پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

🎥 ماسک از هر واکسنی در مقابل کرونا موثرتر است (نسخه کامل: )

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل: ۲۸ پایگاه موشکی حزب‌الله را در مناطق مسکونی بیروت شناسایی کردیممرکز تحقیقات و آموزش الما(ALMA) واقع در اسرائیل با انتشار گزارشی اعلام کرد که ۲۸ پایگاه موشکی حزب‌الله لبنان را که در مناطق مسکونی شهر بیروت مستقر شده، شناسایی کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دفع حمله پهپادهای تروریست‌ها به پایگاه حمیمیم روسیه در سوریه- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimدفع حمله تروریست‌ها به پایگاه حمیمیم روسیه در سوریه مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه از دفع حمله دو هواپیمای بدون سرنشین تروریست‌ها توسط سامانه‌های پدافند هوایی روسیه، مستقر در پایگاه هوایی حمیمیم در خاک سوریه خبر داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دو پایگاه نظامی آمریکا در اوکیناوای ژاپن قرنطینه شدنددو پایگاه نظامی متعلق به ارتش آمریکا در استان اوکیناوای ژاپن به دلیل شناسایی موارد ابتلا به ویروس کرونا قرنطینه شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وقوع آتش سوزی در یک کشتی در پایگاه دریایی سن‌دیگو در آمریکا ۲۱ مجروح در پی داشت🔺وقوع آتش سوزی در یک کشتی در پایگاه دریایی سن‌دیگو در آمریکا ۲۱ مجروح در پی داشت ⚡️براثر وقوع آتش سوزی در یک کشتی در پایگاه دریایی سن‌دیگو، کالیفرنیا، ۲۱ نفر مجروح شدند که جراحت این افراد جزئی گزارش شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »