پاپ فرانسیس خواستار برقراری عدالت در بلاروس شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺پاپ فرانسیس خواستار برقراری عدالت در بلاروس شد ⚡️پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، روز یکشنبه ۲۶ مرداد خواستار اجرای عدالت و احترام به حقوق مردم در بلاروس شد

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، روز یکشنبه ۲۶ مرداد خواستار اجرای عدالت و احترام به حقوق مردم در بلاروس شد.

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، نیز هفته گذشته در سخنانی با اشاره به اعتراض‌ها به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در بلاروس، بر خواست آمریکا مبنی بر برخورداری همه مردم جهان «از جمله مردم ایران، ‌روسیه، و چین» از فرصت و آزادی، تاکید کرد. در پی برخوردهای خشونت آمیز حکومت بلاروس با مردم که موجب کشته شدن دست کم دو نفر و بازداشت هزاران نفر از معترضان شد، اتحادیه اروپا به در حال بررسی تحریم بلاروس است.مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، می گوید ایالات متحده و اتحادیه اروپا در حال بررسی شرایط بلاروس هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وال‌ استریت ژورنال: بی‌اعتمادی به ایران از عوامل اصلی نزدیکی امارات و اسرائیل استوال استریت ژورنال در گزارشی به نقل از تعدادی از مقام‌های آگاه آمریکایی نوشت مقامات دولت دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، امیدوارند تا پایان سال ۲۰۲۰ کشورهای بیشتری در خاورمیانه با اسرائیل روابط دیپلماتیک برقرار کنند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آیا شکست آمریکا در شورای امنیت، برد ایران است؟ - BBC News فارسیاعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد به طرح قطع‌نامه آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران رأی ندادند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آیا پایان اسلام‌گرایی در ترکیه نزدیک است؟ - BBC News فارسیتبدیل موزه ایاصوفیه استانبول به عبادتگاه مسلمانان از نظر عده‌ای آخرین میخ بر تابوت سکولاریسم در ترکیه است. نظرسنجی‌ها و تغییرات اجتماعی نشان از کاهش احساسات مذهبی در ترکیه دارد، جایی که به نظر می‌رسد ملی‌گرایی به نیرویی قدرتمندتر تبدیل شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رویا برومند: اگر وضع زندان‌ها خوب است، چرا اجازه بازدید نمی‌دهید؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رای شورای امنیت ردی بر ادعای آمریکا درباره مکانیسم ماشه استنماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، رای شورای امنیت در رد قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تسلیحاتی ایران را انزوای آمریکا در عرصه بین‌الملل دانست و گفت این رای نشان‌دهنده بی‌پایه و اساس بودن ادعای واشنگتن درباره مکانیسم ماشه هم تلقی می‌شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

امارات خواهان 'اجرای هر چه سریع‌تر' توافق با اسرائیل است - BBC News فارسیانور قرقاش، وزیر مشاور امور خارجی امارات گفته است کشورش خواهان اجرای هر چه سریع‌تر توافق عادی‌سازی روابط با اسرائیل است. او گفته است توافق با اسرائیل، یک نقطه عطف مهم در روابط اعراب و اسرائیل به شمار می‌رود و از اسرائیل خواسته است تا قدم‌های لازم برای موفقیت این توافقنامه را بردارد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »