي داشته باشه وگرنه فايده اي نداره!

انگار داره بچه می ترسونه!!!! 😅

ترامپ دمت گرم

مذاکره ای در کار نیست ...بزن اون دگمه پرتاب موشک رو اگه عرضشو دارید ..حداقل تکلیف مردم مشخص میشه

یک سوال چرا امریکا باوجودنقض حقوق بشرطالبان رو تحریم نمیکنه؟!!!اگر منظورتروریست است ،طالبان بیشتر درافغانستان نیروهای امنیتی وامریکایی وغیرنظامی هارو کشته است.وچندین سال است که با دولت قانونی،ونیروهای امریکایی درجنگ است

سگ زرد برادر شغال است برای ایران فرق نمیکند کسی در کاخ سیاه باشد آخه تا کی با اسم مقدس ایران میخوای دهان کثیفت رو آب بکشی تا رای جمع کنی

هیچ غلطی نمیتونی بکنی غیر ازینکه کار رو به مردم عادی سخت کنی احمق حقه باز🖕

ایران نه بعضی ها😂 بله اینجا یک عده بندباز سیاسی داریم که تا دقیقه نود صبر می کنند هرکی گل برنده را زد می پرن بغلش، شما گول لبخندهای مشتری مداریشون رو نخور یا خواستی بخور و برو اینا اجاره ای هستند😆

بابا این همه گدایی مذاکره ؟!!، بعد تازه میگی ایران می خواد تو انتخابات آمریکا مداخله کنه؟!! قسم حضرت عباس روباه و ؟ یا دنب خروس و ؟!!

عمو ترامپ دوست داریم

ترامپ داره هرروز جمهوري اسلامي رو بازي ميده، الان كه احتمال انتخاب مجددش بالاتر رفته شروع كرده بازي دادن، الان ايراني فقط آرزو دارن جمهوري اسلامي سرنگون بشه، به هر روشي!

ترامپ از این غلطها زیاد میخوره

درود بشرفت آقای ترامپ پاینده باشید

😂🤣😂🤣😂🤣😂

این آرزو را با خود به گور خواهی برد نه تو هر شخص دیگری بعنوان رئیس جمهور امریکا یک عذر خواهی بابت 41 سال خیانت علیه ایران و فقر و فلاکت بدهکارند این مردم است که تصمیم خواهند گرفت نه حکومت اسلام امریکایی

اونا عاشق قدرت،مقام،ثروت،عیاشی و زندگی اند ،نگران نباشید اگه پای مرگ و سرنگونی به میان بیاد، همه جوره قمبل قهرمانانه می کنند.

این نشان میده آمریکا به مذاکره بیشتر محتاجه. ممنون ترامپ قمارباز دهان گشاد

اصلا قرار نیست توافقی انجام بده و باید یادآور شد سواد سیاسی ایران بیشتر از شماست با بیشینه ی تشکیل سرزمینتون.

یارو تعادل روانی نداره ها. اصلا نمیدونه چی میخواد و چی میگه

مردک دروغگوی مزور تا دیروز می گفت ایران خواهان گفتگوست ، حالا چی شده باز ! رایش در خطره؟

ایران چه توافقی با یک شارلاتان تروریست و حقه باز می تواند داشته باشد؟! ایران قبلا توافق کرده،شما برگرد از اشتباهت و بگو : غلط کردم که از توافق خارج شدم! غلط کردم که قهرمان ملی شما را ترور کردم! غلط کردم که تحریم بر قرار کردم! شما باید خسارات مالی وارد به ایران را جبران کنید!

التماس نکن! فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران خارج از چهارچوب برجام قابل مذاکره نیست برنامه دفاع موشکی ایران 'اصلا' قابل مذاکره نیست کمک ایران به متحدان خود در منطقه و کمک به مظلومان منطقه و تداوم آرمان فلسطین و نفی رژیم جعلی اسرائیل نیز 'اصلا' قابل مذاکره نیست..

اصلا توافقی در کار نخواهد بود تا سخت باشد یا آسان! رئیس جمهور شارلاتان امریکا هرجا می رود به ترور قهرمان ملی ایرانیان افتخار می کند،بعد می گوید بیایید توافق کنیم! من به ترامپ می گویم :خودت خری! ممکن است صبح تا شب سر امریکائی ها شیره بمالی،اما ایرانیان را نمی توانی فریب دهی!

بقول خودتان : نه مرسی! ایران را ابزار پیروزی در انتخابات قرار ندهید! ایرانیان ارزشی برای افراد بد عهد،زورگو،حقّه باز،و مهمتر از همه تروریست،قائل نیستند تا با او معامله و تفاهم کنند چه معامله ای؟! ایران در باب منافع و حقوق ملی خود با یک تروریست دروغگو و بد عهد معامله نمیکند

کلا هدف آمريكا همینه که مذاکره رو سختتر کنه ، یعنی اون چیزی که ملت میخواد، 'آزادی' رهایی .

منظور ترامپ این است؟ برای آغاشون کنار گذاشته.فقط خواهش داریم بدون خشونت و با روغن بنفشه باشه!!

چقدر زر ميزنه اين مو زرد تخمي!! تو فعلا ارتش رو بسيج كن سه ماه ديگه بايد شورش داخلي و تجزيه رو جمع كني الدنگ

هروقت این ترامپ ازگل و دولت امریکا بطور کامل به برجام برگشت و خسارت وارده به مردم در این مدت و داد اوکی برمیگردیم سر میز مذاکره...این پیام من و به اربابت برسون البته اگر دستت میرسه بهش...

شکر (گه) زیادی خورده... بعد از ترور سردار_سلیمانی و خروج از برجام، هیچ مذاکره ای با آمریکا نخواهیم داشت. آمریکا دشمن مردم ایران بود و با این ترور این دشمنی تا پایان تاریخ خواهد ماند. دشمنی ما فقط درمیدان نبرد و درخاکهای آمریکا پایان خواهد یافت. پاسخ ما، مرگ بر آمریکا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تامین پیش پرداخت خرید واکسن کرونا از سوی بانک مرکزی تا ۱۸ مهرسخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: با دستور وزیر بهداشت و در راستای مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خرید واکسن کووید۱۹ از ساز و کار کواکس، با هماهنگی های انجام شده از سوی اداره کل همکاریهای بین المللی وزارت بهداشت، توافقنامه ای توسط رییس سازمان غذا و دارو امضا و به اتحادیه بین المللی واکسن، ارسال شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اجرای وعده به بازنشسته ها/افزایش حقوق تا ۹۰ درصد شاغلان هم ترازبعد از مدت ها رایزنی و وعده هایی که در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشسته ها از مهر ماه امسال داده شده بود سرانجام با پیشنهاد مطرح شده از سوی هیات دولت موافقت شده و به زودی در رابطه با متناسب سازی حقوق بازنشسته ها تا ۹۰ درصد حقوق شاغلان هم تراز اقدام خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار هواشناسی نسبت به کاهش ۴ تا ۷ درجه ای دما در برخی استان‌های کشورسازمان هواشناسی با صدور هشداری از نفوذ سامانه بارشی به هفت استان کشور و بارندگی گاهی رگبار و رعد و برق و کاهش دما حدود ۴ تا ۷ درجه سلسیوس و مواج شدن دریا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چقدر طلای قابل استخراج از معادن جهان باقی مانده است؟قیمت هر اونس طلا یک ماه پیش بود که به رکورد تاریخی ۲ هزار دلار رسید؛ اکنون شورای جهانی طلا از کاهش استخراج طلا برای نخستین بار در ۱۱ سال گذشته خبر می‌دهد، آیا ذخایر جهانی این فلز گرانبها رو به اتمام است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ جان مسوولان در اولویت استpkhwshhal چهره عریان فاشیسم اسلامی در ایران... pkhwshhal ایناهم ادمای خطرناکین خب pkhwshhal این به بار استثنا درست توزیع کردن. پر خطر از این این گروه نداریم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ورزش بانوان ما نشانگر ناروا و نادرست بودن تبلیغات علیه ایران طی سالهای گذشته استرئیس جمهور ورزش و گردشگری را دو پایه مهم در تقویت نشاط و سلامت جامعه و بسیار حائز اهمیت برشمرد و تاکید کرد که باید از میراث فرهنگی هزاران ساله کشور نه تنها به خوبی حفاظت کنیم بلکه باید با معرفی بیشتر آن، این فرصت برای جهانیان فراهم شود تا با دیدن این آثار بزرگ و سحرانگیز بدانند این ملت دارای چه سوابق مهمی است. افتتاح باز از داخل سوراخ موش بخاطر ترس از جان
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »