پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

27/09/1400 05:01:00 ب.ظ

۶ بند حمايتي از بورس در لايحه بودجه ۱۴۰۱ ماليات بازار سرمايه به خود بازار برمي‌گردد دولت سيزدهم اولين بودجه خود را با محوريت رشد اقتصادي و كنترل تورم تقديم مجلس كرده است كه در آن توجه ويژه‌اي به بازار سرمايه و شركت‌هاي بورسي شده است.

ادامه مطلب:
پاد »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

من از بورس نا امیدن. بودجه شما یعنی تورم ببشتر.بیکاری بیشتر فرار سرمایه بیشتر این پولی که بابت انتخابات ۱۴۰۱ دادین به شورای نگهبان .وقتی انتخاباتی در ۱۴۰۱ وجود نداره پول بنیاد نشر آثار امام چیه؟مالیلت بر مصرف کننده چرا منبع درامد شده؟هیچ کجا مالیات بر مصرف نمیزارن مگه برای خرید کمتر و پس انداز بیشتر.شما مالیات سنگین رو خرید ملت برای چی گذاشتید؟

يقول محمد قاسم: 'لم أر من هو المهدي في أحلامي. وأنا لست المهدي ولا أريد أن أكون. أنا مثل أي شخص آخر وأملي وثقتي بالله وحده'. ولكن الكثير من المسلمين يعتقدون أنه هو الإمام المهدي المنتظر. تعرف على الحقيقة هنا!

قیمت برنج ایرانی در بازار به ۷۰ هزار تومان رسیدقیمت برنج ایرانی در بازار به ۷۰ هزار تومان رسید مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت برنج در سطح مغازه‌ها به ۷۰ هزار تومان هم رسیده است. خط فقر رو میخواد از بین ببره، همه ملت رو بذاره زیر خط دیگه خط معنا نداره يدعي بعض علماء المسلمين الماليزيين والإندونيسيين أنهم وجدوا الإمام المهدي المنتظر. يقولون إن المهدي قد يكون محمد قاسم ، الذي اشتهر عبر وسائل التواصل الاجتماعي عن أحلامه التي يراها عن قيام الإسلام وباكستان.

گفتگوی رئیس جمهور با مردم و کسبه بازار قدیمی یزدآیت الله رئیسی از بافت تاریخی یزد بازدید کرد و با حضور در بازار قدیمی این شهر از نزدیک با برخی کسبه و مردم به گفتگو پرداخت.

اقدامات پلیس امنیت اقتصادی برای نظارت بر بازار در شب یلدا/ تمهیدات ویژه پلیس و وزارت صمت برای جلوگیری از سوءاستفاده از کارت‌های بازرگانیدر گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: اقدامات پلیس امنیت اقتصادی برای نظارت بر بازار در شب یلدا/ تمهیدات ویژه پلیس و وزارت صمت برای جلوگیری از سوءاستفاده از کارت‌های بازرگانی

دولت قدردان همراهی و اعتماد مردم در موضوع کرونا است/ صیانت از جان مردم ایجاب می‌کند بر تردد از مرزها با دقت و جدیت نظارت شودرئیس جمهور با قدردانی از همراهی مردم و تلاش کادر بهداشت و درمان در کاهش آسیب‌های کرونا، بر ضرورت حفظ و تقویت این روند با تاکید مضاعف بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و تداوم کنترل‌های دقیق و هوشمند بویژه در مرزهای کشور تاکید کرد. پسته ها تموم شده ؟ موز چی ؟ ممنونم از آقای رئیسی شما الفبای نجات جان مردم را انجام ندادید به جای واکسن فایزر و مودرنا آشغال چینی بعد از یکسال به ملت تزریق کردید

‌رئیس جمهور: باید در کنار یکدیگر ‌مشکلات را حل کنیم/ مشارکت دولت و خیرین سبب گره‌گشایی از مردم می‌شود + فیلم و عکس- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم | Tasnimرئیس‌جمهور در دیدار با جمعی از خیرین استان یزد: مهم‌تر از وقف، نگه داشتن آن است باید در کنار یکدیگر مسائل و مشکلات را حل کنیم اشکالی ندارد وقتی خیرین طرحی را شروع می‌کنند، درصدی از کار را هم دولت انجام دهد تا آن امر خیر به ثمر برسد

ارگان مطبوعاتی دولت: پیشرفت مذاکرات وین کند است | DW | 18.12.2021روزنامه ایران پس از وقفه در مذاکرات وین در سرمقاله خود نوشت، سرعت پیشرفت دور کنونی مذاکرات احیای برجام کم است. سه کشور اروپایی روز گذشته گفتند، وقفه در مذاکرات به درخواست ایران بود اما علی باقری این حرف را تکذیب کرد.