ویروس کرونا روی بسته‌بندی میگوی وارداتی از عربستان در چین

24/08/1399 10:34 ب.ظ

مقامات چینی از شناسایی ویروس کرونا روی بسته‌بندی میگوی وارداتی از عربستان سعودی خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

مقامات چینی از شناسایی ویروس کرونا روی بسته‌بندی میگوی وارداتی از عربستان سعودی خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی به گزارش روزنامه چینی گلوبال تایمز، مقامات این کشور روی بسته‌بندی میگوی منجمد وارداتی از عربستان سعودی ویروس کرونا شناسایی کرده‌اند.

بنا به اعلام کمیسیون بهداشت شهرداری لانچوی چین، روی بسته‌بندی میگوی منجمد که از عربستان سعودی وارد شده است، در گمرک شهر تیانجین ویروس کرونا شناسایی شده است.

بر این اساس، پس از شناسایی ویروس روی بسته‌بندی میگوی وارداتی، سردخانه به صورت موقت تعطیل شده و همه کارکنان آن تست کرونا داده‌اند که نتایج همه آنها منفی بوده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

چندبار خواندم که مطمئن باشم برعکس نفهمیدم!

سرعت جهش کرونا، ۴ برابر کمتر از آنفلوانزا/جهش ویروس از عواقب تاخیر در واکسیناسیون بموقعپژوهشگر اپیدمیولوژی و تکامل ویروس دانشگاه آکسفورد با تاکید بر اینکه پیک زمستانه کرونا نیز می تواند همانند پیک پاییزه باشد گفت: شدت پیک زمستانه کرونا به عوامل متعددی بستگی دارد که پیش بینی آن به راحتی نخواهد بود اما باید به این نکته توجه داشت که پیک زمستانه کرونا می تواند به همان اندازه پیک پاییزه کشته و مبتلا داشته باشد اگر مدیریت قوی نداشته باشیم.

گسترش ویروس کرونا در خوزستان از طریق مدارس نبود/ ۲۲ هزار خانوار از تبلت دانش‌آموزی محرومندمدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان درباره آموزش حضوری دانش‌آموزان در این استان که اکنون وضعیت ۱۱ شهرستانش قرمز است، گفت: در مناطق آبی، پایه‌های اول و دوم به شکل گروه‌های ۵ نفره با رضایت و تمایل اولیا، می‌توانند به کلاس بیایند، رفع اشکال کنند و بروند. این طور نبود که دانش آموزی ناقل باشد و انتقال ویروس از طریق مدارس اتفاق بیفتد.

واکسن ایرانی کرونا روی ویروس جهش‌‌یافته انگلیسی نیز مؤثر است- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimواکسن_ایرانی_كرونا روی کرونای انگلیسی مؤثر است مسئول تیم تولید واکسن در ستاد اجرایی فرمان امام: آزمایش‌‌ها نشان داد پلاسمای خون افرادی که واکسن کووایران برکت در کارآزمایی بالینی به آنها تزریق شده است قادر به خنثی‌سازی کامل کرونای انگلیسی است البته اگه مثل درب قابلمه کرونا یاب نباشه حداقل یه اسمی براش انتخاب میکردید که سوژه جوک نباشه حالا هرکی به هم برسه میخواد بگه (واکسن کووایران برکتت )رو زدی...نزدی ....میخوای بزنی کو اعتماد

ویروس کرونا؛ ایالت‌های استرالیا مرزهایشان به روی اهالی سیدنی را بستند - BBC News فارسیافزایش مبتلایان به کوید - ۱۹ در سیدنی باعث شده که ایالت‌ها و قلمروهای دیگر استرالیا، مرزهایشان با بزرگ‌ترین شهر این کشور را قطع کنند. 😂😂😂 ویروس سلطنتی، ویروس عنگلیسی. RoyalVirus

شیوع نوع مسری‌تر ویروس کرونا؛ دانشمندان درباره این ویروس جدید چه می‌گویندشیوع نوع مسری‌تر ویروس_کرونا؛ دانشمندان درباره این ویروس جدید چه می‌گویند وضعیت، زمانی نگران‌کننده می‌شود که ویروس پروتئین‌های سطح خود را عوض کند تا بتواند سیستم ایمنی بدن و یا داروهایی که برای مقابله با آن استفاده می‌شوند را دور بزند. کی فکرشو میکرد یه روزی یه محصول چینی انقدر خوب کار کنه. احتمالا خود چینیام موندن.

مقامات چینی از شناسایی ویروس کرونا روی بسته‌بندی میگوی وارداتی از عربستان سعودی خبر دادند.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش روزنامه چینی گلوبال تایمز، مقامات این کشور روی بسته‌بندی میگوی منجمد وارداتی از عربستان سعودی ویروس کرونا شناسایی کرده‌اند.

بنا به اعلام کمیسیون بهداشت شهرداری لانچوی چین، روی بسته‌بندی میگوی منجمد که از عربستان سعودی وارد شده است، در گمرک شهر تیانجین ویروس کرونا شناسایی شده است.

بر این اساس، پس از شناسایی ویروس روی بسته‌بندی میگوی وارداتی، سردخانه به صورت موقت تعطیل شده و همه کارکنان آن تست کرونا داده‌اند که نتایج همه آنها منفی بوده است.

محموله مذکور در تاریخ 21 اکتبر از عربستان سعودی وارد چین شده و در تاریخ 8 نوامبر نیز به لانچو رسیده است.