کرونا در ایران؛ جان مسوولان در اولویت است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

۱۵۰۰ واکسن_آنفلوآنزا در اختیار بهداری مجلس با قیمت ۴۰ هزار تومان قرار گرفته است.این درحالی ست که بنا به ادعای مسئولین اولویت توزیع این واکسنها افراد و گروههای پرخطر است. گزارش گاهشمار_کرونا از پویان خوشحالpkhwshhal 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی کرونا

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«توزیع واکسن آنفلوآنزا در کشور آغاز شد.» این تیتر برخی رسانه‌ها در ایران و برگرفته از اظهارات «کیانوش جهانپور»، سخن‌گوی سازمان غذا و دارو است. او امروز (پنج‌شنبه سوم مهر ۱۳۹۹): «توزیع دارو با اولویت دریافت گروه‌های در معرض خطر آغاز شده است اما بخشی از واکسن‌ها به‌دلیل تحریم و تخصیص ارز دیرتر می‌رسد.»

این دکتر داروساز هم‌چنین گفته بود: «نیاز است که با هرگونه انحصار و پارتی‌بازی در مرحله توزیع تا تزریق واکسن آنفلوآنزا، برخورد قانونی شود.» این اولین‌بار نیست که جان مسوولان نظام در اولویت قرار گرفته است. پیش از این هم در روز ۲۳ شهریور۱۳۹۹، به مناسبت روز بازگشایی دانشگاه‌ها، رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از «حسن روحانی» گلایه کرد که کاش به جای حضور آنلاین در این مراسم، حضور فیزیکی داشت.: «در زمانه کرونا، فشار ما در اجرای پروتکل‌های بهداشتی، به خصوص حفاظت از مقامات تراز اول نظام موجب شد که به این شکل مراسم برگزار شود.

«محمودرضا مرادی»، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز گفته است تنها ظرف دو هفته اخیر شمار مبتلایان بستری در بیمارستان‌های استان دو و نیم برابر افزایش یافته است: «از ۱۵۰ بیمار به ۳۸۱ بیمار رسیده‌ایم که ۶۰ نفر آن‌ها در بخش آی‌سی‌یو بستری هستند.»از شهرستان ارومیه در استان آذربایجان غربی نیز خبر می‌رسد که ظرفیت بیمارستان طالقانی این شهر به طور کامل پر شده است و مبتلایان جدیدی که به بیمارستان مراجعه می‌کنند، در اورژانس این بیمارستان در انتظار تخت هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

pkhwshhal بخدا من از این نمایندگان همچین انتظاری ندارم

pkhwshhal این به بار استثنا درست توزیع کردن. پر خطر از این این گروه نداریم

pkhwshhal ایناهم ادمای خطرناکین خب

pkhwshhal چهره عریان فاشیسم اسلامی در ایران...

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ گلایه وزیر بهداشت به قاسم سلیمانی برای تاخیر در پرداخت بودجهpkhwshhal عنوان خ.... مالترین در کابینه روحانی بدون شک متعلق به این احمقه. معلوم نیست وزیره؟ دکتره؟ شاعره؟ pkhwshhal بابا دست بردارید از اینکارها ،کدوم آدم عاقلی با یه شخص فوت شده که هیچ تخصصی در اون حوضه نداشته شکوه و گلایه میکنه؟؟؟ خدایا زمان توزیع عقل اینا تو صف چی بودن؟؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 02 مهر 1399استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۲۰۰ هزار نفر گذشت - BBC News فارسیداده های دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا اکنون از ۲۰۰ هزار نفر عبور کرده است. امریکایی کمتر جهان ایمن تر Don’t spread lie. Viva Trump. Trump 2020. 🇺🇸✌🏻❤️ یاد داستان اون خیاطه افتادم که سر راه قبرستون خیاطی داشت😅 هر تابوتی را که می بردن یه سنگ می انداخت توی کوزه قبل از بستن مغازه می شمرد. تا یه روزی مغازه باز نشد و مردم سراغشو گرفتن. همسایش گفت خیاط در کوزه افتاد😀 حالا شما هم بشمر😂😂😂
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۱۸۴ فوتی جدید کرونا در کشور / ۲۴ استان در وضعیت قرمزشناسایی ۳۶۰۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۶۰۵ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۸۴ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۳۲۷۹۸ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۶۵۸۴۶ نفر *تعداد فوت شدگان: ۲۴۸۴۰ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش بلومبرگ از ثبت رکورد جدید ابتلای روزانه به کرونا در ایران؛ موج سوم کرونا و ادامه بی‌توجهی مسئولان♦️ گزارش بلومبرگ از ثبت رکورد جدید ابتلای روزانه به کرونا در ایران؛ موج سوم کرونا و ادامه بی‌توجهی مسئولان ▪️تعداد جان باختگان بر اساس ویروس کرونا در ایران به ۲۴ هزار و ۶۵۶ نفر رسید. تعداد کل مبتلایان نیز به ۴۲۹ هزار و ۱۹۳ نفر رسید. شماکه اینهمه کشته دارین مال پر توجهی مسئولان هست؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چین اتهام‌زنی ترامپ در رابطه با شیوع کرونا را رد کردنماینده دائم چین در سازمان ملل متحد امروز (سه‌شنبه) گفت، پکن اتهام‌زنی ایالات متحده مبنی بر دست داشتن در شیوع کنونی کووید-۱۹ را نمی‌پذیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »