پدرسون: با راه‌حل سیاسی در سوریه فاصله داریم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده سازمان ملل ضمن اشاره به اینکه راه حل سیاسی در سوریه فاصله داریم، تاکید کر: باید برای ایجاد یک محیط امن، آرام و بی طرفانه کار کرد. - خبرگزاری آناتولی

نماینده سازمان ملل ضمن اشاره به اینکه راه حل سیاسی در سوریه فاصله داریم، تاکید کر: باید برای ایجاد یک محیط امن، آرام و بی طرفانه کار کرد.گیر پدرسون، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در ششمین کنفرانس بروکسل تحت عنوان «کنفرانس حمایت از آینده سوریه و منطقه»، سخنرانی کرد.

وی درباره وضعیت کنونی سوریه و مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه در ژنو گفت: سوری‌ها اکنون بیش از هر زمان دیگری به حمایت شما نیاز دارند. پدرسون افزود: بن بست استراتژیک کنونی در میدان و عدم حضور سوریه در سرفصل‌ها نباید این تصور را ایجاد کند که باید توجه کمتری به درگیری‌ها کرد یا اینکه فوریت برای یک راه حل سیاسی جامع از بین رفته است.

وی با یادآوری اینکه کمیته قانون اساسی در پایان ماه جاری در ژنو تشکیل جلسه خواهد داد، تاکید کرد: صادقانه بگویم، با راه حل سیاسی در سوریه فاصله داریم. کمیته قانون اساسی اواخر ماه جاری در ژنو تشکیل جلسه خواهد داد. هفت دور قبلی نتایجی را که ما می‌خواستیم نداشت. اما امیدوارم تور آتی حداقل بتواند پیشرفت کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برقراری منع آمد و شد در سری‌لانکا در پی مرگ پنج نفر در تظاهراتدر پی هفته‌ها اعتراض و مرگ دست‌کم پنج نفر در روز دوشنبه، دولت سری‌لانکا روز سه‌شنبه حکم منع آمد و شد اعلام کرد و هزاران نیروی پلیس را برای اجرای این قانون به خیابان‌ها فرستاد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سعودی: از راه حل سیاسی جامع در یمن حمایت می‌کنیممحمد بن سعید الجابر، سفیر پادشاهی عربی سعودی در یمن که بر برنامه سعودی برای توسعه و بازسازی یمن نظارت دارد، با هانس گروندبرگ، فرستاده ویژه دبیرکل سازمان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترانه‌ای برای اوکراین در غیبت روسیه؛ آیا یوروویژن سیاسی است؟شصت و ششمین دوره مسابقات یوروویژن در حالی روز سه‌شنبه دهم مه در شهر تورین ایتالیا آغاز می‌شود که این مسابقه هنری شدیداً تحت تأثیر تهاجم روسیه به اوکراین است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

یک مقام غربی: ایران پیشتر با شروط آمریکا در مذاکرات وین موافقت کرده بودلورا روزن، خبرنگار نشریه «پولیتیکو» به نقل از یک منبع آگاه غربی خبر داد، ایران در ابتدای سال جاری، تمایل داشت تا شروط مطرح‌شده از سوی آمریکا، در قبال حذف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نمی‌‌گذارم به کارگران ظلم شود/ در مبارزه با فساد سراغ گردن کلفت‌ها رفته‌امشهردار تهران گفت: در مبارزه با فساد سراغ گردن کلفت‌ها رفته‌ام و هرکسی هم از من شکایت کرده مغلوب شده، چرا که اسناد داشتم و دنبال حق و حقوق مردم بودم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دیدگاه: اعتراضات معیشتی در خوزستان گفت‌وگو با کریم دحیمیدر دیدگاه بشنوید: اعتراضات_معیشتی در خوزستان گفت‌وگو با کریم دحیمی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »