پرداخت یارانه نقدی باعث کوچک‌تر شدن سفره کارگران شد/ مردم دیگر تحمل گرانی و تورم را ندارند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 53%

ایلنا از فارس گزارش می‌دهد؛ پرداخت یارانه نقدی باعث کوچک‌تر شدن سفره کارگران شد/ مردم دیگر تحمل گرانی و تورم را ندارند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز متاسفانه رنج مردم تمامی ندارد و گویا دولت سیزدهم هم قصد ندارد تا حدودی آرامش و ثبات قیمت را به خانواده‌ها بازگرداند. آن طور که راستگو دبیر اجرایی خانه کارگر فارس می گوید: پرداخت یارانه نقدی اقدام نامناسبی است که دولت‌ها بدون پشتوانه پول را چاپ می کنند و در اختیار مردم قرار می‌دهند که در نهایت سبب تورم، گرانی و لاغر شدن سفره کارگران می شود.

این فعال کارگری با اشاره به اینکه سرنوشت 4 میلیون بازنشسته در دستان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارد بیان می کند: در حال حاضر بسیاری از بازنشستگان بارها با ما تماس می گیرند و از عدم افزایش حقوق ها ناراضی اند.

راستگو با اشاره به اینکه متاسفانه در حال حاضر نظارت ها بر قیمت ها به صورت دقیق انجام نمی شود می گوید: متاسفانه شاهدیم مغازه داران محصولاتشان را به قیمت دلخواه به مردم می فروشند.وی با بیان اینکه با دستور مسئولان در رسانه ها و صدا و سیما قیمت ها ارزان نمی شود می افزاید: مسئولان در شرایط فعلی باید در مرحله نخست قیمت ها را کاهش دهند و بعد اقدام به فرمایشات دستوری در تلویزیون و رسانه ها کنند.

این فعال کارگری در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد افزایش 50 الی 100 نرخ اجاره بها در شیراز هستیم می گوید: متاسفانه تمام این موارد سبب ایجاد مشکلات برای مردم می شود. بازرس کانون تأمین اجتماعی شیراز در ادامه با اشاره به اینکه حذف ارز و اختصاص آن به قشر آسیب پذیر باید از سال‌های گذشته انجام می شد ادامه می دهد: متاسفانه این اقدام نباید به صورت آزمون و خطا از جیب ملت و مردم آغاز می شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بورل: فروپاشی توافق باعث دست‌یابی ایران به سلاح‌ هسته‌ای خواهد شدجوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که «احیای توافق هسته‌ای با ایران، امکان حل برخی مشکلات منطقه و نه همه آن را فراهم خواهد کرد.»مسئول از این توجیهات هم برای خرید انرژی از روسیه استفاده کردند بعد به گوه نشستن شک نکنید بدرک،گور بابای همتون
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سقط جنین بطور کامل در ایالات اوکلاهمای آمریکا ممنوع شدممنوع اعلام شدن هرگونه سقط جنین در اوکلاهما باعث شد که این سنگر محافظه‌کاران در جنوب ایالات متحده، به ایالتی تبدیل گردد که محدودترین مقررات را در موضوع پایان داوطلبانۀ بارداری دارد. Wooow why? و باز هم مردان برای زنان و بدنشان تصمیم گرفتند …. MyBodyMyChoice
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از تندیس‌های ۷ عضو ارشد خاندان سلطنتی بریتانیا در لندنموزه معروف مادام توسو با وجود اختلاف شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل با دیگر اعضای خاندان سلطنتی، تندیس آنها را در کنار دیگر اعضای ارشد این خاندان قرار داده است. خاندان،منفورِ ابلیس!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سانحه در یکی از واحدهای تحقیقاتی وزارت دفاعسانحه در یکی از واحدهای تحقیقاتی وزارت دفاع روز چهارشنبه (۴ خرداد) طی سانحه‌ای که در یکی از واحدهای تحقیقاتی وزارت دفاع در منطقه‌ی پارچین به وقوع پیوست، مهندس احسان قد بیگی به شهادت رسید و یکی دیگر از همکاران ایشان دچار جراحت شد. سانحه بمباران اسرائیلیها سربازان گمنام حضرت موسی در همه ارکان رژیم آخوندی نفوذ کرده‌اند درست شهرک جانبازان رو زیر در ورودی مجتمع پارچین ساختیم من فکر میکردم برای چی اینجا که دائم درخطر اتمی است این جانبازان بیچاره که یکباربدبخت وزخمی شدند فقط برای اینکه رد گم کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تشییع باشکوه دو شهید سانحه هوایی ارتش برگزار شد / خلبانان فرصت ایجکت پیدا نکردندمدیر روابط عمومی ارشد نظامی آجا در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری گفت: مردم اصفهان امروز با شکوه خاصی پیکر دو شهید سانحه هوایی ارتش را تشییع کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات گسترده مردم آبادان علیه عملکرد و پنهان‌کاری مقامات درباره ساختمان متروپلمردم آبادان شامگاه چهارشنبه 4 خرداد با تجمع گسترده در خیابان‌های اطراف ساختمان فرو ریخته متروپل در این شهر علیه مقامات دولتی و محلی شعار داده و آنها را به عبادان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »