رهبری اجازه نمی‌دهند مجلس به دولت آسیب برساند

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

احمد خرم، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با اعتماد‌آنلاین:رهبری اجازه نمی‌دهند مجلس به دولت آسیب برساند/هیاهو و هرج‌و‌مرج دردی را درمان نخواهد کرد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

احمد خرم، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو بادر این‌ باره اظهار داشت: از همان سوم اسفند که ترکیب نمایندگان مجلس یازدهم مشخص شد، روشن بود که مجلس یازدهم بنا را بر رویارویی جدی با دولت خواهد گذاشت که حضور آقای ظریف در مجلس گواه این مدعا بود. در واقع آنچه در خلال سخنرانی وزیر امور خارجه در صحن بهارستان رخ داد نمادی بارز از اراده مجلس برای تخریب دولت بود.

وزیر راه دولت اصلاحات افزود: برای من عجیب است که چطور تندروها نمی‌دانند رفتارشان مصداق بارز «بر شاخه نشستن و بن بریدن است»؛ یعنی در شرایطی که کشور شدیداً تحت فشار اقتصادی است ایجاد جو تقابلی باعث خواهد شد کار بیخ پیدا کند. این نگرانی وجود دارد که در چنین فضایی افراد ناراضی سوء‌استفاده کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت و مجلس هرچه سریع‌تر به وضعیت معیشت مردم رسیدگی کنندآیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: مسئولان ازجمله دولت و مجلس هرچه سریع‌تر به وضعیت معیشت مردم رسیدگی کنند، نظارت جدی در بازار انجام شود و به کمک هم از این مشکلات ان‌شاءالله عبور کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورود دلار به کانال '۲۳ هزار تومانی' همزمان با سختگیری بیشتر دولت ایران برای بازگشت ارزبا ادامه روند رو به رشد قیمت ارز در بازار ایران، گزارش‌ها از تهران حاکی از آن است که قیمت فروش دلار در بازار آزاد در معاملات امروز به بالای ۲۳ هزار تومان رسیده است. همزمان دولت ایران ضمن اعلام مشوقهایی، اقدامات سختگیرانه‌ای را برای برگرداندان ارز برای صادرکنندگان اعلام کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رهبر انقلاب: نمایندگان جو زده نشوند/توهین به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیستهمه در مقابل دشمن یک صدا باشیم | حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی: مجادلات مردم را ناراحت می‌کند همه باید مقابل دشمن یک صدا باشیم
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دولت آماده تعامل سازنده با مجلس است/ تصویب لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی در دولترئیس‌جمهور گفت: دولت آماده تفاهم، همکاری و تعامل سازنده با مجلس شورای اسلامی جهت پیشرفت و آبادانی و مقابله با نقشه های شوم دشمنان قسم خورده کشور است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نهادهای امدادرسان بین‌المللی: قطع دسترسی به شمال‌غرب سوریه جان میلیون‌ها نفر را به خطر می‌اندازد🔺نهادهای امدادرسان بین‌المللی: قطع دسترسی به شمال‌غرب سوریه جان میلیون‌ها نفر را به خطر می‌اندازد ⚡️نهادهای امدادرسان می‌گویند قطعنامه شورای_امنیت که تنها یکی از دو گذرگاه برای ارسال کمک به شمال غرب سوریه را باز نگه می‌دارد، رنج ساکنان را تشدید میکند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رویترز: حوثی‌ها با دسترسی سازمان ملل به نفتکش به گل نشسته در سواحل یمن موافقت کردند🔺رویترز: حوثی‌ها با دسترسی سازمان_ملل به نفتکش به گل نشسته در سواحل یمن موافقت کردند ⚡️دو منبع در سازمان ملل می‌گویند حوثی‌ها موافقت کرده‌اند دسترسی به یک نفتکش به گل نشسته در سواحل یمن را، که ممکن است باعث بروز فاجعه زیست محیطی شود، فراهم کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »